Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Odpovědět
Majklus - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od Majklus - FK »

Průmněrna spotřeba je 0,2 po odjetí 15 km :d a dojezd na nádrž je OFL. jinak mi to okazuje. Teplotu,stav battery,kolik je paliva v nadrzi, stupne, aktualni spotrebu, stopky, vse fachci jak má, jen to auticko z sipkou naspatek je OFL.kdyz sem to predtim nel zapojene ( spatne ) na 1 vstriku, tak to nejakej dojezd ukazovalo. kdyz sem to zapojil spravne na 1,3 Mpi tak to hodi OFL ale uz mi aspon de aktualni spotreba. nekalibruje se nejak ten TC6?
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od Vlada320 »

mám ten samej problém.nainstaloval jsem palubní počítač a všechno funguje perfektně až na dojezd.tam mi to ukazuje OFL jako kolegovi v předešlém příspěvku.nějak si s tím nevím rady, kabeláž mám novou od Apri,čidlo je na kabelu od vstřiku přidělaný správně, v nádrži mi to ukazuje nějakejch 5,4L benzínu a ujel jsem s tím zatím asi 17km.není třeba problém v tom že bych měl dotankovat víc paliva a nebo najet víc km aby to začalo nějak počítat?já myslel že to bude ukazovat hned a že si to jen časem donastavím podle tankování aby to ukazovalo přesněji.díky moc za rady
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
a13sh
Příspěvky: 2071
Registrován: ned 20. pro 2009 22:54:28
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od a13sh »

Snimac prutoku
Mozne priciny:

1) snimac prutoku je zasunut obracene do kovoveho trmene - zasunte jej pozorne do obou drazek s ohledem na vyrezy kovovych dilu

2) poskozeny snimac - snimac vymente

ale je to tu uz nekolikrat napsane,stejne tak je to v manualu TC
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od Vlada320 »

To jsem našel taky ale mám to na tom vstřiku přidelaný správně a kabeláž mám novou od Apri tak pochybuju že by byl špatnej ten snímač a navíc všechno ostatní ukazuje v pohodě a kdyby byl špatnej tak by to neměřilo třeba tu aktuální spotřebu atd.... zítra na to ještě kouknu ale nejsme z toho nějak nadšenej :(
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od Vlada320 »

Tak mám novej poznatek.zahýbal jsme s kabelama zezadu na ppočítači a už mi to ukazuje ale ukazuje to 1566km dojezd.mám palubáky dva a když připojím ten druhej tak mi to ukazuje normálně nějakejch 120km a na tom druhým funguje vše jak má.ale ten první co jsme připojil tak ukazuje vše až na ten dojezd takhle vysokej, to číslo se pomalu snižuje ale podle toho jak to jde rchle tak bych s tím musel najezdit tak deset hodin a buh vi kolik kilometrů aby to spadlo nějak dolů.chtěl bych tam tenhle počítač protože to je TC-6P tak ho zkusím rozebrat a podívat se dovnitře jestli tam nejsou nějaký studený spoje nebo tak a kdyžtak ho pošlu do Apri aby se mi na něj podívali.
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od emilio52 »

Myslí že bude rozumější ho tam poslat rovnou než se v něm šťourat a pomršit ho .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
a13sh
Příspěvky: 2071
Registrován: ned 20. pro 2009 22:54:28
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od a13sh »

Tam neni co pomrsit,za rozebrani to stoji.
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od Vlada320 »

JJ zkusím jen kouknout na kontakty a očistit je kdyžtak.každopádně jsme narazil na další problém a ten spočívá v lpg.mám zapojené lpg tak že když to přepnu na plyn tak se mi vypíná signál do vstřiků a to je právě ten červenej kabel.tudíž mi na tom TC-6P nefunguje ani průměrná a aktuální spotřeba a co se týče toho dojezdu tak mi začne stoupat.takže budu muset vyndat kabeláž a předělat to vypínání vstřiků,sice mi počítač bude ukazovat ptákoviny ohledně spotřeby ale zase mi aspoň bude fungovat ta aktuální a průměrná rychlost si myslim.já se z toho picnu,jsem ten komp chtěl hlavně kvůli tomu teploměru a teď řeším i to ostatní :D
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od ferdamravenec »

mám takovej dojem že to nevyřešíš ,zrušíš odpojování vstřiků kdyyž pojedeš na lpg , jak odpojíš vstřiky když pojedeš na lpg ? když je neodpojíš půjde ti plyn i benzín najednou , prostě se s tímhle musíš smířit , nebo namontovat TM3 ten tě těchto problémů zbaví
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od Vlada320 »

Tak už vím proč ten TC-6P má tak vysoký dojezd a postupně jde dolů když jedu na benzín, dneska jsem jezdil s tím druhým TC-6 a když jsem jezdil na plyn tak mi taky dojezd lezl postupně nahoru, no ještě aby ne je to logický, počítač ví že to auto jede ale nespotřebovává žádný benzín protože nemá signál z čidla tudíž auto jede ale počítač si myslí že to auto nežere vůbec benzín a proto leze dojezd nahoru, když to přepnu zpátky na benzín tak se ten dojezd začne srovnávat a klesat zase dolů.no a na tom TC-6P je tak vysoký dojezd protože předešlý majitel měl zřejmě vadný snímač průtoku ale s autem a zapojeným TC jezdil dál a proto lezl ten dojezd nahoru.takže asi tak.
a co se týče toho jak bych to chtěl zkusit zapojit, ten snímač průtoku je přidělanej na červenej kabel od vstřiku(signál z řídící jednotky) a já když přepnu auto na lpg tak se mi právě tento kabel rozpojí pomocí relé aby nešel signál do vstřiků a ty se neotevíraly jenže do vstřiků nevede jen tenhle kabel ale ještě druhý a ten je šedý, takže já zkusím předělat tu kabeláž od lpg tak aby se rozpínal ten šedý kabel a do toho červeného půjde pořád dál signál z jednotky.akorát nevím jestli tam v tu chvíli nepůjdou nějaký hlouposti, to chce vyzkoušet.tím by mi sice zase haproval dojezd, aktuální spotřeba a dlouhodobá spotřeba ale podle mě by měla funkce aktuální, dlouhodobá rychlost a otáčky fungovat dál.a při přepnutí zpět na benzín by vše fungovalo jak má jen by trvalo než by se srovnali ty hodnoty dojezdu a spotřeby.ale jelikož já jezdím hlavně na plyn tak je mki to buřt :-) zkusím to pořešit a pak se ozvu kvůli plynařům hlavně, jak to dopadlo. ;)
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
mjamriska - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od mjamriska - FK »

ten pocitac nema nejaky tvrdy reset, aby sa zmazali vsetky udaje po predchadzajucom majitelovi ?
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od emilio52 »

Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LucasCZE
Příspěvky: 305
Registrován: pát 14. srp 2009 22:02:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od LucasCZE »

Myslim, ze predelani rozpojovani tak, aby dochazelo k rozepnuti druheho kabelu ke vstriku, nevyresi nic. Ty si myslis, ze kdyz prerusis druhy kabel, tak na prvnim neco cidlo nameri, to ale, dle meho, neni pravda. At rozpojis obvod kdekoliv, celym obvodem prestane protekat proud. Takze cidlo nebude mit co merit. Takze myslim, ze zkouset to je zbytecte. Ale delej jak myslis, mozna se pletu, neni to tak uplne muj obor...
I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.
papa.smurf - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od papa.smurf - FK »

Stejné problémy s palubákem, kdy předchozí majitel měl taky plyn. Dojezd se pohybuje od cca 1500 (což by se mi líbilo), přes cca 540 až po ER nebo OFF. Doufám že se to nějako vyřeší - třebas i samo :baseball:
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od emilio52 »

pánové palubák je konstruovaný na benzín ,tudíž je jasné že to na plyn nebo nějaké částečné odpojení bude ukazovat nesmyslnosti.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
papa.smurf - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od papa.smurf - FK »

A je nějaká cesta z toho začarovaného kruhu ? Oproti bývalému majiteli neplánuju z Karlíka udělat plynový sporák. Takový reset do továrního nastavení by byl príma - akorát nevím jak a jestli vůbec to jde :hlava:
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od emilio52 »

Někde tu je návod na obsluhu a když to nepomůže tak na první stránce je adresa do APRI na pana Třetinu pošli ho tam na seřízení .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
papa.smurf - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od papa.smurf - FK »

Podle návodu se mi to nepodařilo rozchodit, takže pan Třetina bude mít další práci
tgfh_2 - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od tgfh_2 - FK »

Prosím Vás, po přehození palubního PC TC-6P z Feldy do Feldy nefunguje čidlo na vstřiku, spotřeba je pořád 0.0, čidlo mám zapojené správně, kde seženu nové? Vím, že už to tady bylo psané několikkrát, ale od čeho tady jinak jsme, že :-) prosím přímý kontakt, děkuji, tgfh.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od emilio52 »

:hledej: přímý kontakt je na první stránce asi tak malinko pod polovinou !
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
tgfh_2 - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od tgfh_2 - FK »

Dík :hlava: , místo hledání jsem se stavil do autodružstva, kde mi dali přímý kontakt! 8-)
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od Maty »

10 vteřin hledání dle toho co napsal Emilio : viewtopic.php?f=79&t=3161#p111338
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
tgfh_2 - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od tgfh_2 - FK »

Já vím, měl jsem tam dneska cestu a dali mi přesně to samé číslo.
Soptik

Re: Palubní počítač - blbne.

Příspěvek od Soptik »

Palubní počítač TC-6
Přestal mi fungovat úplně, jen měření teploty je funkční. Jinak ukazuje hauzumera ve všech měřeních. Poraďte, co se s tím dá dělat.
Díky.

GSM: 736741565
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od emilio52 »

Zkontroluj připojení snímače na vstřiku ( v jednotce ) dle typu motoru + není vypadlej konektor do TC ?
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
tgfh_2 - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od tgfh_2 - FK »

Lidi v APRI mi už s čidlem spotřeby nepomůžou, už mají údajně plno další práce, nevím kde čidlo sehnat, celý nový palubák se mi kupovat nechce, spíše kdyby ho někdo dokázal vyrobit, či mi poskytl návod/součástky jak čidlo vyrobit. Nevíte jak mi pomoct?
Lukoo88 - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od Lukoo88 - FK »

Custe lidi nevite kde sezenu komplet kabelaz ?? Dik
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od emilio52 »

Obávám se že zbývá už jen inzerce .Nebo vrakoviště .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
tgfh_2 - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od tgfh_2 - FK »

"Dobrý den,
bylo rozhodnuto, že snímače průtoku se již vyrábět nebudou.

S pozdravem
Třetina Pavel"
demon

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy

Příspěvek od demon »

zdravim nevite někdo kde sehnat snínač prutoku neukazuje vubec spotřebu díky
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od emilio52 »

:hledej: Jestli umíš číst tak si přečti těch pár příspěvků nad sebou . :!:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
marek.v - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od marek.v - FK »

palubák mi zrazu ukazuje zlý dojazd a objem v nádrži, mám skoro prázdnu nádrz a ukazuje mi 600km dojazd, niekedy po 10 minutovej jazde sa to napraví na tu spravnu hodnotu. ako by som to mohol odstranit?
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od emilio52 »

Pravděpodobně závada v čidle průtoku .Možná jen uvolněné kontrola kabelu a jeho upevnění .
Pokud je čidlo vadné asi máš smůlu těžko seženeš jiné .
Pak ještě kontrola PC s někým komu to funguje .Prohodit mezi sebou .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
marek.v - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od marek.v - FK »

do ri.., :o ale aktuálnu spotrebu mi ukazuje správne alebo to nesúvisi?
niekedy mi tam vyskočí "E" na dojazd
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od ferdamravenec »

pokud to dělá jen na dojezdu , tak to může být i snímač rychlosti , kontroluj i půměrnou rychlost , nebo též žlutý drát od palivoměru popř to může být problém na plováku ,
marek.v - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od marek.v - FK »

ano robí to len na dojazd resp. na objem paliva v nádrzi
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od ferdamravenec »

budík v přístrojovce neblbne ? pokud ne tak jít pop žlutým drátu od palubáku bude spojenej rychlospojkou k elektrice a v ní je možný zdroj poruchy , pokud blbne budík tak v háji snímač - odporová dráha na plováku
marek.v - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od marek.v - FK »

budík v prístrojovke je OK
Demonstein - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od Demonstein - FK »

Zdravím, mám možnoust koupě palubního PC bez čidel jen s naůájecím kabelem.

Tady je popis nabídky, kterou jsme dostal: Dobrý den, prodávám palubní počítač Škoda Felicie,bez čidel jen s napajecím kabelem měřící stav baterie.


Chtěl bych se zeptat jak moc velký problém je tyto čidla sehnat, případně, jestli znáte nějaké stránky kde se čidla dají sehnat :).


Díky za radu
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od emilio52 »

Pokud příslušná čidla neseženeš někde v inzerci nebo na vrakovišti tak ti PC bude na nic .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Demonstein - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od Demonstein - FK »

To je mi jasný. Dáse to vyložit teda tak, že se čidla nedají koupit nové? Co ve škodováckém autosalonu? V okolí teda neni žádný, ale kdyby to šlo, nebyl by problém zajet do Brna :)
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od ferdamravenec »

ve škodovce určitě ne , něco se dá sehnat u výrobce palubáku , snímač průtoku se dá sehnat jen pro motory bmm , sehnat se dá i snímač teploměru , nevím jak je to se snímačem rychlosti (ale někde je tu popis výroby)

takže podtrženo sečteno , nebrat , kup jen kompletní palubák i když se zdá drahej (běžná cena 2-3tiskč) protože to vyjde levněji než to potom shánět
dnblistener

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od dnblistener »

zdravim potrebujem poradit ci sa da palubny pocitac spustit na 12V bateriu. Lebo skusam ho zapojit doma ale nesvieti ani nic neukazuje. :|
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od emilio52 »

Ano dá se spustit .
Buď jsi ho jen špatně zapojil nebo ti při zapojení vyhořel nebo je "byl "nefunkční .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Návštěvník

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od Návštěvník »

okej diky a co by mal ukazovat ked ho zapojim doma. Asi len teplotu?
Jarda28praha
Příspěvky: 120
Registrován: ned 27. led 2013 15:35:56

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od Jarda28praha »

Měl by ukazovat teplotu (bude reagovat to čidlo teploty) a mělo by ti to taky ukázat napětí palubní doma v ruce připojené pod šťávu. :D
dnblistener

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od dnblistener »

po zapojeni na 12V adapter funguje takze asi bola slaba bateria takze je to v klidu :D
Tom3k - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od Tom3k - FK »

Ahojte nedavno mi kamarat namontoval do felicie 1.3 40kw BMM palubny pc...mam ale problem ked ukazuje dojazd je tam OFL alebo E niekedy ukaze cislo okolo 1000 niekedy vyzera ze ukazuje cislo spravne...spotrebu s ikonamy pistole od cerpacej hadice ukazuje stale 0.0....neviem ci treba najazdit urcite km aby to zacalo spravne merat...skusil som dat na felicii dole kryt a pozret sa na cidlo s trminkem trocha som ho pootocil...klucik som dal do polohy 1 a zrazu ukazalo dojazd cislo okolo 200 co vyzeralo byt celkom v poriadku..no po par hodinach jazdy ukazovalo na dojazde opat OFL..zase som pokyval cidlom na kabli a troska ho nakrutil a opat ukazuje hodnotu...spotreba na oboch ikonkach je ale stale 0.0...inak vsetko ostatne ukazuje spravne aj mnozstvo paliva v nadrzi...nevedeli by ste mi pomoct preco blbne dojazd ci to treba nejak lepsie prychiti na oranzovy kablik a preco neukazuje spotrebu?cital som aj manual ale nejak mi to nepomohlo
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od emilio52 »

Pokud máš to čidlo správně umístěno tam kde má být tak jediná možnost je že tam je volný .Tak s ním zas pokývej a až bude ukazovat správně omotej izlačkou.
A nebo je tak trochu špatný čidlo (nějaký spoj )
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Tom3k - FK

Re: Palubní počítač TC-6 - problémy a jejich řešení

Příspěvek od Tom3k - FK »

dakujem za super rychlu odpoved..este by ma zaujimalo ci toto cidlo ma na svedomi aj ukazovanie spotreby kedze je stale 0.0 a dojazd dokaze zmerat
Odpovědět