Univerzální elektrické stahování oken a vše okolo

El. zrcátka, Výhřev sedaček, El. okna,....
Odpovědět
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

Caute hoši. Ja mam tiez tieto el.stahovanie okien, ale strasne pomaly mi to ide,aj ked som uz x-krat premazal tie lišti v ktorych sa pohybuju okna hore dole..ked naprsi tak to celkom ide v pohode dole..Ale ked je horuco tak ani piiiiiiiiiiiiiii...i. Neviete ako sa vyberaju tie lišti...chcel by som to cele vycistit,lebo na strane spolujazdce sa to aj zasekne a musim mu rukou pomoct...Nemoze to byt aj s tym ze mam 44 mAH baterku?
Habin - FK

Re: Pomoc s montáží el.oken - vsechny 4

Příspěvek od Habin - FK »

Tyjo, začínám nad tím taky uvažovat ... je to dobrá cena za všechny 4 okna ... ale moc se mi nelíbí ty spínače co se přidělávaj na tapec. Radši bych si to zasadil do tunelu jako originál. Ale kdoví, možná to vypadá dobře. Pak sem hoď foto, jak to vypadá ;)
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s montáží el.oken - vsechny 4

Příspěvek od kejzi1 »

No já kdybych to dělal tak si ty vypínače dám taky do tunelu,tohle vypadá hrozně
Uživatelský avatar
stef99
Příspěvky: 1852
Registrován: pát 20. dub 2007 18:27:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s montáží el.oken - vsechny 4

Příspěvek od stef99 »

Souhlasim ja bych si ty ovladace dal taky do dunelu jako to ma original...tohle se mi nelibi, kde by byla ta velka krabicka s tema vsema oknama na tom prednim uchycena? bylo by to jako pest na oko
Prodej novych a referencnich vozu Skoda se slevou, vice SZ
smazany clen - FK

Re: Pomoc s montáží el.oken - vsechny 4

Příspěvek od smazany clen - FK »

Na levnychalarmech si můžete i koupit samostatná tlačítka originál do felicie, akorát se to pak samozřejmě trochu prodraží. Ale je pravda že tyhle vypadají strašně.
smazany clen - FK

Re: Pomoc s montáží el.oken - vsechny 4

Příspěvek od smazany clen - FK »

Souhlasím s Vámi... tohle přidělávat by tam bylo fakt docela hnusný... já osobně bych přemýšlel o zabudování přímo do tapece (do opěrky na ruky na dveřích) tam by to vypadalo přirozeně a solidne;)
smazany clen - FK

Re: Pomoc s montáží el.oken - vsechny 4

Příspěvek od smazany clen - FK »

ja to chci primo do tapece bez te rakve jde pry ty spinace vyndat tak uvidim, jinak normalne vyrezu diru do tapeciru, do tunelu tyhle okna nepujdou dat protze to ma i tlacitko na zamikani oken cili ze je budu moct ovladat pouze jenom ja jako ridic ne ostatni a to bych nemel kde dat dneska jsem tak pomeroval a pokud budou ovladace v tapecu jako ze budou tak budou docela nepohodlne umistene protze zapesti mate v urovni madla takze budete must dost skrcit ruku ale to preziju...
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Dejwis »

Pánové, nebojte se montáže. Kdyby něco, a nebyl tam použitelnej návod, tak rozsáhlej návod je na jednom webu s alarmama. + a - není problém, mínus je i ve dveřích, + by šlo možná použít od centrálu ne? Tlačítka si dá každej kam bude chtít, bud to tapece nebo do střed, panelu. Montáž motorku nebude zas tak těžká. První strana bude vojeb, ale druhá, jak každej ví, už půjde sama od sebe :-)

to Pelda: a kam přesně do Prague jedeš? Na Hlavní Nádraží? :)
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: panel na el. otvaranie okien

Příspěvek od Vici »

Dal se koupit panylek na 4 spinace i pro model 98?
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Uživatelský avatar
favo
Příspěvky: 7079
Registrován: ned 01. srp 2004 15:41:36
Bydliště: Blansko

Re: panel na el. otvaranie okien

Příspěvek od favo »

jo dal ;)
Moje felda 1.4 MPi
Golf IV 1.9 TDi 164 PS 393 Nm
smazany clen - FK

Re: panel na el. otvaranie okien

Příspěvek od smazany clen - FK »

oba druhy spinacu jsou k prodeji tu....ale je to paleta
http://www.levnealarmy.eu/stahovani-oken-8/spinace-146/
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: panel na el. otvaranie okien

Příspěvek od 103457 »

Tak to není tak hrozný, ve škodaservisu za to dáš jednou tolik. ;)
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s montáží el.oken - vsechny 4

Příspěvek od Vlada320 »

jj tak do těch oken taky jdu.buď je pořídím z vejplaty v srpnu a nebo v září.každopádně kdyžtak pak dodám fotky.měl jsem v bmw všechny okna v elektrice tak jsem si řek že by byla škoda mít ve feldě jen předních.když už se s tím mám srát tak pořádně :twisted: jinak já k tomu ještě budu kupovat ty dojezdy.to mě u bavoráka stvalo.člověk kolikrát potřeboval rychle vypadnout z auta a musel nejdřív zavřít okno.takhle zamknu auto centrálem kterej už mám na dálku a o okna se nestarám zavřou se sami. ;)
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

http://img144.imageshack.us/img144/2648/dsc00742bf4.jpg
tak sem se do toho dneska v asistenci kamaráda pustil, tady přikládám fotku. nejsložitější bylo vymyslet jak to tam umístit, řídil sem se podle fotek od peldy a je to tam. chtěl sem se zeptat, chtěl bych si ty vypínače hodit na středovej panel, jde to abych tam hodil třeba jen ty dva co mají být u řidiče? pač všecky tři bych tam asi nedával :-) . jo a kde je nejjednodušší vzít + a -?
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

Tak mínus kdekoli kde je kov a plus záleží jak to chceš mít zapnuté já ho například vzal ze spínačky z pozice která je napájená až po otočení klíčkem
Uživatelský avatar
spirus
Příspěvky: 2357
Registrován: stř 05. zář 2007 10:10:51
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od spirus »

taky sem si je objednal..kdyz sem to rozbalil tak sem se zdesil co toho je ale tak eletriku sem zapojil bez problemu akorat horsi bude vymyslet uchyceni a samotna montaz..jinak ja mam + stale od baterky :) ;) a na to napasovany vsechny spotrebice hnane pres pojistku
to je muj drak http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtopic.php?f=16&t=1805 najeto poctivych 230 000 km
my web http://spirus.mypage.cz/
Obrázek Obrázek
Jsem teenager a neposlouchám Hip-Hop (námět převzat bez dovolení od Jirkyf):D
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

Hele na to stále + bacha ono to má podsvětlení a i když slabé tak to přece jenom žere
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Dejwis »

Kam na pojistkovku to + dát? A není nějaké - ve dveřích?
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

Ve dveřích nic tak silného nenajdeš aby jsi to na to mohl připíchnout! Máš dvě možnosti buť to dáš přímo na pojistkovou skříň v tom případě ti okna budou fakat stále nebo to připichneš na zapalovací skříňku a bude ti to fakat jen když pojede motor (tak to mám já) jinak foto zde už umístil banánek :) tak ho z dovolením použiju http://img144.imageshack.us/img144/2648/dsc00742bf4.jpg jen bych ten spodní držák motoru chytl přes tu díru jak je nachystaná díra na ten šroub kterým se přichytává tapec
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

tak já teď zas řeším to, že u spolujezdce je to okno nějak zasekaný, takže to jezdí dost pomalu. už sem aji promazával ty vodící lišty ale nepomohlo to. nevíte co s tím? jo, a nemám tenhle problém řešit na jiným topicu? abych sem netahal blbosti :-)
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

Kam to prdnout na spínačku ti moc neporadím já jsem vzal měřák a zkoušel zapínat vypínat klíčem napětí a podle toho jsem si to našel a připojil a je to. No snad jo no už se na to těším jak malej kluk jaký budu machar až budu na křižovatce stahovat okna i vzadu :D .

S tím pomalým oknem by mě to taky zajímalo já to s přestávkama řeším už rok u řidiče jede v pohodě, ale u spolujezdce je to jakési pomalé jediné co mě pomohlo že jsem si hrál s těma šroubkama co drží sklo ke stahovačce prostě to bylo trochu zkřížené při ručním stahování jsem to neregistroval ale elektrika už to poznala ted je to o něco lepší ale asi to ještě pořád není ono chce si to hrát
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

Ti co chcou mít okínka stále v provozu použít + přivedené v pojistkové skřínce vlevo navrchu je šroub s přívodním kabelem od baterie tak to lupněte tam! a pro ty co chtějí mít okínka v provozu pouze se zaplým zapaloáním tak použít zapalovací skříňku a jestli se nepletu tak je to černý kabel a měl by jít do svorkovnice označené číslem 15 díval jsem se do schémátku ale nejsem si 100% jistý tak radši vzít měřák a prověřit to...ale mělo by to tak být!
jo a s tím chozením pomalu..jak moc je to pomalé? ty moje taky nechodí nějak extra..když sednu do fábky kde je el. stahování od výroby tak to chodí o dost rychlejc..tak jestli se to dá nějak odvodit od té fábky...
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

je jasný že všechny orygo montovaný stahování oken budou vyladěný tak , aby skoro sekaly hlavy. to se samozřejmě s tímhle nedá srovnávat. no ale u řidiče mi to jede v poho, no a u spolujezdce je to tak o polovinu pomalejší, vlastně když nemám nastartovaný tak to raději ani nevytahuju nahoru :D. když tam ještě byla klička tak některým dívčinám to dělalo i problémy úplně to dovřít. tak už máš představu? a zajímalo by mě jestli to mám nějak kuchnout a zkusit máznout ty bovdeny nebo jak na to... s těma šroubkama tam si hrát... no nevim :-) nechtěl bych to rozjebat ještě víc.
Uživatelský avatar
spirus
Příspěvky: 2357
Registrován: stř 05. zář 2007 10:10:51
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od spirus »

Pelda píše:Ti co chcou mít okínka stále v provozu použít + přivedené v pojistkové skřínce vlevo navrchu je šroub s přívodním kabelem od baterie tak to lupněte tam! a pro ty co chtějí mít okínka v provozu pouze se zaplým zapaloáním tak použít zapalovací skříňku a jestli se nepletu tak je to černý kabel a měl by jít do svorkovnice označené číslem 15 díval jsem se do schémátku ale nejsem si 100% jistý tak radši vzít měřák a prověřit to...


tak montaz provedena..mam to zapojeny na spinacku a se 100% jistotou muzu rict ze je to cerny kabel c.15 ;) mel si pravdu..u ridice mi to chodilo pekne ale u spolujezdce se to zpomalovalo mistama..reseni..volejicek a slape to..a kdyz je auto nastartovany tak to docela vali rychle
to je muj drak http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtopic.php?f=16&t=1805 najeto poctivych 230 000 km
my web http://spirus.mypage.cz/
Obrázek Obrázek
Jsem teenager a neposlouchám Hip-Hop (námět převzat bez dovolení od Jirkyf):D
Bolthorn - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Bolthorn - FK »

já bych je asi možná i bral... jak jsou na tom s kvalitou?
Uživatelský avatar
spirus
Příspěvky: 2357
Registrován: stř 05. zář 2007 10:10:51
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od spirus »

kvalita vyhovujici...mam je a sem snimy velice spokojen ;)
to je muj drak http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtopic.php?f=16&t=1805 najeto poctivych 230 000 km
my web http://spirus.mypage.cz/
Obrázek Obrázek
Jsem teenager a neposlouchám Hip-Hop (námět převzat bez dovolení od Jirkyf):D
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Dejwis »

Nějaké info o instalaci na otcově Feldě, zatim začal táta, pak budu vědět až to budu dávat k sobě :)

Táta začal včera sám po 15h, jak víte, tak sám říkal že nejvíce se zdržíte než člověk zjistí jak dá do dveří ten motorek. Pak protahoval jednu stranu kabeláž, a dělal to v klidu. Přišel jsem v cca 18h z práce, tak jsem pak skočil za ním, dodělala se druhá strana, mezitím protáhnul druhou stranu, dal pod volant - kabel a + natáhnul k pojistkovce (červenej drát musel prodloužit, nestačil z levé strany k pojistkovce). Pak se to testlo a vše špapalo. Večer si ještě udělal díry do tapece pro spínače a otvor místo kličky. Dneska to dodělá. Takže pokud je člověk trochu zručnej tak to není těžké. Později pošlu foto jak seděli motorky, krsáně se daly upevnit na více šroubů...... Dejwis
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Uživatelský avatar
spirus
Příspěvky: 2357
Registrován: stř 05. zář 2007 10:10:51
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od spirus »

zdarek montaz je fakt jednoducha jestli chcete videt fotky tak se juknete ke me na moji felis mam tam fotky z montaze ;) http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... &start=200 je to az skoro na konci stranky
to je muj drak http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtopic.php?f=16&t=1805 najeto poctivych 230 000 km
my web http://spirus.mypage.cz/
Obrázek Obrázek
Jsem teenager a neposlouchám Hip-Hop (námět převzat bez dovolení od Jirkyf):D
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

Ten spodní šroub pasuje přesně na díru jak se šroubuje tapec jen je potřeba trošku zvětšit díru v tom železe na uchycení a vrchní nad motorem je potřeba vyvrtat! Vepředu Jsem použil originální díru (co už tam byla) jen jsem tam nasunul takovu tu vložku se závitem abych co nejmíň vrtal. Motor musí být přesně v této poloze jinak tam tapec nedostanete! Hodně zdaru přeju 8-)
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Dejwis »

Tak nakonec to + nenechal natvrdo, protože to pořád svítí a to nebylo nic moc. Ty tři vypínače berou 20mAh bez zátěže. V pojistkové skříni je nevyužité jedno místo, kde stačilo koupit jeden konektor a tam to zapojil, prostě měřil kde je + až při zapnutém zapalování. Brzy pošlu foto....
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

Jn tak to bude lepšíí ;) to má to samé jak kdyby to lupl do zapalovací skříňky na tu 15tku ale když už měl natáhlý kabel k pojistkové skříňce...
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Dejwis »

No o té 15tce jsem četl, ale nějak jsem nevěděl jak tam nejlépe vlézt. Musí se trochu spustit volant né a pak tam je vidět...
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Raceman »

já to celý připojil do svorkovnice v levým A sloupku kde je volná pozice na konektorech dveřního svazku pro elektrická zrcátka
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

Trošku obdočím...pánové koukali jste někdo z vás na ten vipínač detailněji? (je tam opět žárovka uvnitř jako v origo vypínačích???) respektive mě zajímá úprava barvy podsvícení zkoušeli jste někdo? ja je to tam řešený v tomhle vypínači?
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

no je to fain že tam neni zas nějaká "žárovka" a nemusí se vymejšlet problematicky redukce do ty patice...tady vemeš LEDku a naletuješ a je to:) super ;)
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Vlada320 »

no a lidičky co u to máte nainstalovaný.jak to jezdí?vpohodě?není t nějaký pomalý moc?díky.já je budu kupovat taky potom ale všechny čtyři tak jsem jen zvědav
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

je to malinko línější než když ti vyjede auto s origo stahovačkama z fabriky kvůli samotnému mechanismu.. Ale není to tak tragické! Kor když to promázneš!
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Dejwis »

Tak foto instalace motůrků
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Dejwis »

Dejwis píše:Tak foto instalace motůrků
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Dejwis »

A poslední...
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

ahojte, mám tady tento typ elektrických oken a zdá se mi že chodi velmi tuho .... jako by někde něco oknu vadilo .. pravda je že i kličkou to šlo z tuha - nevíte kde a co je potřeba promáznout aby to chodilo volněji ?
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

no určitě ten mechanismus po kterém jezdí to okno.Jsou to takové kulaté tyčky tak na ně dej vazelínu a mělo by to tomu pomoct.
SolidSnake - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od SolidSnake - FK »

Tak a je to tady , jak jsem psal dříve.... potřebuju pomoc
1-- četl jsem tu jak to zapojit na klíček , ale jsem pako a moc jsem tomu nerozumněl mohl by to někdo popsat lépe?? díky

2--- Okénko u spolujezdce mi jde dost pomalu a někdy se zastaví WD teklo proudem a zkusil jsem okno i povolit , ale 0% zlepšení . má někdo ještě nápad??

Děkui všem :)
Kalfa - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Kalfa - FK »

Takže tady jsou naskenované tři stránky s popisem montáže... kdo by chtěl větší rozlišení (cca 2800 x 1900) tak pošlu mailem

http://img233.imageshack.us/img233/9823/elokna12hx4.jpg
http://img261.imageshack.us/img261/1645/elokna21qs1.jpg
http://img166.imageshack.us/img166/4926/elokna31xh5.jpg
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Tweety »

Více dopředu se tu psalo, že mají docela veliký odběr nebude to na tu rychlospojku moc? Někdo psal, že dával i tlusčí kabely.
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

Kalfa píše:Takže tady jsou naskenované tři stránky s popisem montáže...

ty jo pěkný jen se mi vůbec nelíbí jak mají uchycené ty motorky! ani na jedné fotce! mají to hrozně zlomené to pak nemůže dobře jezdit! Mělo by to zůstat pokud možno v co nejmenším zlomení ty lanovody!!
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

tweety mám to na té rychlospojce a je to OK ale je fakt že je tam dost na prd přístup.. Jak jsem si to tu pročítal tak by jsi tu elektriku mohl vzít i z pojistkové skříňky tam je přece jen o něco lepší přístup jen myslím nikdo přesně nepsal kam se tam napichnout tak jestli bych mohl poprosit někoho kdo o tom má přehled ať napíše v ktéré kosce a číslo pinu je šťáva při seplém zapalování a zátěží aspoň 15A díkec jo a těch černých kabelů je tam víc a je to jedno na který všechny by měli vést z té 15tky
Kalfa - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Kalfa - FK »

Pelda: no toho jsem si všim až teď, koukám že to maj i celkem zkroucený, v tom jsou normální lanka a to černé je kryt?
smazany clen - FK

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od smazany clen - FK »

Kalfa:
jj to jsou takové plastové pouzdra a v tom jezdí ocelové lanko a čím víc to kroutíš tak tím víc to jde logicky z tuha fakt bych to tak nedělal
Naposledy upravil(a) kejzi1 dne úte 30. zář 2008 8:06:58, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necitujte bezprostředně poslední příspěvek
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování oken E02W3

Příspěvek od Tweety »

já to mazal nějakým olejíčkem a pomohlo to, blbě se to maže, protže je ten otvor v té kolejnici směrem od vnějšku dveří. řekl bych, že WD to vyčistí, ale nepromaže, tak jak by bylo potřeba, lepší by bylo injekční stříkačkou tam šoupnout nějakou tekutější vazelínu. Ještě by to třeba mohlo být zatuhlý někde hned za tím tisícihranem jak na něm byla klička. Nebo(ale to nevím jestli je možny) třeba jestli není nějaký vytvrdlnutý těsnění kolem toho okna a nedrží ho to moc.
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Odpovědět