Digitální hodiny v otáčkoměru

a1ex - FK

prestali jit digi hodiny

Příspěvek od a1ex - FK »

mam problem, dnes jsem rozebiral pristrojovku, protoze jsem menil praskly zarovky a kdyz jsem dal vse zase na puvodni misto, tak koukam, ze mi nefungujou hodiny. jediny co me napada, ze na osvetleni pristrojovky jsem pouzil 1.2W zarovku misto 2W (mel sem je doma a ty 2W se mi nechtelo jet kupovat), coz doufam, ze tento stav nezpusobilo. nestalo se uz nekomu neco podobnyho?
a1ex - FK

Re: prestali jit digi hodiny

Příspěvek od a1ex - FK »

no tak na pul vyreseno. zjistil sem, ze mi chybi 12V na kabelu cislo 9 ve zlutym konektoru, co jde do pristrojovky, kdyz tam tech 12V dam odjinud, tak hodiny jdou. Ted jsou dve moznosti. Ta snazsi je takova, ze privedu tech 12V na ten kabel odjinud :) Ta tezsi, ze zjistim proc do toho kabelu nejde tech 12V. Otazka tedy zni: nevi nekdo kam ten kabel vede?
a1ex - FK

Re: prestali jit digi hodiny

Příspěvek od a1ex - FK »

zdanlive slozitej problem mel velice jednoduche reseni. stacilo se podivat na elektricke schema, odtud jednoduse zjistime, ze kabel vede na pojistku 15, ktera zaroven slouzi pro vnitrni osvetleni. Takze prvni vec co clovek udela... vyzkousi stropni svetilko. nesvitilo. no takze mrkneme na pojistku 15 a hle, bylo to ono :)

Pri ty prilezitosti (vymena zarovek v pristrojovce, tlacitkach (ty sem doma bohuzel nemel), 12V zasuvce na zapalovac a ovladani topeni) jsem si striknul stit pristrojovky do barvy vozu. zejtra vam to mozna ukazu, schne to strasne dlouho, ale vypada to fajn :)
pepinoCD
Příspěvky: 42
Registrován: ned 08. črc 2007 18:54:28
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Hodiny do otáčkoměru-rada

Příspěvek od pepinoCD »

Mám dotaz.Koupil jsem do mé 1,3bmm otáčkoměr+tištěný spoj,ale nejsou tam ty dig.hodiny.Jel jsem do obchodu kde se prodávaj škodovácký ND,ale tam mi řekli,že mají jen samostatný otáčkoměr bez dig.hodin,že musím jed do škodovky.Jel do jednoho autorizovaného servisu,ale tam mi řekli,že se to prodává komplet i s otáčkoměrem,že samostatně to nejde a stojí cca.700kč.Tak jsem jel do druhého autorizovaného servisu a tam mi řekli,že je to součást tištěného spoje a ten prej stojí cca.2000kč.Podle mě se musí prodávat samostatně.Kdo má pravdu???
pepinoCD
Příspěvky: 42
Registrován: ned 08. črc 2007 18:54:28
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodiny do otáčkoměru-rada

Příspěvek od pepinoCD »

Koupil jsem to pvšechno přes inzerát.Píšou tady spoj tištěný ,číslo dílu 098730333A.
Návštěvník

Re: Hodiny do otáčkoměru-rada

Příspěvek od Návštěvník »

To mi nic neříká , hodiny na pl. spoji pro otáčkoměr jsou již naletované (I O, displej a žárovka pro podsvit ) a ty přesně pasují do obdél. otvoru v otáčkoměru . Plošák s analogovými hodinami bez otáčkoměru má IO hodin naletovaný jinde a hodiny se nasunují na dva kontakty. Ve vlastních analogových hodinách je jen el. magnet na posun ručiček , nastavování je taky na plošnáku .
Obrázek
pepinoCD
Příspěvky: 42
Registrován: ned 08. črc 2007 18:54:28
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodiny do otáčkoměru-rada

Příspěvek od pepinoCD »

Já ti nevím,ten plošnák mám už v autě namontovanej,budu to muset rozdělat.Ale ten co máš na fotce,tak ten jsem tam měl s analog hodinama.
Pepa
pepinoCD
Příspěvky: 42
Registrován: ned 08. črc 2007 18:54:28
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodiny do otáčkoměru-rada

Příspěvek od pepinoCD »

Daj jsem tam otáčkoměr a plošnák,že ty hodiny potom dokoupím.Jenže otáčkoměr nefunguje,tak jsem to chtěl rozdělat,až budu mít ty dig.hodiny.Zatím jsem nasazoval HP.Jen mě udivuje,že v jednom servise mluví tak a v druhém jinak.Vidím,že budu muset koupit novej tišták.
pepinoCD
Příspěvky: 42
Registrován: ned 08. črc 2007 18:54:28
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodiny do otáčkoměru-rada

Příspěvek od pepinoCD »

Dle dílenské příručky jsou dig.hodiny samostatný celek.Kde je pravda?Co mám dělat?
smazany clen - FK

Re: Hodiny do otáčkoměru-rada

Příspěvek od smazany clen - FK »

chybí displej, ted ho tu mám předsebou. A to je vložené do černého plastu který nemůžu najít :D http://kamamil.rajce.idnes.cz/llllll/#P9070005.JPG
pepinoCD
Příspěvky: 42
Registrován: ned 08. črc 2007 18:54:28
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodiny do otáčkoměru-rada

Příspěvek od pepinoCD »

Já dnes porovnával ty tištáky a ony jsou stejné,takže budu muset koupit na vrakáču celou palubovku,která stojí 1000kč.
smazany clen - FK

Re: Hodiny do otáčkoměru-rada

Příspěvek od smazany clen - FK »

já za přístrojovku dával 400.-
sisin - FK

Hodiny a ručička teploty

Příspěvek od sisin - FK »

Nastaly dva problémy...zničehonic přestaly jít digitální hodiny,podsvícení v pořádku jenom prostě zmizely číslice.
...zničehonic se zasekává ručička teploty.Po zahřátí motoru musím klepnout do krytu,aby se hnula.
Hned po klepnutí naskočí na nějakou aktuální hodnotu jinak se drží na nule.
Bude to asi něco podobného jak s ručičkama u normálních hodinek,že se to prostě uvolní(středová oska) a nepřejde to přez ten čudlíček nebo je problém jinde?
U těch digihodin mě napadá jedině že se tam cosi odpálilo.
Jestli měl někdo podobné problémy budu rád za rady :(

edit: jediné co jsem našel byla odpověď tuším od Haziho k hodinám v jiném topicu.....Mno tak podle mě ti ujely dole kontakty, otevři to a podivej se.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodiny a ručička teploty

Příspěvek od Maty »

funguje ti osvětlení v kabině? Funguje zapalovač? .... je to na jednom okruhu s digi hodinama ... mohla se odporoučet pojistka :)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
sisin - FK

Re: Hodiny a ručička teploty

Příspěvek od sisin - FK »

jedu pro děcka tak to omrknu

edit: už jsem zpátky a ...kuwa osvětlení nejde a zapalovač taky ne.Ten jsem nikdy nepoužíval a osvětlení jsem měl teď vyplé,takže jsem to nějak nemohl postřehnout.Kuwa vyndám zapalovač a co nevidím!!!!!!!! On je zapojený zase na nějakou posranou čokoládu a asi v ní chybí drátek,takže zákonině šlus.Trčí z ní jenom měděné vlasy.Já bych dostal to hovado co to zapojovalo tak ho zabiju,protože jednu deseti-čoko jsem našel a vykuzal za rádiem.Já se z toho poseru.Nakonec budu mít půl elektriky v čokoládách nedej bože v krabicích od pokojových vypínačů zapojené do věnečku!!! Zítra mrknu na tu pojistku bo už je tma a jdu na noční.To by asi byly vyřešené hodiny,ale co ta ručička teploty,to vydím na rozebrání přístrojovky,je to tak???
Marty_pv - FK

Re: Hodiny a ručička teploty

Příspěvek od Marty_pv - FK »

sisin: Ta chyba teploměru může být způsobená špatným kontaktem na kostře teploměru (vyndat z dps, očistit dosedací kontakty a přitáhnout pořádně šroubek co zajišťuje kostru)
sisin - FK

Re: Hodiny a ručička teploty

Příspěvek od sisin - FK »

Prosím tě kde přesně je ta kostra?
Marty_pv - FK

Re: Hodiny a ručička teploty

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Kostra teploměru je na tom šroubu co drží teploměr na dps (jeden kontakt je osazení hned jak končí závit a druhej kontakt je vodivý kolečko na dps)
Odšroubuješ matku, vytlačíš teploměr z budíků, vyčistíš oba kontakty a kostru a složíš (matku dotáhnout s citem) - kdyby to nestačilo tak potom dej vodivou podložku mezi teploměr a dps (na ten šteft)
sisin - FK

Re: Hodiny a ručička teploty

Příspěvek od sisin - FK »

Kuwa,toho jsem se bál.Budíky ven.Na podzim jsem ji stříkl barvou tak to bude asi trochu porod abych ji nedoškrábal nebo neodloupl barvu ikdyž je to v několika vrstvách laku.Bez barvy to šlo dobře,na nic jsem moc nemusel hledět.Napadl sních a je kolem nuly tak budu zatím klepat než se trošku oteplí.Zatím díky
Badd
Příspěvky: 58
Registrován: sob 05. zář 2009 14:46:25

Re: Hodiny a ručička teploty

Příspěvek od Badd »

.....
Naposledy upravil(a) Badd dne stř 17. bře 2021 19:48:10, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodiny a ručička teploty

Příspěvek od Maty »

Pokud jsem to pochopil tak chceš místo hodin otáčkoměr ....


ano to jde ... musíš si sehnat otáčkoměr z 1,9 a DPS z budíky co ten otáčkoměr na 1,9 maj
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Badd
Příspěvky: 58
Registrován: sob 05. zář 2009 14:46:25

Re: Hodiny a ručička teploty

Příspěvek od Badd »

.....
Naposledy upravil(a) Badd dne stř 17. bře 2021 19:48:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodiny a ručička teploty

Příspěvek od Maty »

No buď vyměníš celý budíky nebo jenom ten otáčkoměr

pokud budeš měnit celý budíky tak kus za kus ( z 1,9 do 1,9)

V případě, že budeš měnit jenom otáčkoměr (zachování počtu km...) tak ti stačí budík otáčkoměru a DPS

DPS = Deska Plošného Spoje
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Digitální hodiny v otáčkoměru

Příspěvek od madmaik »

po tom co jsem tak nejak poskladal palubku dohromady mi nejdou digitalni hodiny,mel sem rozerbany i primo budiky,ale nedelal jsem to poprvy. a vubec nevim kde muze byt problem,podsviceni hoidn funguje,ale to je vsechno,nevite kde muze byt problem?diky
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
Marty_pv - FK

Re: Nejdou hodiny

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Vodivý proužky u hodin, měl jsi přímo odšroubovaný hodiny z dps?
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou hodiny

Příspěvek od madmaik »

nn to jsem nemel.
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
Marty_pv - FK

Re: Nejdou hodiny

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Tak budíky ven, multimetr a změřit jestli máš trvale na žluté svorkovnici pin 9 (černý drát) +12V - podsvícení je oddělený od napájení hodin
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou hodiny

Příspěvek od madmaik »

ok rano zmerim a co kdyz tam nic nebude? a co kdyz jo?:)))
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
Marty_pv - FK

Re: Nejdou hodiny

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Když tam budě napětí tak je problém v hodinách - rozdělat budíky, odšroubovat hodiny z plošnýho spoje a vyčistit kontakty vodivých proužků. Když tam napětí nebude tak je něco špatně - co pojistka? - ten kábl vede na svorkovnici BE pin 1 v pojistkovce
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou hodiny

Příspěvek od madmaik »

:lol: :oops: problem vyresen,vystrachal sem navod k obsluze a v pojistkach je pojistka c. 15 - hodiny,vnitrni osvetleni,zasuvka. vnitrni osvetleni ani zasuvku este nemam zprovozneny,takze o tom sem nevedel ze nefunguje,jinak samozrejme praskla pojistka :lol:
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
sisin - FK

Re: Nejdou hodiny

Příspěvek od sisin - FK »

škoda,že jsi na to přišel,měl jsem minulý týden to samé a tady mi někdo poradil.Mohl jsem udělat chytráka :lol: Jinak mi to vymlátil zapalovač,jenom když jsem ho zatlačil.Když je jenom zasunutý tak je to v pohodě.
Piplik - FK

Hodiny..

Příspěvek od Piplik - FK »

Hi,

Nebudu se rozepisovat , ale mám problém který mě dost překvapil :-D

Když otevřu levé nebo pravé dveře , tak se mi hodiny vypnou :-D a nikdy to tak nebylo.. nevíte kde může být chyba?

Asi někde bude skrat :( asi mi to splailo žarovku na osvetlení interiéru nebo jak se to nazývá :D
Faster - FK

Re: Hodiny..

Příspěvek od Faster - FK »

To samý mi hodiny dělaly když jsem vyndal pojistku číslo 15. Bez ní by sice neměly vůbec fungovat, ale nejspíš je to tam nějakym způsobem propojený. Na týhle pojistce jsou hodiny, vnitřní osvětlení a osvětlení v kufru tušim. Zkusil bych jí zkontrolovat.
Piplik - FK

Re: Hodiny..

Příspěvek od Piplik - FK »

okey.. zítra se na ní podívám :)
Piplik - FK

Re: Hodiny..

Příspěvek od Piplik - FK »

tak sem si otevřel skříňku a vypadalo vše Okey..

Jinak tady jé přesné schéma pojístek , pls řekni mi která to přesně má být...
http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=183
Podle zdroje skříňky (pojístek) má být hodiny a osvětlení zvlašť a mě by zajímalo , pokud jsou dohromady tyhle věci na jedné pojístce , tak na které.. jinak jsem všechny 15ky vytahnul a podívál se a jé vše OK..

Jinak řada 15ct , taky.. takže :-) help xD

edit:

tak to byla pojístka.. spalená..
frida - FK

digitální hodiny

Příspěvek od frida - FK »

prosím o radu zničeho nic mi nejdou dig.hodiny na budíku prosím o radu
Uživatelský avatar
Vasek
Příspěvky: 1196
Registrován: úte 19. srp 2008 14:12:32
Bydliště: Mladá boleslav/ Žatec

Re: digitální hodiny

Příspěvek od Vasek »

nejspis ti přehořela pojistka, nevim takle z hlavy její číslo, musíš ji najít
nemělo by ti svítit ani světýlko v kufru, je na stejnou pojistku
škoda 791.136M 4/99
každý auto jede rychle, jenom záleží kolik mu dáte napapat ;-)
novaz - FK

Re: Digitální hodiny v otáčkoměru

Příspěvek od novaz - FK »

Díkec za téma měl sem v háji pojistku :) hurá hodiny konečně nebudu jezdit pozdě do práce :D
Fero - FK

Re: Digitální hodiny v otáčkoměru

Příspěvek od Fero - FK »

Zdravím všechny příznivce a majitele felicií. Mám dotaz: je nějaká souvislost v tom, že mi přestalo jít vnitřní osvětlení a nefungují digitální hodiny v otáčkoměru zároveň? Určitě to nebude autobaterií, motor naskočí na první pokus. Díky všem za odpověď.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální hodiny v otáčkoměru

Příspěvek od 103457 »

Pojistka číslo 15 zleva, hodnota 15A
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální hodiny v otáčkoměru

Příspěvek od Maty »

Ještě doplním, že ti taky nefunguje zapalovač ;) :)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Fero - FK

Re: Digitální hodiny v otáčkoměru

Příspěvek od Fero - FK »

Nevím proč, ale když jsem vyměnil pojistku, a nastavil jsem hodiny, tak cca. hodinku poté jsem šel pro něco do auta, a pojistka se znova poroučela. Čím to může být způsobeno? Slyšel jsem názor, že prej je špatné ukostření...
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální hodiny v otáčkoměru

Příspěvek od Maty »

Může to být čimkoliv co je v té větvy .... nedělal jsi něco se zapalovačem? ... nemáš tam něco strčenýho ? Ve světle máš žárovku? Nezasahoval jsi nějak do elektriky ?
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Fero - FK

Re: Digitální hodiny v otáčkoměru

Příspěvek od Fero - FK »

Zapalovač tam myslím ani nemám, žárovka tam je, vše ok. Zkusil jsem vyměnit 15A pojistku za trochu silnější, 20A pojistku, a zatím to drží... Novou pojistku jsem tam dával předevčírem. :)
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální hodiny v otáčkoměru

Příspěvek od ferdamravenec »

zapalovač = zásuvka , bych se divil že tam nejni

dej tam pojistku jaká tam patří , není tam pro srandu , a pokud se bude pálit tak najdi příčinu
Uživatelský avatar
hydrant
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 26. bře 2009 17:59:58
Bydliště: Hradec Králové

Re: Digitální hodiny v otáčkoměru

Příspěvek od hydrant »

Dělat to může i svítilna vnitřního osvětlení, pokud je tam něco uvolněnýho...
PetrM
Příspěvky: 16
Registrován: sob 03. bře 2012 21:47:58
Bydliště: Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální hodiny v otáčkoměru

Příspěvek od PetrM »

Mám dotaz, možná to vyzní trochu blbě, ale jak nastavím u digitálních hodin čas? :D Tím čudlíkem pod hodinama mi jdou nastavit jen minuty a když to přejedu přes celou, tak se neposune hodina, ale zase jen minuty (58-59-00-01). Kroutím čudlíkem doprava -> nastaví se minuty, kroutím doleva -> nestane se nic. Zatlačit taky nefunguje. Díky za radu :-) Když se teď měnil čas na 7 měsíců, tak se to vyplatí přeřizovat :D
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální hodiny v otáčkoměru

Příspěvek od ferdamravenec »

doleva hodiny do prava minuty , pokud ti to nejde přístrojovka ven na tišťáku jsou dva páskové kontakty a dva tyčkové mezi nimi plast tyčka kterou se to ovládá a v těch kontaktech bude buď bordel nebo zoxidované
Uživatelský avatar
Aleš
Příspěvky: 301
Registrován: ned 27. úno 2005 14:42:18

Re: Digitální hodiny v otáčkoměru

Příspěvek od Aleš »

moc práce, stačí o pulnoci odpojit baterku :mrgreen:
Učit se ...učit se.... učit se...., říkal jeden pán si myslím, že mu říkali Lenin :-)
PetrM
Příspěvky: 16
Registrován: sob 03. bře 2012 21:47:58
Bydliště: Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální hodiny v otáčkoměru

Příspěvek od PetrM »

Mno a nemá to náhodou nějakou paměť? Opravdu stačí jen odpojit baterku? A co ŘJ? Nepřeprogramuje se nějak? Opravdu to neznám. Moje předchozí auto byla Škoda Rapid a ten jaksi těmito "vymoženostmi" nedisponuje :D
Odpovědět