Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Atnarfus »

[/quote]Vývojáři ve Škodovce také vymysleli např. super dolévání oleje do převodovky. :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ohledně díry v převodovce na olej se šetřilo. Závit a špunt navíc, to by něco stálo.
Že by tam ale nacpali docela drahý zátěžák jenom tak z rozmaru?
Uživatelský avatar
Tomy
Příspěvky: 198
Registrován: ned 25. bře 2007 9:40:47
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Tomy »

Nevie niekto nafotit ako ste tam narvali brzd.trubky na ten valec ked ste vyhodili tie obmedzovače? Predsa tam zostane fuga takych 6-7cm
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Zdenda19895 »

Přitlač. :lol: :lol: Trubka je pružná. :)
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od kejzi1 »

Jde to krásně
Obrázek
Obrázek
RE5PECT - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od RE5PECT - FK »

Už sem je vyhodil dávno!je to super brzdí to dobře ale štve mě jedna věc,proč mě to brzdí až když je pedál skoro dole?c mám udělat aby to brzdilo už od vrchu?
bitmap - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od bitmap - FK »

Podival bych se na vuli mezi tyckou v posilovaci a pistkem v brzdovem valci, pripadne poradne odvzdusnil.
Samostavy mas Ok?
RE5PECT - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od RE5PECT - FK »

bitmap píše:Podival bych se na vuli mezi tyckou v posilovaci a pistkem v brzdovem valci, pripadne poradne odvzdusnil.
Samostavy mas Ok?

Odvzdušnění to je určitě, a zbytek nevím a nece se mě to rozdělávat :D
Jurka - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Jurka - FK »

Toho proč pedál zabírá příliš dole můžou být jen tyto příčiny:

Jak už tu někdo řekl, tak ta tyčka na posilovači nebo HBV na odchodu (málo pravděpodobné)
Potom nefungující samostav nebo příliš sjeté zadní obložení případně válečky na kašu
A nakonec že je systém zavzdušnený nebo nějaká netěsnost někde....

Hledal bych chybu v bubnu...
mikka
Příspěvky: 915
Registrován: čtv 18. led 2007 21:04:23
Bydliště: Olomouc

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od mikka »

Když zatáhneš ručku a podstatně se to zlepší, je chyba v zadních brzdách - nejčastěji zaseklé klínky samostavů.
RE5PECT - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od RE5PECT - FK »

Díky zítra se na to podívám ;) dělá to už asi 2 roky ale necelo se mě do teho ted jak sem oddělal ty ventyly tak už to zpavím,bez tech prasátek to brzdí o hafo líp dneska sem to měl na brzdových válcách a super přední ukázali 3% a zadní 1%.
Dedla
Příspěvky: 1425
Registrován: pon 13. úno 2006 18:40:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Dedla »

RE5PECT píše:Už sem je vyhodil dávno!je to super brzdí to dobře ale štve mě jedna věc,proč mě to brzdí až když je pedál skoro dole?c mám udělat aby to brzdilo už od vrchu?

Pedál skoro dole: To je v nějaké rozumné míře normálmí jev. Nějakým "stlačením pedálu" tu brzdovku do zadků dostat musíš...
Pochybuju,že máš pedál na až na podlaze. Seřiď si dokonaleji ruční brzdu a pravděpodobně budeš mít po problému...
Úpravy řídících jednotek motorů Felicia
Ex. Felda http://www.youtube.com/watch?v=b5al6XngGWo Kejzi dík!
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related
Nemám rád SZ...
Milosss

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Milosss »

Poprosil bych ty co tam nemají omezovací ventilky ať řeknou jak se s tím jezdí na sněhu. Myslím, že sněhu, ledu a mrazu bylo dost. :) Na jaře to hodlám taky udělat tak se ptám asi v nejlepší dobu. :)
Děkuji za reakce.
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od jirkaf »

Nemam s tím problém.
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od kejzi1 »

Nepocítil jsem změnu na sněhu a ledu oproti tomu když jsem omezovací ventilky měl
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od xmorfeuz »

Vůbec se toho neboj, stejně než si to zadní obložení sedne a zajede tak to chvilku potrvá :D
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od kejzi1 »

xmorfeuz:No mě to začalo fungovat hned,ono je pravda že půl roku před tím jsem dělal komplet zadní brzdy,tak to bude možná tím
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Zdenda19895 »

Milosss píše:Poprosil bych ty co tam nemají omezovací ventilky ať řeknou jak se s tím jezdí na sněhu.
Pokud se týká toho, že by mě při brždění zadek předbíhal jak mě tady mnoho "odborníků" tvrdilo tak je to stejné jako před vyhozením ventilků :lol: .
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
RE5PECT - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od RE5PECT - FK »

Já na ledě ani na sněhu nepoznal rozdíl brzdí to dobře a žádný předjíždění prdele necítím aniv zatáčkách :!: :!:
Uživatelský avatar
favo
Příspěvky: 7079
Registrován: ned 01. srp 2004 15:41:36
Bydliště: Blansko

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od favo »

Dřív jsem byl k této úpravě skeptický ale když jsem se na to podíval s nadhledem a porovnal se svým fávem tak u favorita jsem brzdové destičky měnil cca 1x až 2x za rok a brzdový čelisti cca 1x za 2 roky. U feldy měním destičky cca 2x za rok a pakny ?.............. za pět let co mám auto jsem dal jedny hned na začátku po koupi a do dnes nemám sjetou ani půlku a tady něco nehraje a to na STK obě nápravy brzdí ják mají.
Proto jsem si koupil brzdové válečky z Pick-upu ale nenasadil jsem je protože se mi nechtěli převrtávat díry krycím plechu a tak jsem si pořídil komplet kotouče na zadní nápravu s tím že to bude určitě lepší jak se pořád srát se špinavýma nefunkčníma bubnama. Ovšem ze špatné zkušenosti vím že i když vám přední brzdy fungují skvěle a z nějakého důvodu zadek nebrzdí jak má tak auto zastavit je docela umnění a chce to pevný nervy (aspoň doufám že ta slečna na přechodě je tenkrát měla) takže i když jsou vzadu jen bubny tak když budou brdit o něco víc než v serii bude to jen a jen dobře. Já teda na brzdy ještě nesahal protože se držím hesla kdo brzdí nevyhrává ale občas se hodí zastavit o něco dřív. Jó můj favorit ten brzdil skvěle proti feldě je to nebe a dudy. Jednou jsem to s kámošem rozpálil z kopce na 180 a pár metrů před vjezdem do obce jsem to zašlápl a v obci mi jen kamarád hlásil že se mu do nosu při tom brždění valila krev. To jsem ve feldě ještě nezažil.
Moje felda 1.4 MPi
Golf IV 1.9 TDi 164 PS 393 Nm
Dedla
Příspěvky: 1425
Registrován: pon 13. úno 2006 18:40:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Dedla »

Starej Favorit do roku 93 brzdil na zadek fakt líp!
I bez těch pružinek co tam tak rády a často praskaly.
Úpravy řídících jednotek motorů Felicia
Ex. Felda http://www.youtube.com/watch?v=b5al6XngGWo Kejzi dík!
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related
Nemám rád SZ...
Uživatelský avatar
favo
Příspěvky: 7079
Registrován: ned 01. srp 2004 15:41:36
Bydliště: Blansko

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od favo »

praskli mi i u feldy takže tady žádná změna k lepšímu :D
Moje felda 1.4 MPi
Golf IV 1.9 TDi 164 PS 393 Nm
Dedla
Příspěvky: 1425
Registrován: pon 13. úno 2006 18:40:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Dedla »

Ale prdlajs,u Feldí konstrukce nic nepraská.
Úpravy řídících jednotek motorů Felicia
Ex. Felda http://www.youtube.com/watch?v=b5al6XngGWo Kejzi dík!
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related
Nemám rád SZ...
simis

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od simis »

Zdravim, kolukám že todle téma tady už je pěkně starý, ale pro mě aktuální problém, tak mě tak napadli jestli ty omnezovací válečky na hlavním válci nelze provrtat (předpokládám že omezení výkonu zadních brzd je zmenšením průměri). Čili na technický by nic nepoznali a výsledek by byl jako kdybych je vyndal úplně.
Teď na sněhu sem zjistil že zadní kola vůbec nebrzděj. Nezaflekujou ani na sněhu a odvzdušněný jsou.
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od 00Inferno00 »

Na technicky na to nekoukaj, hlavne ze to brzdi ;)
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
luke.bean - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od luke.bean - FK »

je to rozebírací.. to rozebrej,vyndej střeva a je po problému.. doma jsem to ze zvědvosti kuchal :lol: :lol:
Uživatelský avatar
favo
Příspěvky: 7079
Registrován: ned 01. srp 2004 15:41:36
Bydliště: Blansko

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od favo »

Luke taky jsem to chtěl ze zvědavosti otevřít ale když jsem viděl co chtějí ti zloději za novej tak jsem si to rozmyslel , co kdyby se operace nepovedla.
Moje felda 1.4 MPi
Golf IV 1.9 TDi 164 PS 393 Nm
Radek1
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 19. říj 2006 22:38:19
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Radek1 »

Když je rozebereš a vyndáš ten vnitřek tak po smontování tečou v tom spoji a to jsem tam dal i nový o-kroužek a stejně to teklo.Takže,vyndat a trubky přišroubovat přímo na válec.
nebulus - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od nebulus - FK »

By ma zaujímalo podľa čoho sa dávali do feldy tie obmedzovače. Mal som faceliftovú krátku, combi, pickup, 1.3, 1.6 a 1.9 a žiadna z nich tie obmedzovače na brzdovom valci nemala. ABS som nemal na žiadnej.
luke.bean - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od luke.bean - FK »

Radek1 píše:Když je rozebereš a vyndáš ten vnitřek tak po smontování tečou v tom spoji a to jsem tam dal i nový o-kroužek a stejně to teklo.Takže,vyndat a trubky přišroubovat přímo na válec.


užitečná rada - díky.. ;) :)

nebulus: tak máš zátěžový regulátor u zadná nápravy.. ;)
nebulus - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od nebulus - FK »

Keď mi obmedzovač na pickupe trocha tiekol, tak zadok samozrejme nebrzdil a ručná brzda tiež mala tak 70% účinnosť. Po výmene je to už lepšie, pedál je tvrdší a ručná brzda ide tak ako má.
Adler - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Adler - FK »

Tak jsem prošel celou diskuzi a jelikož a protože mám se svým druhým autem což je 17 let starý Favorit čerstvě po STK (legální a technik ještě přísný jako :pig: ) tak jsem se rozhodl že omezováky vyhodím taky. A protože jsem měl celé brzdy tipťop tak změna byla hned znát. Není to sice jako mít na zadku kotoučovky (měl jsem možnost s jednou takovou upravenou Feldou jet ) ale i tak to jde hned poznat že i ty bubny brzdit umí když se jen trochu chce. Zatím jsem ty omezováky uložil do skleničky s brzdovkou aby pryžový části uvnitř nevyschnuly a v zimě uvidím jak se to bude chovat a když tak je tam hodím zpátky. Ale zatím jsem opravdu spokojenej. Za tu necelou hodinku a trochu brzdovky to stálo.
Jurka - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Jurka - FK »

Já furt ještě pořád přemýšlím, jestli do toho jít nebo ne a tvůj příspěvek mě zase o něco povzbudil, ale mám trochu strach, jestli se ty bubny nebudou nějak moc hřát a další věc, že zadní trubky už nejsou nejnovější, tak když vyndám ty omezováky, tak tam bude o dost větší tlak asi, aby se to náhodou nějak neposralo ikdyž to už asi dost přeháním....
RedmeX - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od RedmeX - FK »

Čo viem, tak bubny odvádzajú teplo lepšie ako plné malé kotúče na felde... Plus zadok stále brzdí iba zlomok váhy auta.
Uživatelský avatar
Mexikan
Příspěvky: 784
Registrován: úte 12. úno 2008 2:10:20
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Mexikan »

Zajímalo by mne co řeknou místní zkušení na tuto kombinaci:

Předek - 259mm chlazených na válečku 60mm
Zadek - 226mm na válečku 38mm + vykuchaný omezovač tlaku u HBV ( vykuchat / nevykuchat ? )
A3 + Pick-up 1.9D, ex 1.3MPi

Moje garáž
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Zdenda19895 »

Jurka píše:mám trochu strach, jestli se ty bubny nebudou nějak moc hřát a další věc, že zadní trubky už nejsou nejnovější, tak když vyndám ty omezováky, tak tam bude o dost větší tlak asi, aby se to náhodou nějak neposralo ikdyž to už asi dost přeháním....

Jurka a to myslíš že tlak stoupne o 200 %? :lol:
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
Jurka - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Jurka - FK »

No to asi ne.... ted sem u babky a za chvíli du na to, tak sem zvědavej...
Jurka - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Jurka - FK »

Tak se zatím nic nekoná... bohužel mi za boha nejde povolit trubka co vede do toho omezovače tlaku co je na HBV. Zatím jsem to jen prostříknul WD a zkusím zítra.. Ale pochybuju, že to půjde. Jinak zajímavá věc je, že sem mrknul na zadní brzdy a pakny tam mám tři roky a neubylo z nich nic!!!
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od 103457 »

Jenom takový drobný dotaz, co myslíš tím omezovačem tlaku na HBV :?: Vždyť ty máš combika, tak na brzdovém válci nic nemůžeš mít. :o
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od 103457 »

Co je mi známo, tak krátký feldy mají na HBV ty omezovače, combi mají zátěžáky na zadní nápravě. Pokud teda auto nemá ABS.
salik - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od salik - FK »

tak jsem se byl dívat a moje krátká felda 1,6 r.v. 1996 je bez omezovačů na HBV ale se zátěžákem na zadní nápravě. :o
Jurka - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Jurka - FK »

Tak já mám teda asi nějaký unikát, ale omezovače mám na HBV a zátěžák nemám
Jurka - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Jurka - FK »

Ale je to fuk... stějně mi zaboha nejde odmontovat trubka z teho omezovače, takže asi dál budu brzdit jen předníma no....
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od jirkaf »

Co jsem vypozoroval já, tak:
1) všechny krátký mají omezováky (kromě těch co ho mají na zadní nápravě).
2) dlouhý je namají
3) jak je to s abs to nevim :(
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
Sadra17
Příspěvky: 2886
Registrován: pon 15. pro 2008 17:29:27
Bydliště: Jižní čechy

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Sadra17 »

salik píše:tak jsem se byl dívat a moje krátká felda 1,6 r.v. 1996 je bez omezovačů na HBV ale se zátěžákem na zadní nápravě. :o


1.6 maji taky zátěžáky ;)
sem nejlepší tak nezáviďte
1.3 BMM kombi LPG
Golf III tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Jurka - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Jurka - FK »

Kluci já mám fakt 1.6 kombi a mám omezovače na HBV!!! Za chvíli jdu ještě je zkusit povolit....snad to půjde
Uživatelský avatar
Chose
Příspěvky: 324
Registrován: stř 04. bře 2009 21:49:20
Bydliště: Hroznová Lhota

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Chose »

Favority a formany měli omezovače tlaku a zátěžáky měli tuším jen pickupy.ABS omezovače tlaku na zadní nápravu nemá,tuto funkci už zajištuje jednotka ABS.
Felicie 1.3 BMM 50kw,romantická červená
Lugosy
Příspěvky: 248
Registrován: úte 17. bře 2009 22:04:42
Bydliště: Svobodné Heřmanice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Lugosy »

llugosy píše:caute, ja dle Dedly vytahl valecky {kratka 1.3} a projel to bez odvzdusneni. Brzdilo to stejne, jako s valeckama. Pak jsem odvzdusnil oba zadky a zaclo to brzdit mnohem lepe, ba co vic, i zadni kola uz mi dokazou smykovat. Myslim si, ze vase obavy o predbihani zadku bez valecku jsou vzhledem k vaze auta a ucinnosti bubnu zcela neopodstatnene :-)


Na obou fildach (1.3 kratka) mam "tvrdou" rucku na druhy zub a omezovace pryc. U tatika jsem udelal "tvrdou" rucku a omezovace jen vykuchal, protoze tam nejdou trubky dat primo do valce (fazol 1990).
Snizil se mrtvy chod pedalu.

brzdeni na suchu - super. konecne jde brzdit vsemi koly na hranici adheze. s omezenymi se vzdy zablokuji predky a zadky ani nehlesnou.
na mokru - super. to stejne jako na suchu, jen o neco delsi brzdna draha
na snehu - chce to vice citu a okamzite korigovat volantem naznak pretaciveho smyku. Cetnost smyku se u me nijak nezvysila.
na lede - podobne jako na snehu, jen jeste vice citu
Na suchu a mokru to brzdi mnohem lepe. Na snehu a lede to kvuli povaze povrchu nejde urcit :)

U fildy ted byly bubny dole (40kkm) a nebylo potreba menit jedinou paknu. Vsem, co o teto uprave uvazuji, ji doporucuji. Kdyby se jim to potom nezdalo, behem chvile vse mohou uvest do puvodniho stavu, navic preventivni vymena brzdovky a odvzdusneni zadku urcite neni na skodu Skode.
RedmeX - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od RedmeX - FK »

Dnes som zahodil omezovaky aj ja a je to výborný rozdiel. Felda konečne brzdí a rozloženie brzdného účinku pripomína auto :D
Keďže som ich mal na HBV, tak samotné vymontovanie trvalo kratšie ako následné odvzdušnenie bubnov... Mal by si to skúsiť každý, aj s prípadným nahodením, ak by sa to nepozdávalo, to nie je ani na jedno poobedie.
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od kejzi1 »

RedmeX:Vítej mezi námi Vrahy :D
Adler - FK

Re: Zvýšení účinnosti zadních brzd?

Příspěvek od Adler - FK »

Já jenom čekám kdy se Jurka konečně rozhoupe a půjde do toho taky :D Ten můj příspěvek ho nahlodal tak teď kdo bude ten který ho dohlodá :lol: Je to vážně lepší a jsem opravdu spokojený...byť zatím jsem to udělal jenom na Favu. Felda zatím počká až bude mít po STK (pro jistotu).
Odpovědět