Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Vše okolo diagnostiky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

pomoc s diagnostikou

Příspěvek od Tweety »

Zdravým, koupil jsem si VAG-COM na USB. Program jsem se snažil použít 304 cz. Nemůžu to propojit s autem. Com port jsem se snažil nastavit, ten co mi to nahlásilo že je OK, tak byl COM3. Ale už při tom to napsalo interface status 3: nenalezen nebo nepřipojen.
A při zkoušení pustit hledání závad mi to napsalo, že to nemám propojený nebo že nemám zaplé zapalování. Pomoc prosím co je kde za fígl.
Jestli to tu už někde je, tak se omlouvám, ale hledal jsem a nenašel.
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Uživatelský avatar
Aleš
Příspěvky: 301
Registrován: ned 27. úno 2005 14:42:18

Re: pomoc s diagnostikou

Příspěvek od Aleš »

No já nevím, já mám na seriový a tam to píše "nalezen, připraven" a načte číslo jednotky. Když dám jiný port, nebo je jiný problém, píše nenalezen -nepřipraven. Podmínka je zaplé zapalování.
Učit se ...učit se.... učit se...., říkal jeden pán si myslím, že mu říkali Lenin :-)
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s diagnostikou

Příspěvek od Tweety »

když dám test na jiný než tu trojku tak mi to napíše NEDOSTUPNÝ
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s diagnostikou

Příspěvek od Ivarek »

To vypadá jako že najde kabel ale nemůže najít auto.Zkus mrknout na ten konektor v autě jestli tam není vypadlý drát nebo tak něco a mrkni na první pojistku zleva jestli není ko (ale to by ti auto vůbec nejelo).
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s diagnostikou

Příspěvek od Tweety »

Já už pod tím ležel, ale tam není vůbec nic vidět. Je to úplně schované za palubkou.
Teď jsem to našel ve správci zařízení a měl jsem tam serial port 9, tak jsem ho předělal na dvojku a teď mi to píše úplně to samé na portu 3 i 2 interface status 3: nenalezen nebo nepřipojen
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s diagnostikou

Příspěvek od Ivarek »

Tweety píše:Já už pod tím ležel, ale tam není vůbec nic vidět. Je to úplně schované za palubkou.
Teď jsem to našel ve správci zařízení a měl jsem tam serial port 9, tak jsem ho předělal na dvojku a teď mi to píše úplně to samé na portu 3 i 2 interface status 3: nenalezen nebo nepřipojen

To nenalezen nebo nepřipojen vypisuje jakoby jsi tam ten kabel neměl připojenej.Zkus se zeptat tam kdes ho koupil.
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s diagnostikou

Příspěvek od Tweety »

Koupil jsem ho tady na foru, jenomže ten kluk zrovna odjel na měsíc pryč, takže se zeptat nemůžu.
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s diagnostikou

Příspěvek od Tweety »

Je možný, že by ten kabel fungoval správně jako harware v počítači, ale nějak nešla úplně ta koncovka a nepropojil se?
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s diagnostikou

Příspěvek od Tweety »

Děkuji už to jede, bylo to těma portama.
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s diagnostikou

Příspěvek od Ivarek »

Dobrý konce mám rád.... :D
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s diagnostikou

Příspěvek od Tweety »

Když už to tu rozebírám, tak ještě pár dotazů :roll: Kde se dá najít třeba teplota vody přes vag? ´Jde tam nějak najet nějaký graf chodu motoru? K čemu je VAGScope, tam by mohl jít nějaký graf. Něco by asi mohlo být v "Makro funkce", ale ve 304 to nejde. Dík moc za info
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s diagnostikou

Příspěvek od Ivarek »

Tweety píše:Když už to tu rozebírám, tak ještě pár dotazů :roll: Kde se dá najít třeba teplota vody přes vag? ´Jde tam nějak najet nějaký graf chodu motoru? K čemu je VAGScope, tam by mohl jít nějaký graf. Něco by asi mohlo být v "Makro funkce", ale ve 304 to nejde. Dík moc za info

Jo ve vagscope si můžeš dát grafy,ještě to nemám zmáklý bo můj starý notebook to nestíhá.Jinak popis kde se co zobrazuje je dobře popsáno v dílenský příručce.
Uživatelský avatar
DJ.Mara
Příspěvky: 634
Registrován: pon 12. pro 2005 22:29:47
Bydliště: Velké Svato?ovice TU
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s diagnostikou

Příspěvek od DJ.Mara »

Tweety píše:Děkuji už to jede, bylo to těma portama.

Jak si to teda na konec vyřešil. Zádá se, že mám stejný problém.
Octavia I combi 1.9 TDi zatím 66Kw ;-)
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s diagnostikou

Příspěvek od Tweety »

Když já dílenskou příručku nemám :(

Musel jsem nastavit ve správci počítače u ovladače kabla nějaký volný com port 1-4 a pak ten samý vybrat v programu v nastavení a v taky v tom nastavení "start baud" dát hodnotu 9600
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Uživatelský avatar
DJ.Mara
Příspěvky: 634
Registrován: pon 12. pro 2005 22:29:47
Bydliště: Velké Svato?ovice TU
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s diagnostikou

Příspěvek od DJ.Mara »

Tak už to chodí, děkuji. Teď ještě doladit ten program a můžu se pustit do čištění klapky. ;)
Octavia I combi 1.9 TDi zatím 66Kw ;-)
brezovjan

Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od brezovjan »

Byl bych rád, kdyby se otevřelo nové fórum o počítačové diagnostice Felicií. Notebook má hodně lidí, kabel je celkem levný.
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od Zdenda19895 »

Jj. To by mně taky zajímalo. :D
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Ivarek »

Staniž se.
Houpal - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Houpal - FK »

Konecne.
Jsem rad ze se tu nekdo podeli se zkusenostma.
Btw ma nekdo manual k VAG Elsawin 3.60??
Mam ho nainstalovanej ale nejak tomu nerozumim
Jurka - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Jurka - FK »

No super...zrovna dneska mi došel kabel...zvládnul sem ale tak leda vyčíst závady a kouknout se na blok měřených hodnot...Mám zatím Vag-com 304 cz ale myslím, že by to chtělo něco propracovanějšího a jednoduššího. Nevíte o něčem?
Houpal - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Houpal - FK »

no a navod na vag3.14 by taky nebyl od veci...zavady si vyctu...ale blok namerenych hodnot??jaks e tam dostanu??
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Ivarek »

Jurka píše:No super...zrovna dneska mi došel kabel...zvládnul sem ale tak leda vyčíst závady a kouknout se na blok měřených hodnot...Mám zatím Vag-com 304 cz ale myslím, že by to chtělo něco propracovanějšího a jednoduššího. Nevíte o něčem?

304CZ je ke k-line kabelu to nejlepší co je k mání.
Jurka - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Jurka - FK »

Houpal píše:no a navod na vag3.14 by taky nebyl od veci...zavady si vyctu...ale blok namerenych hodnot??jaks e tam dostanu??

Vybereš jendotku...klikneš na motor a pak vlevo myslím druhý tlačítko a tam dáš třikrát start a začne to
Jurka - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Jurka - FK »

Takže...prosím o ty kdo tomu hoví anebo to mají vyzkoušené, aby mi potvrdili něco... Teď sem byl s autem na projížďce s noťasem a sledoval sem hodnoty... Takže do chladiče mi de voda v takových 78-80stupních..když stojím na volnoběh při 94 stupních sepne větrák vychladí na 92 a takhle furt dokola když jedu déle mimo město teplota se mi drží na 80 spíš 85 stupních. Tady asi bude špatný termostat, takže asi otvíra brzo a nedrží tím teplotu ne? Jinak další hodnoty na volnoběh uhel klapky 5,6-6 stupnu cca...snímač vzduchu cosi 22 procent tot asi vše co si pamatuji... Prosím kdyžtak mi potvrdte správnost údajů nebo co je špatně nebo mi napište jak to máte vy...budu moc rád. Děkuji
DannyS - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od DannyS - FK »

AHoJ všem. :-)
Asi hloupá otázka, ale kde přesně najdu zdířku pro DataKabel?
Mám Felinku kombi 1.6 z roku 2000. U Formana Solitaire jsem zdířku pro diagnostiku u nádobky aktivního uhlí, ale u Feldy ji tam nemohu najít. :-(
Poradí mi někdo?
Jaký nejlepší program byste mi doporučili?
Bude chodit i pod Win7?
Díky moc.
Uživatelský avatar
Yetti98
Příspěvky: 1324
Registrován: ned 08. čer 2008 21:46:35
Bydliště: Praha 4 142 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Yetti98 »

:o :o DannyS
Zdířka pro Data kabel je pod přístrojovkou vedle pojistkový skříně,koukám že jsi z modřan já ze lhotky tak bysme se mohli sčuchnout atd.
Houpal - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Houpal - FK »

DannyS píše:AHoJ všem. :-)
Asi hloupá otázka, ale kde přesně najdu zdířku pro DataKabel?
Mám Felinku kombi 1.6 z roku 2000. U Formana Solitaire jsem zdířku pro diagnostiku u nádobky aktivního uhlí, ale u Feldy ji tam nemohu najít. :-(
Poradí mi někdo?
Jaký nejlepší program byste mi doporučili?
Bude chodit i pod Win7?
Díky moc.



Vag COm 2000 by mel bezet i po W7 ja ho mam na Viste a jde bez problemu.
Mam doma i nejaky manualy,taks e pak hodim odkaz s vlaknem na EDISK aby ste si je mohli kdyztak stahnout
DannyS - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od DannyS - FK »

Yetti98> To bychom mohli. :-)
Aspon bychom si mohli popovídat a poradit. :-)
noneac

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od noneac »

Má někdo funkční zapojení kabelu pro diagnostiku na USB, a jaký soft? Nejlépe s FT232.
Já už zkusil kde co, ale zatím se žádný nechytá.
Capos - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Capos - FK »

Zdravím všechny. Docela uvažuju že si to taky pořídím (asi to je dobrá věc). Jen se chci zeptat jak je to dělany...na jaké auta se to dá požít? mám felinu, golfa II, golfa III, fáčko.
hnec - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od hnec - FK »

zdravim
ja bych potreboval poradit kdyz si chci koupit giadnostiku do laptopu co a kde to koupim,doporucte mi nejaky...podle zkusenosti
mam to na moji Feldu a brachy VW Sharan....
diky za radu :?
Jirka01

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Jirka01 »

Ahoj chci si pořídit diagnostický kabel ale na trhu je mnoho druhů tak by jsem se chtěl zeptat který by jste mi doporučili. Chtěl by jsem na auta koncernu VW. A popř. univerzální který by podporoval skoro všechny auta
Jurka - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Jurka - FK »

Na aukru od uživatele LBDIAG... kupoval sem dva týdny nazpět a OK za super peníze
Capos - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Capos - FK »

Co říkáte na tohle?? vzhledem k tomu že máme v rodine vice značek aut.
http://www.aukro.cz/item739799703_diagn ... _1200.html
Krkawec - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Krkawec - FK »

Rád bych se podělil o zkušenost. V lednu jsem si koupil diagnostický kabel vč. softwaru za 1.140kč. Před několika dny mi přišel dopis od policie čr, byl jsem předvolán k výslechu. Při výslechu mi kabel a cd policajti vzali s tím, že dotyčný prodává volně šířitelný software a nemá k tomu oprávnění a navíc mnoha lidem kabel nefunguje (mě teda fakal bezproblémů), teď to šetří kriminálka a já jak kabel, tak svůj litr asi už těžko uvidím... Takže lidi, bacha, od koho co kupujete, abyste nedopadli tak, jak já :evil:
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Ivarek »

Tak to je dosti nemilé...to bylo od někoho z Aukra nebo někde na inzerát?Jako varování pro ostatní.
Nicméně CD bych jim dal ale kabel se mi podělal a tak jsem ho vyhodil.
RadekN70 - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od RadekN70 - FK »

Tak to je brutus :o :shock:
Krkawec - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Krkawec - FK »

Bohužel to bylo z inzerátu. Přes aukro by se to možná dalo nějak řešit. Nedávat jim kabel mě taky napadlo, ale už bylo pozdě. Doporučuju ostatním nakupovat výhradně na aukru nebo v internetových e-shopech
Zbysek - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Zbysek - FK »

Chlapi jaký diagnostický kabel by jste mi doporučili koupit? Doteď jsem diagnostikoval klasickým modrým KKL od známého a nebyl nejmenší problém. Teď ale zkoumám nabídky a diskuse ohledně těchto kabelů a všude se dočítám, že jsou ty modré špatné a že je lepší koupit něco pořádného (co to je ale nevím). potřebuji to na běžné auta VW koncernu, tedy i feldy, octávky. Nepotřebuju žádné stáčení kilometrů a podobně, ale aby to samozřejmě umělo co nejvíce (klasické čtení a mazání závad, logování bloků hodnot atd). Hodilo by se, kdyby to mumělo řešit i komfortní jednotky a upravovat třeba pomocí MKM, ale to právě asi ty levné neumí.
S čím tedy máte sami dobré zkušenosti?
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Ivarek »

Koupil bych tenhle,je to hex-can tudíž i nový auta jako O2,Sup2 atd.A máš to i s licencí a budoucím update.Bohužel je to krapet dražší...ale zase máš u nich podporu,záruku,což u nějakých noname z Aukra atd nemáš.

http://www.motordiag.cz/produkt/hex-can
Zbysek - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Zbysek - FK »

No to je krapet hodně dražší, když je to skoro za deset litrů :D Jelikož to mám pro domácí použití, tak tohle bude fakt zbytečnost. Sice by bylo parádní, kdybych to měl už na pořád i na nová auta, ale přece jen je rozdíl dát litr za kabel kkl (u motordiag 1500,-) nebo deset litrů za HEX. Taky jsem na to sice koukal, ale je to fakt už moc, když to není pro člověka, který by se tím živil.
franci13
Příspěvky: 64
Registrován: pon 25. kvě 2009 18:58:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od franci13 »

Jsem rád,že se otevřelo téma o diagnostice.Osobně mám WAG-COM a právě včera jsem to poprvé vyzkoušel.Zdá se že to půjde,ale ještě bych potřebova nějaké další rady a zkušenosti.Proto se ptám,jestli bude někdo z uživatelů dianostiky v sobotu 17.9.na srazu Felicia klubu?Vezmu všechno potřebné na sraz a mohli bychom si tam o tom podebatovat.
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Ivarek »

Zbysek píše:No to je krapet hodně dražší, když je to skoro za deset litrů :D Jelikož to mám pro domácí použití, tak tohle bude fakt zbytečnost. Sice by bylo parádní, kdybych to měl už na pořád i na nová auta, ale přece jen je rozdíl dát litr za kabel kkl (u motordiag 1500,-) nebo deset litrů za HEX. Taky jsem na to sice koukal, ale je to fakt už moc, když to není pro člověka, který by se tím živil.

No já myslel že máš O2,ne?
A jinak bych tedy koupil ten k-line za 1500kč.Kupovat nějaký hex-can klony bych nedoporučoval.
Zbysek - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Zbysek - FK »

Nene, mám O1. Do O2 bych nešel zatím. Tam čekám až budou levnější O2 po faceliftu. Když vidím jak ukrutně se serou předface O2 všude okolo, tak bych se toho fatkt bál.
franci13
Příspěvky: 64
Registrován: pon 25. kvě 2009 18:58:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od franci13 »

Jurka píše:Takže...prosím o ty kdo tomu hoví anebo to mají vyzkoušené, aby mi potvrdili něco... Teď sem byl s autem na projížďce s noťasem a sledoval sem hodnoty... Takže do chladiče mi de voda v takových 78-80stupních..když stojím na volnoběh při 94 stupních sepne větrák vychladí na 92 a takhle furt dokola když jedu déle mimo město teplota se mi drží na 80 spíš 85 stupních. Tady asi bude špatný termostat, takže asi otvíra brzo a nedrží tím teplotu ne? Jinak další hodnoty na volnoběh uhel klapky 5,6-6 stupnu cca...snímač vzduchu cosi 22 procent tot asi vše co si pamatuji... Prosím kdyžtak mi potvrdte správnost údajů nebo co je špatně nebo mi napište jak to máte vy...budu moc rád. Děkuji



Včera 11.10.jsem to také zkoušel.Mám WAG-KOM a na místě mi to ukazovalo naprosto stejné hodnoty,jak při teplotě,tak i úhel,otáčky 780.Na výpisu závad je 0.Tak to asi bude v pořádku.
boban01

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od boban01 »

Dobrý den
Mám dotaz na škodu felicii r.v 1996. Když vypnu klíček, myslím spínačku, normálně zhasnou kontrolky a zamkne se volant, ale ve tmě vidím jak mi malinko svítí olej a ruční brzda (když je zatažená) Vyměnil jsem spínačku, už předtím zlobila a myslel jsem že se závada dal projevuje, ale svítí to pořád. V elektrice se nevyznám. Předem děkuji.
Zbysek - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Zbysek - FK »

Jak dlouho to dělá? Nezačalo to teď v poslední době v tom děštivém počasí?
RadekN70 - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od RadekN70 - FK »

6e by vlhkost v pojistkovce..... :) :roll:
petamoravec - FK

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od petamoravec - FK »

Já mám následující problém. Koupil jsem si tento kabel: http://www.aukro.cz/item757609895_diagn ... g_kkl.html jehoz soucasti je cd. Na tomto CD je krome ovladacu, ktere posleze umozni emulovat COM port (COM 4) take program "VWTool 2.0.9". V tomto programu dokazu precist jednotlive ridici jednotky (motor + brzdy (ABS)), zda se, ze v nem funguje i testovani akcnich clenu atd. Problem ale nastal v momente, kdyz jsem chtel pouzit nejaky vag-com program. Zkousel jsem jich vice a vsechny maji zrejme problem s komunikaci. Test kabelu probehl ok, ale kdyz klepnu napriklad na 01-motor tak se snazi nacitat udaje o jednotce a po 4. neuspesnem pokusu to program vzda. V cem by mohl byt problem? Jak rikam, vag-comu jsem zkousel vice. Kdyby nesel ani ten prilozeny programek, tak si reknu ze je blbej kabel... Nejzajimavejsi na tom je, ze behem tri hodin co jsem si s tim hral se mi podarilo v nekterem z vag-com programu (zkousel jsem hlavne 304n a 409) podarilo 1x pripojit na motor a 1x na brzdy. Ale kdyz jsem to chtel v zapeti zopakovat, uz proste dana RJ nechtela komunikovat...? Dokaze mi nekdo pomoct?
Dik...
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Vše o diagnostice...zkušenosti,dotazy,rady atd.

Příspěvek od Ivarek »

A co vag-com 304CZ?Ten jsi zkoušel?
Odpovědět