Vyhřívané přední sedačky

El. zrcátka, Výhřev sedaček, El. okna,....
PJDefort - FK

Re: Prosím kdo pomůže s řj. výhřevu sedaček?

Příspěvek od PJDefort - FK »

měřák mám a ten ovladač sem měl zrovna dneska rozebranej na stole, když sem dával nulu u spolujezdcovo kolečka, tak necvakala a tim uplně nevypínala, byla tam vyskočená taková plastová zarážka...tak to holt vytáhnu znova, teď už v tom mám praxi...přes víkend na to mrknu a proměřim to, jestli tam najdu někde vytištěný ty odpory

při nejhorším zkusim koupit tu jednotku..můžu jí mít novou za 750,-
Uživatelský avatar
Suri
Příspěvky: 1239
Registrován: stř 03. čer 2009 19:51:28
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím kdo pomůže s řj. výhřevu sedaček?

Příspěvek od Suri »

podľa mňa to bude jednotka , inak ste si istý že je tam nejaké teplotné čidlo? podľa mňa to je len vyskúšané a podľa toho urobená jednotka ktorá vie koľko na ktorom stupni trvá zahriatie do určitej teploty pri ktorej vypne
PJDefort - FK

Re: Prosím kdo pomůže s řj. výhřevu sedaček?

Příspěvek od PJDefort - FK »

teplotní čidla jsou v sedačkách na 100%, k čemu by jinak byli ty zbylý dva slabší drátky vedoucí do sedačky? mimoto nevim jak v DP, protože tu od sedaček nemám (kdyby někdo měl DP na vyhřívání sedaček od 8.99 tak se ozvěte), ale v DP Hledání závad je i popsaný jak čidla změřit...
breta1 - FK

Re: Prosím kdo pomůže s řj. výhřevu sedaček?

Příspěvek od breta1 - FK »

Jestli máš někoho kdo dělá s tranzistorama a IO, tak ti vyrobí takovou ŘJ za necelou stovku - časovač s IO 555, potenciometr a spínací FET.
Garazazahama - FK

kožené sedačky

Příspěvek od Garazazahama - FK »

Caute, možná že už to z vás někdo dělal. Mam ted k dispozici Felinu LK s koženýma sedačkama, chci si je přehodit do svojí feliny, to ani tak není problém, akorát nevím co všechno si mam z tý LK vymontovat k vyhřívaní sedaček, já mam felicii 13mpi 11/1996. Budu to mít k dispozici jen chvíli takže v momentě kdy to vytahám tak auto bude fuč, tak abych na něco nezapoměl. Díky za rady.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: kožené sedačky

Příspěvek od 103457 »

Sedačky
ovladač na tunelu za řadičkou, )
řídící jednotka výhřevu za budíkama ( je vzhledově shodná s centrálem, jen má červené popisky na krabičce, centrál má bílé)
kabelový svazek od sedaček, přes ovladač, řj výhřevu až po svorkovnici mimořádných výbav. Nic není potřeba střihat je to nasvorkované, jen odpojíš svorkovnici a ještě na kostřícímbodu

Toto vyndej z auta:
Obrázek
Obrázek
Garazazahama - FK

Re: Prosím kdo pomůže s řj. výhřevu sedaček?

Příspěvek od Garazazahama - FK »

chlapi nevíte někdo jakou baru maj dráty u svorkovnice řj.vyhřevu sedaček a kam který vede? rád bych to porovnal s tím co mam v autě, celý den sem nad tím seděl a nevěděl jak to zapojit protože když to zapojim podle barev k svorkovnici mim.výbav, neděje se nic pouze ovladač při zapnutých světlech svítí. jinak nic.a ani nemůže protože když to proměřím tak všide v těch drátech at je bílý nebo černý je -. tedy kostra. dík za rady.
Uživatelský avatar
Suri
Příspěvky: 1239
Registrován: stř 03. čer 2009 19:51:28
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím kdo pomůže s řj. výhřevu sedaček?

Příspěvek od Suri »

Garzahama - http://www.uloz.to/6064604/sedaky-jpg lepšie nemám
Garazazahama - FK

Re: Prosím kdo pomůže s řj. výhřevu sedaček?

Příspěvek od Garazazahama - FK »

ještě jsme se chtěl zeptat, dnes sem celý den řešil proč mi sedačky nehřejí, i když do konektoru sedaček jde proud, zakopaný pes byl v tom že proud tam šel jen když byl konektor ze sedačky vytažený, jakmile jsem konektor zapojil zkoušečka zhasla. proto jsem hned obvinil snímače teploty v sedačkách. Odpojil jsem kostru od techto čidel a hádejte co.. hřejí.. proto se teď tady ptám jsou tam ty smímače nezbytně nutné?? zkoušel to nekdy někdo bez nich?? mám sedačky s proměnlivou reulací...
BOW - FK

Zapojení vyhřívání sedaček

Příspěvek od BOW - FK »

Zdravím vás, koupil jsem komplet interier z Lauryny. Ale mám problém, nevím jak zapojit výhřev sedadel. Jde mi o to jaký konektor kam mám dát. Tady dávám jenom zatím jeden obrázek "hada" co k tomu mám. Jestli někdo bude vědět nafotím a poupravím fotky, aby mi to mohl lépe popsat. Jelikož jsem elektrotechnik, tak pro mě vedení kabelů a také věci nedělají problém.

Obrázek
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení vyhřívání sedaček

Příspěvek od 103457 »

Hele, jestli jseš elektrotechnik, tak musíš poznat shodnej konektor samce-samici. :shock: Otoč sedačku a musí ti to být jasný.
To co jsi nafotil ovšem není svazek k výhřevu sedaček, ten vypadá jinak. ;)
Tohle je origo elektrika k sedačkám z L & K, jenom ta záslepka, co je v ní regulace výhřevu je již na nový tunel, ne na starý, jako měla Laurinka.
Obrázek
BOW - FK

Re: Zapojení vyhřívání sedaček

Příspěvek od BOW - FK »

Což o to, já vím jaké konektory patří do sedačky, jinak je tam i ta regulace na tunel. Když to není na vyhřívání proč tam je ta regulace? Mě jde o to kam se zapojuje napájení. Jestli to jde do pojistkovky, či mám najít napájecí piny a dát to "přímo" na baterku.

Tady přidávám fotky jednotek. Jsou k sobě přišroubované. Není třeba možné, že to je ještě něco a je to spletené dohromady?

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení vyhřívání sedaček

Příspěvek od Maty »

Ona tak neypadá ale ona to je jednotka centrálu ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
BOW - FK

Re: Zapojení vyhřívání sedaček

Příspěvek od BOW - FK »

Dobrý, tak je to jasný.. děkuji.. stačí to rozplést a použít jenom jeden svazek :).. děkuji
Jo a ještě kam příjde napájení od výhřevu???
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení vyhřívání sedaček

Příspěvek od 103457 »

Ta horní asi bude na vyhřívání sedaček, ikdyž jsem takovouto ještě neviděl, co znám, tak všechny mají červený popis.
http://www.feliciaklub.cz/autodily/dil-6U0919533A
Jinak se u originálu zapojuje konektor do svazku mimořádných výbav a volný konektor by jsi měl najít v palubovce někde okolo spínačky. Pokud tam konektor nenajdeš, tak nemáš přípravu pro svazek mimořádných výbav a musíš sedačky zapojit individuálně. je tam potřeba zapojit jen kostru, +12V po zapnutí klíčku, nutné předředit relé, aby to netáhla spínačka a pak se ještě zapojuje podsvícení regulace a to napojíš někam na obrysovky.
BOW - FK

Re: Zapojení vyhřívání sedaček

Příspěvek od BOW - FK »

Jelikož tam mám plnou palbu až na el. zrcátka a výhřev sedaček tak ten konektor bude, ale nejspíše v něm bude napojený centrál. Mno zkusím se podívat zítra za světla. Pokud nebude volný tak hold improvizace. Ještě jsem se chtěl optat když už jsme u toho kde najdu jednotku centrálního zamykání?
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení vyhřívání sedaček

Příspěvek od Maty »

pokud je to origo jednotka tak je přidělaná za budíkama v palubce.
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
odix86

Vyhřívané sedačky - odběr

Příspěvek od odix86 »

Dobrý den,
chtěl bych vědět jaký odběr mají kožené vyhřívané sedadla do felicie. Děkuji za jakoukoliv odpověď
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: KOŽENÉ SEDALDA

Příspěvek od 103457 »

cca 60W .
lord_sef - FK

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od lord_sef - FK »

ano, toto jsem tedka nenasel, ale drive jsem tohle tema uz videl, takze - RJ vyhrevu sedacek (s cervenymi popisky) je za budikama, odtut to vede kudy ke stredovemu panelu za radicku a dale k ovladacum? primou cestou nejratsi? pujde kabelaz vytahnout jen s odmontovanyma budikama a kaplickou budiku? k sedackam to vede pod kobercem ci na vrchem nekudy? dale, kde presne je to pripojene v aute jako napajeni a kostra jeste neco dalsiho? na pojistkovce? ci kde? dale, pujde to pak bez problemu namontovat do feldy 01 verze LXI ?
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od 103457 »

Kabeláž od budíků k tunelu rozhodně půjde nejkratší cestou, čili šikmo dolů cca 30 cm, kudy by jsi to chtěl táhnout :?: :?: :o
Zapojený to je do konektoru mimořádných výbav vedle spínačky, to je zde na foru již popsané, dále tvoje otázka kudy ke středovému tunelu a dál za řadičku je naprosto dementní, je tam jenom jedna cesta a to středem tunelem, nikudy jinudy to přece nejde, jak by se ti líbilo, kdyby jsi kabely měl nalepený zvenčí na tunelu. :lol: :shock:
Sedačky jsou do všech feld stejné, čili jdou všechny navzájem mezi s sebou měnit, liší se pouze druhem potahu, výhřevem, airbagem, popřípadě nastavovací kolejnicí.
lord_sef - FK

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od lord_sef - FK »

dobre diky, no a jeste jeden dotaz- pujde to vymontovat jen se shozenyma budikama a kaplickou budiku?
Uživatelský avatar
Suri
Příspěvky: 1239
Registrován: stř 03. čer 2009 19:51:28
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od Suri »

malo by , RJ určite a elektrika s troškou šťastia tiež
lord_sef - FK

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od lord_sef - FK »

tak uvidime zitra.. jinak, pak montaz do meho auta - pokud mam svazek mimoradnych vybav - tj. mam el. zrcatka, central, repraky, budu mit "kam zastrcit" kabel od vyhrevu sedacek?
Uživatelský avatar
Suri
Příspěvky: 1239
Registrován: stř 03. čer 2009 19:51:28
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od Suri »

svoj svazek odpojíš a zapojíš tam tento z laurina ktorý má sériovo tiež elektrické zrkadlá aj centrál , vo dverách pripojenie sedí
lord_sef - FK

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od lord_sef - FK »

takze kluci, dnesni vymonotovavani elektriky k vyhrivanym sedadlum des bes...

- kabely vedly smerem k ridici a pak kolem prahu ke sloupku, sloupkem nahoru k jednotce (ma bile pismo), no a dale?? dale byly kabely tak vselijak napojovane, zadny konektor nic. kabely natrdo napojovane k jinym kabelum... hm:( takze jsem to musel usmikavat, bohuzel, tedka bude problem to zapojit. Nemel by nekdo nejake schema, navod ci neco podobneho jak to zapojit, co kam prijde atd...? popr. pokud by se zde nasel nejaky profik, ktery temto vecem holduje, za nejaky peniz by me to dal do stavu, ktery ja laik dokazu pak zapojit?
lord_sef - FK

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od lord_sef - FK »

prosim prosim poradil by me nekdo?
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od 103457 »

Ty s čím chceš poradit, když ani nevíme co máš? Ono to není jednoduchý, jen tak nadálku radit někomu. Najdi si v DP el.schemata a koukni, jestli ti alespoň sedí barvy drátů.
Já osobně měl rozdílné barvy drátů i rozdílné zapojení konektorů než je v DP. Čili na dálku ti nikdo takhle poradit nemůže. Pokud to neumíš proměřit, tak se na to vy... a nech to odborníkovi. Zajeď za nějakým autoelektrikářem, ať ti to nainplantuje do auta. Nic víc ti poradit nejde. :!:
lord_sef - FK

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od lord_sef - FK »

ano, dival jsem se na DP, barvy dratu sedi, mam problem s tim, ze nevim kam ty draty pozapojovat, jelikoz auto, ze ktereho jsem to vymontovaval to melo zapojene tak divne - zadny konektor vedle spinacky, nic... natvrdo pripojene k ostatnim dratum, a ted prave nevim, jestli by to slo napojit nejak "natvrdo" bez konektoru, nebo musi byt konektor? draty bohuzel promerit neumim:( proto se ptam jak na to co a kam zapojit... nedokazal by jsi poradit?
lord_sef - FK

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od lord_sef - FK »

takze, podle DP jsem se dobral sem, i podle kabelaze k vyhrivani, ale bohuzel nevim, kam zapojit 6 dratu, techto 6 dratu mam v obrazku oznaceno otaznikem, barvy dratu v obrazku sedi (jen kabely ktere jsou bile jsou cerne ale oznacene ze jsou bile),obrazek je tady

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us



poradil by někdo? kam co zapojit?
sa-tan - FK

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od sa-tan - FK »

je to už dyl co jsem to zapojoval ale billy kabely byly kostra pak tam bylo plus po zapnuti klicku a plus po zapnuti svetel musel bych se podivat do schemat
jinak ty mas s poteciometrem 1-5 u radicky nebo tlacika na palubce?
tak jsem se dival vyvod
7 řj plus po zapnuti klice 15
zel sedy plus od obrys svetel 58
bily vsechny jsou kostra
jinak ty dva draty jsem zapojoval do svorkonice u spinacky tzv svorkovnice mimoradnich vybav a kostru ocko na kostrici sroub pod volantem kdyby neco tak se ozvy sz ;)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od 103457 »

Přesně, jak napsal satan, bílej kostra, šedozelenej osvětlení ovladače výhřevu = napojit na obrysovky a černej napojit na +12V po zapnutí zapalování. Já to řešil samostatným relé, které ovládala 15-ka přes klíček. Každá sedačka má cca 60W nechtěl jsem to honit přes spínačku. A pochopitelně všechno jištěné pojistkou, já měl 15A.
lord_sef - FK

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od lord_sef - FK »

diky za rady, dneska se me to podarilo rozjet - ale pouze na baterku mimo auto, vyhrev funguje, ale spise me zajima jedna vec a to - byla felda, ze ktere jsem to vymontoval nejaka anomalie, ze kabely byly zapojene natvrdo k dalsim kabelum? nebyly zapojene do zadneho konektoru... a pak v aute zapojeni... jak to zapojit? dat to na konektor nebo zase postupne napojovat kabel na kabel? tzn. jeden natahnout k vypinaci svetel, druhy ke spinacce, dalsi ukostrit atd...?

jinak mam to ovladane u radicky potenciometrem)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od 103457 »

škodovka namontovala co jí přišlo pod ruku, nic není na 100% rozdíly v montáži byli i v různých závodech. Mě vůbec neodpovídalo zapojení dle schematu, rovněž barvy jsem měl úplně jiné. A měl jsem to rovněž vyndané z laurinky u kterých se vyrobilo pár kusů, dělaly se jenom v jednom roce a stejně jsou rozdíly.
lord_sef - FK

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od lord_sef - FK »

ve schematu mely byt hnede kabely kostra - ja je mel bile. jinak to podle schemata sedelo dobre. Zdejsi uzivatel Hydrant me poradil uz vcera se zapojenim, vyhrev funguje... ale ptam se znova - napojit to naprimo na kabely nebo se to snazit dat pres konektor na svazek mimoradnych vybav? novejsi feldy to mely pripojene na konektor do svazku,ne?
sa-tan - FK

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od sa-tan - FK »

ja to dal do svazku mb a nemusis resit pojistku ani zadne harakiry s relatkem protoze to jsde pres rele X v pojistkovce a pres pojistku pkud teda mas svorovnici mb?
lord_sef - FK

Re: vyhrivane sedacky - zapojeni, demontaz a montaz

Příspěvek od lord_sef - FK »

kabel mimoradnych vybav mam - jen sehnat ten konektor, ktery ma byt na vyhrevu, nemate nekdo foto? a dale, neco at vim, co kam napojit do toho konektoru prosim?
Benkro61

Re: Prosím kdo pomůže s výhřevem sedaček?

Příspěvek od Benkro61 »

Dobrý večer.
Potřebuji jestli mi někdo poradí s mím nápadem. Dostal jsem do své Feldy vyhřívanou dečku která se zapíná do zapalovače. Problém je v tom, že zásuvka zůstává pod proudem i když vypnu klíček a odejdu z auta. No a když náhodou zapomenu dečku vypnout, vybiju si baterku. Tak mě napadlo jestli by se dal použít origo vypínač na výhřev sedaček a připojit ho přes spínací skříňku tak že když vypnu klíček,vypnu i vvhřívání bez ohledu na polohu vypínače. A hlavně jestli to ten vypínač vydrží, nebo jestli k tomu musí být nějaké relátko. Díky za rady a odpovědi.
Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 637
Registrován: ned 24. pro 2006 11:10:17
Bydliště: Prostějov

Re: Prosím kdo pomůže s řj. výhřevu sedaček?

Příspěvek od Alf »

originál vypínač do roku 98, který se dává mezi vypínače vyhřívání skla , mlhovek,výstražných je ve skutečnosti tlačítko !!!
Já jsem použil starší vypínač na světa a přehodil jsem vršek se symbolem a posílil relátkem..
1.3 Mpi, 50kW, 2000, Special,
Servo, klima, ABS, 2x Airbag,

Výroba Tripplingu pro vozidla se sériovým přerušovačem v kladné větvi...Felicia, Octavia
viewtopic.php?f=30&t=17731&start=150
Benkro61

Re: Prosím kdo pomůže s řj. výhřevu sedaček?

Příspěvek od Benkro61 »

Já si myslel že to bez relátka nepůjde..
Můžeš mi Alfe prozradit jaké je potřeba to relátko a dodat i schéma jak co a kam zapojit??
Díky
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím kdo pomůže s řj. výhřevu sedaček?

Příspěvek od 103457 »

Relátko lze použít jakékoliv z auta, spínací na 12V
Benkro61

Re: Prosím kdo pomůže s řj. výhřevu sedaček?

Příspěvek od Benkro61 »

Můžu tedy použít jakékoli spínací relátko z pojistkové skříňky ze staré feldy, nebo favorita?
Jaká je cena za ten vypínač? Je možný ho poslat poštou,
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím kdo pomůže s řj. výhřevu sedaček?

Příspěvek od 103457 »

Použít můžeš klidně relátko z fáva, či feldy, :)
chipp - FK

Re: vyhřívané sedačky ?

Příspěvek od chipp - FK »

Chtěl bych se zeptat někoho kdo do toho vidí :-) jak je to s vyhříváním sedaček myslím uvnitř....sedačky jsou složeny z nějaké kostry na ktweré je molitan a na něm látka..jak jsou ty vyhřívané ? to je nějaká spirála v molitanu zamotaná nebo jak ? Jde mi jen o to,že kdybych si koupil nějaké poníčené sedačky s výhřevem,tak jestli by šli vykuchat z nich ta "spirála" vyhřívací a dát to do jiných .... snad chápete. Dík za rady
max21 - FK

Re: vyhřívané sedačky ?

Příspěvek od max21 - FK »

Mezi molitanem a potahem je umístěno to vyhřívání, vypadá to jako dečka :) Jen bacha, rozdělat sedačky (sundat potah) je sranda, ale dát to zpátky je mnohem větší ;) ;) V Kelly jsem tuším tuhle viděl nějakou kompletní univerzální sadu včetně termostatu a relátek -> http://www.autokelly.cz/#CT=5|PCT=11|CU ... T=0|LNG=0|
chipp - FK

Re: vyhřívané sedačky ?

Příspěvek od chipp - FK »

takže když sedačky s výhřevem seženu, sundám potahy ...tak by snadno měl jít ten výhřev dolu,je tak ? a potom už si jen pohrát to přendat do jiných sedaček třeba..... .... ? ...
chipp - FK

Re: vyhřívané sedačky ?

Příspěvek od chipp - FK »

chci se zeptat jestli by mi nějaký zkušený člověk odpověděl na mou otázku,zda-li je tato kabeláž co je na fotkách kompletní. Prostě jestli je se vším všudy,jen pozapojovat a roztahat kabely a dále už nic neřešit. Dík za odpovědi

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívané sedačky ?

Příspěvek od 103457 »

Ano, je to komplet, pokud máš i na sedačkách černé konektory. Pokud máš zelená budeš muset zapojit jen fastony.
Jo a nejde přečíst písmeno na té řj. výhřevu, 6U0 919 533 A je pro látkové sedačky, 6U0 919 533 B pro kožené.
chipp - FK

Re: vyhřívané sedačky ?

Příspěvek od chipp - FK »

hehe..to mám radost...děkuju....a ted mi prosím zodpověz ještě tyhle otázky :D

1) co to jsou fastony
2) jaky je rozdil mezi cernym konektorem a zeleným
3) jak jsou tam dva obnazené dráty to patří kam .
4) na treti fotce jsou konektory do sedacek,to chapu,na dalsi ovladac to taky chapu,na dalsioi ta ŘJ to se dá kam ? ..a byvaji ty dva obnažené,tak kam s nima ?
Stollby
Příspěvky: 1748
Registrován: stř 15. dub 2009 19:01:58
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhřívané sedačky ?

Příspěvek od Stollby »

ty jo ty ses expert:D ty obnazene kabely si tam dla ten kdo je mel,aby mohl vyskouset jestli to topi,jinak to co pise 103457 tak nic takovyho tam vubec neni,a ty draty jsou na + a -,samo se to bez proudu ohrivat nebude ;)
Vždy je co zlepšovat
Odpovědět