El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

El. zrcátka, Výhřev sedaček, El. okna,....
Peca - FK

El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od Peca - FK »

:?: Chci se zeptat byly feldy které měly elektrické okna a elektrické zrcátka od výroby? a nebo to bylo kdž elektrické okna tak bez elektrických zrcátek, aspoń já sem vždy viděl jenom jedno a nebo je tam něco že to spolem tam nemůže být: :?
Návštěvník

Re: el.zrcátka a el okna od výroby spolu

Příspěvek od Návštěvník »

Ano sú napr.felicia mystery
Tholis - FK

Re: el.zrcátka a el okna od výroby spolu

Příspěvek od Tholis - FK »

No teď by mi měli jednu podobnou přivézt, v hledáčku jsem jich také spoustu měl. Spíš se mi zdálo že ta co měla okna už měla i zrcátka.
Peca - FK

Re: el.zrcátka a el okna od výroby spolu

Příspěvek od Peca - FK »

No právě to sem si myslel taky a pořád co vidím tak maj jedno nebo druhé,neni jim to blbé tak dělat proč to nedali teda komplet oboje do elektriky že jak je to třeba u jiných aut ;)
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: el.zrcátka a el okna od výroby spolu

Příspěvek od Atnarfus »

Oboje to určitě jde, ale není to moc časté.
V Čechách dávali standartně el. zrcátka do výbavy GLX, ale s mechanickýma oknama.
El. okna dávali jenom do akčních modelů, ale ty zase většinou vycházeli z LX a tam nejsou el. zrcátka. Samozřejmě je dali klidně i do GLX, ale za šílený příplatek a to nikdo nebyl ochotný doplácet.

Auta co vozeji z německa jsou LX, ale mají el. okna. ABS, pytle, mlhovky... Zase tam ale nejsou el. zrcátka, zadní cyklovač, zpožďovač osvětlení, lakované kliky, polepy B sloupků... co bylo v našich GLX.

Já jsem měl služební Feldu klasickou 1.6 GLX samozřejmě s el. zrcátkama. Navíc tam ale byla za příplatek klima a el. okna.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: el.zrcátka a el okna od výroby spolu

Příspěvek od emilio52 »

Tak to jsem asi nějaká vyjímka . 1.3 GLX rv.2001 el. zrcadka ,el.přední okna ,servo. Vše originál z výroby. :D
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: el.zrcátka a el okna od výroby spolu

Příspěvek od Vici »

Jo vybavy byly kombinovatelne bez problemu. neco byl standart, neco si zakaznik individualne priplacel.
Ja mam 1,6 r. 2000, koupenou v ČR, auto KB puvodne, a mela ABS, 2 pytle, el okna + el zrcatka - vse z vyroby. a i takove to debilni fabricke stresni okno (ne VS3)
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
bronecekv

Re: el.zrcátka a el okna od výroby spolu

Příspěvek od bronecekv »

Já už seděl i ve Felicii kombi dovoz z Itálie kde bylo na felici snad vše:ABS, 4 pytle, el. okna v předu, el. zrcátka, klima, servo, imobolizér, dálkové ovl., polepy sloupků, stmívač i cyklovač, palubní pc,dokonce vyhřívání sedadel ale bez kůže. Byla to nová tvář r.v. 2000, 1.6 MPI stříbrná metalíza jediná vada že začínaly rezavět zadní blatníky, ale jinak luxus, který sem ve felině ještě neviděl ;)
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: el.zrcátka a el okna od výroby spolu

Příspěvek od Atnarfus »

Tak takovou jsem cca před rokem okukoval v Brně v bazaru. Vínová metla.
Bohužel to mělo stočený tacháč tak na polovinu a zadek reznul už slušně. Prosezená sedačka a 90k km, to mne zase pobavili.
mystery - FK

Re: el.zrcátka a el okna od výroby spolu

Příspěvek od mystery - FK »

Potvrzuji, mystery má v základu elektrická okna i zrcátka :D
A jednu takovou feldu v plné výběvě jsme taky nedávno dovezli z německa, měla vše až na klimu a kůži. V 1.6tce červená rallye a měla cca 160 tisíc a stav tomu odpovídal.
Pes525

Re: el.zrcátka a el okna od výroby spolu

Příspěvek od Pes525 »

Já mám feldu dovoz z francie(comfort i)GLX 1.6 a mám jen okna v el.a to dodělávaná ale má spožďovač světla,hagusy,kožený paket-řadička rukáv,posilovač,střešní ok.,mlhy atd.Právě si myslím že je to dost na tom co tam kdo jakou výbavu chtěl.Pokud to teda není nějaký akční model
Peca - FK

Re: el.zrcátka a el okna od výroby spolu

Příspěvek od Peca - FK »

já viděl 1.3 klima+servo.tak jak je to možné? :!: :?: a to se opravdu nepletu :!:
DanoSK - FK

Re: el.zrcátka a el okna od výroby spolu

Příspěvek od DanoSK - FK »

Atnarfus píše:Oboje to určitě jde, ale není to moc časté.
V Čechách dávali standartně el. zrcátka do výbavy GLX, ale s mechanickýma oknama.
El. okna dávali jenom do akčních modelů, ale ty zase většinou vycházeli z LX a tam nejsou el. zrcátka. Samozřejmě je dali klidně i do GLX, ale za šílený příplatek a to nikdo nebyl ochotný doplácet.

Auta co vozeji z německa jsou LX, ale mají el. okna. ABS, pytle, mlhovky... Zase tam ale nejsou el. zrcátka, zadní cyklovač, zpožďovač osvětlení, lakované kliky, polepy B sloupků... co bylo v našich GLX.

Já jsem měl služební Feldu klasickou 1.6 GLX samozřejmě s el. zrcátkama. Navíc tam ale byla za příplatek klima a el. okna.


Ja mam vo felicii vsetko menovane... El. okna, zrkadla, polepy stlpikov, lakovane klucky, hmlovky, zadny cyklovac, oneskorovac osvetlenia, vyskovo nastavitelne sedadlo, ABS, airbag, klimu, servo... Vlastne okrem TC-6 a vyhrievanych sedadiel asi vsetko. Je to 1.6 GLX a je to dovoz zo Slovinska... Tiez som sa vsak stretol pri hladani felicii s tym, ze ked mali el. okna, tak nemali zrkadla v elektrike a naopak...
Xyz255
Příspěvky: 295
Registrován: čtv 08. kvě 2014 14:45:04
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od Xyz255 »

By mě zajímalo, jak píše Atnarfus, od jakýho roku byly GLX automaticky s el. zrcátkama, pže my máme ročník 97 a tam jsem si je teď dokuchával...
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od 103457 »

žádnej rok není, jen přání zákazníka.
felda

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od felda »

dobrý den chci se zeptat jestli nemáte někdo schéma zapojení elektrických zrcátek??? děkuji David
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od Maty »

Je v dílenský příručce
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
felicia1
Příspěvky: 358
Registrován: pon 29. říj 2012 22:26:21
Bydliště: Kutnohorsko
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od felicia1 »

chlapi prosímvás jak se u feldy chová okýnko pokud narazí na překážku (skřípne ruku, nejede kvůli námraze atd atd)....
popř jakou silou dokáže něco skřípnout??

díky moc
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od Matuhsch »

pokud narazi na překážku sjede dolu. nevim jak silne to zvládne zatlacit ruku sem si privrit nezkousel.. ale moc silne ne podle me
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od 103457 »

Pamatuju si, že zde měl někdo problém i s plastovejma ofukama. Okna mu na ně nedojížděla a vrazela se z5. Když počkáš do léta, tak to zjistím. Na jedný feldě mám kovový slovenský a ty makaj pořád překážka nepřekážka a do druhý feldy mám připravený k montáži origo komplety, ale jak jsem psal, až v létě.
felicia1
Příspěvky: 358
Registrován: pon 29. říj 2012 22:26:21
Bydliště: Kutnohorsko
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od felicia1 »

a v případě námrazy se nemusím bát že sežeru motůrek?
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od 103457 »

NE, použij škrabku.
felicia1
Příspěvky: 358
Registrován: pon 29. říj 2012 22:26:21
Bydliště: Kutnohorsko
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od felicia1 »

rozumím o to mi nešlo ale rád bych zjistil jak je to blbuvzdorné dříve než zkoušením....
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od 103457 »

Na hloupou otázku, hloupá odpověď.
Jen blbec pouští stěrače na zmrzlém okně a stahuje zmrzlý okýnka. To by tě taky mohlo napdnout, jestli náhodou nevydrží okno, když do něj jebneš cihlou.
felicia1
Příspěvky: 358
Registrován: pon 29. říj 2012 22:26:21
Bydliště: Kutnohorsko
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od felicia1 »

neptal bych se kdybych kdysi někde neslyšel že nová auta uměj při neúměrném zatížení "trucovat" a prostě se nic nepoškodí
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od Matuhsch »

ne zničit to nejde, motorek ma navíc i tepelnou pojistku, kdyz se moc zahřeje přestane jezdit uplne
Obrázek
Obrázek
felicia1
Příspěvky: 358
Registrován: pon 29. říj 2012 22:26:21
Bydliště: Kutnohorsko
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od felicia1 »

díky takže když tím oknem (z jakéhokoliv důvodu) nepůjde hnout nepoškodí se nic pokud někdo stiskne ovladač?
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od Matuhsch »

neposkodi :)
Obrázek
Obrázek
Sruty22
Příspěvky: 449
Registrován: pát 20. črc 2012 11:05:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: El. zrcátka a el. okna od výroby spolu

Příspěvek od Sruty22 »

jo ofuky jsou svinstvo pro origa, na jednom aute je nemam a tam to lita krasne a na druhem kde je mam se zaviraji pomaleji a nekdy proste i sjedou dolu. Taky zalezi jak je nastavene okno a v jakem stavu jsou lanovody (praskle,suche a pod) nebo taky vodici listy oken (spatne nasazene, styrele, poskozene apod).
Jinak co se tyka sily tak je mala klidne tam strc prst a skoro to neucitis nebo zkus sam rukou dej dojezd nahoru a zastav rukou okno a uvidíš. Při namraze se okna nestahujou dokud okno nerozmrazis, hrozi poskozeni stahovačky a to u jakéhokoliv auta. I když to ma pojistku tak to proste skubne nez zjisti ze to nejde a tim se namaha stahovačka (Stejne tak i při te prekazce při zavirani). A poskozeni motorku nehrozi proste jak se zacne hrat (klidne i neustalym jezdenim nahoru a dolu) tak proste vypne dokud se neschladi. Jedine co se muze vždy vysrat je proste stahovačka ktera je v tom plastu proste napikacu proto jich je 90% opravovanych
https://www.flickr.com/photos/127894722@N07/
  • potkaj se dva..křižovatka dva pruhy....semafor...červená.....start !ruská ruleta, zelená...jede se deset,dvacet,dvojka přes třicet a trojka na čtyřicet.....pade ! ....votáčky dva,skoro tři litry..holky na chodníku mi hážou kalhotky....
Odpovědět