Pojďte si postěžovat,pokecat...

pokec o všem možném i nemožném
Odpovědět
Tholis - FK

Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Tholis - FK »

Pánové nevím jestli jsem si toho všiml jenom já, ale co tu čtvrtina aktivních lidí prodala/prodává auto tak je tu děsná nuda. Žádné hádky, diskuze ani žádná sranda. Už ani kein není to co býval. Ve vtipech ještě něco přibývá a taky to už není ono..Reglej jsem tu sice chvilku, ale zase jsem to tu předtím četl a nebylo to takové.

:arrow: Protože jsem honič přízpěvků, použijte tohle téma k postěžování na to co vás štve, na debaty, pokec o všem, ať je tu po ránu během práce co číst.

:arrow: Prosím nemazat a nepromazávat, ať je tu vše, od hádek, pokeců o ničem atd.

:arrow: Pište i třeba hovadiny o tom co děláte, nebo že se nudíte atd. Můžete poslat fotky absolutních hovadin...

:arrow: Vše poslouží k pobavení lidí co se občas v práci nudí...

Příklad absolutní debility:

Obrázek

Měření nové jímky na fekálie minulý pátek...A má vystrčená prdel :lol:
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne čtv 16. pro 2010 12:37:25, celkem upraveno 15 x.
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

k čemu tohle bude dobrý?Nějak to nechápu :roll:
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Nevím ke spamování, vyřvání když má někdo vztek a nebo když se někdo nudí v práci, což já se nudím páč jak debil čekám na podklady a nikde se nic neděje a nepíše, net mám prolítlej a kolega má práce nad hlavu, ale já mu nepomohu..Asi tak..Někdo může napsat jakou on dělá práci...Prostě cokoliv, věřím že nejsem jediná kancl krysa co má někdy moc volna a někdy je v práci do 20:00....
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 18. bře 2009 15:21:07, celkem upraveno 1 x.
Rex - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Rex - FK »

na to byl můj hyde park. kdepak je ho asi konec??
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

To já se v práci na net nedostanu a nemám na to ani čas,tak lezu na FK akorát o pauze přes mobil
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

No kejzi na počtu tvých přízpěvků to není moc poznat že jen o pauze hele :lol: Ono někdy se nenudíš jen v práci. Přítulka se učí na maturu a jedno auto mám k prodeji a druhé ještě nemám koupený tak se nudím i doma... Tak já už jsem lezu spíš jenom číst, protože felicie půjde z domu. Jenže je nuda a něco by se tu dít mohlo... Spoustu lidí tu prodalo a už to tu nežije.. to já aspoň furt prudím :lol: Někdy se tu i fakt vytočím...SobiM a jeho motto: hele mladší kára tu musím předjet..my dala jen chvilku zábavy navíc mi jí smázli, takže proto tenhle pokus...

Tweete: ono to nevypadá ale nejvíc honím přízpěvky já :D
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

Tweety:Kdyby to šlo,tak si to číslo nechám vymazat,protože to některým lidem strašně vadí

Tholis:V práci na FK jen čtu,takže příspěvky mi nenaskakujou
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od emilio52 »

Tholis píše:
Měření nové jímky na fekálie minulý pátek...A má vystrčená prdel :lol:


jelikož mám malý monitor tak jsem si nejdřív myslel že to je tvůj obličej :)
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Josh123456 - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Josh123456 - FK »

Tholis: co máš v plánu kupovat za car?
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

emillio52: Tak dík, ale je fakt že ten zadek mám asi hezčí :lol:
josh123456: Jsem to tu párkrát psal, mám už i zaplacenou zálohu, ale nechci to z pověrčivosti zakřiknout, ale volil jsem cestu v koncernu o třídu výš a golf to není ;)

No a hned mi utekla půlhoďka jako nic ještě 15minut a mám dálší den za sebou :lol: Zítra mám školení takže budu otravovat až v pátek ;)
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 18. bře 2009 15:48:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Maty »

nuda?? Kde by se tady vzala....přijeďte se podivat ke mě do školy na nějaké hodiny kde bych bez NB pošel nudou :-D :lol:
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

a.maty: ty woe vždyť tu každej jen řeší jak v době krize koupit levnej chip, loketku nebo kryt převodovky, ale sranda už tu není...Už ani ty nováčky tu nikdo netýrá...

kejzi1: Ty moc lidem nevadí što já když jsem jich měl ještě 800-to byl průser :lol: ale já si je trpělivě mažu ;) a tím zase zabíjím čas. Už aby bylo to auto, ale to zase nebude na benzín :lol:
Uživatelský avatar
GeorgeWWW
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 15. črc 2008 13:17:27
Bydliště: Čáslav, Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od GeorgeWWW »

Tholis: nepsal jsi něco o eReSu? To je moje vysněné autíčko, až půjde Felina do světa, tak jí nahradí s největší pravděpodobností právě RS - jen ještě nevím, jestli Octa I nebo Fabie....
Obrázek
RedmeX - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od RedmeX - FK »

a.maty: nuda je v škole všade, aj na slovensku :D a ta, kde máme niektoré cvičenie nie je signál wifi, to už je vážne v prdely :lol:

tholis: kupuješ novú oktu?
RAIMMI
Příspěvky: 4502
Registrován: stř 09. črc 2008 19:53:13
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od RAIMMI »

Já se s Feldou Definitivně budu loučit na podzim a chci A4 ... hlavně kombíka ať se tam vleze co nejvíc muziky :mrgreen:
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

Já budu taky kupovat něco většího ať se tam vejde kočárek :lol: ale zatím ho nepotřebuju
Abdul - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Abdul - FK »

Tholis : Ešteže tam bola tá páska. Nabehnúť tam nejaký z teplých krajín, tak ťa urobí. :lol: :lol: :lol: :lol: .To by bola kanalizácia .
RAIMMI
Příspěvky: 4502
Registrován: stř 09. črc 2008 19:53:13
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od RAIMMI »

kejzi1 : tak to já zatím taky ne a když bude tak leda na střechu :lol:
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

Raimmi:Hehe no já bych si atky ještě dal pokoj,ale přítelkyně už mě do toho nějak tlačí :lol: No uvidíme,felis musí ještě tak 1-2 roky sloužit a pak teprve bude něco většího,ale trošku hudby si taky dopřeju,aspoň tak jak to mám teď
Uživatelský avatar
GeorgeWWW
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 15. črc 2008 13:17:27
Bydliště: Čáslav, Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od GeorgeWWW »

RAMMI: tak to přehoď - hudbu na střechu a kočárek do auta :D
Obrázek
RAIMMI
Příspěvky: 4502
Registrován: stř 09. črc 2008 19:53:13
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od RAIMMI »

kejzi1: já bych bez hudby v autě nemohl existovat, no přítelkyně taky tlačí... mě se zatím ještě nechce... jej vlastně manželka :oops:
RAIMMI
Příspěvky: 4502
Registrován: stř 09. črc 2008 19:53:13
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od RAIMMI »

GeorgeWWW : :lol: jo dobrej nápad... :lol:
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

No já proti tobě mám hudbu o dost slabší,ale i tak jak teď jezdím lagunou,tak prostě repro bez subwooferu už není pro mě.Ten požitek z hudby tam prostě není,takže malinko hudba bude i v dalším autě,ale nějak s rozumně využitým prostorem ;)
RAIMMI
Příspěvky: 4502
Registrován: stř 09. črc 2008 19:53:13
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od RAIMMI »

jo, to já taky rozumně :lol:
RE5PECT - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od RE5PECT - FK »

Ty tak ani flašu ruma tam nenarveš
RAIMMI
Příspěvky: 4502
Registrován: stř 09. črc 2008 19:53:13
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od RAIMMI »

no já od pozimu začnu stavět to jiný auto na DB drag takže tam možná nebudou ani sedačky vzadu... :D
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

já chci MULTIVANA TDi 128kW 4motion v šedý barvě :idea:

:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Maty »

RedmeX píše:a.maty: nuda je v škole všade, aj na slovensku :D a ta, kde máme niektoré cvičenie nie je signál wifi, to už je vážne v prdely :lol:

tholis: kupuješ novú oktu?



TAk to my máme naštěstí pokrytí všude po škole :D ... takže pohoda :)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
mako
Příspěvky: 436
Registrován: pát 15. srp 2008 16:44:12
Bydliště: [SK] - ZM
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od mako »

a já chci helikopotvoru, bmw M3 CSL e46 a pořádnej barák někde u moře :lol: :lol: :lol:
VW passariantion+VW felicia diesel power
ex-felicia GLXi 1,3MPi 1997 Red-Hot-chilli, ex-felicia LXi 1,4mpi 1996 White candy
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Redmex:
No zaplatil jsem zálohu na octávku RS ale rok 2002, na novou fakt nemám a ani se mi designově nelíbí...Až bude přepsaná a zaplacená hodím jí sem, do té doby bych to fakt nerad řešil, sice jí mám pod smlouvou, ale jsem pověrčivej. Doufám že se u pak semnou budete dál bavit.

georgewww: Jak jsem sondoval tak fabka i octávka jsou v RS na stejných cenách, pro mě tedy zcela logicky zvítězil benzín a hlavně to že octávka je střední třída, fabka s prominutím i v RSu vypadá jako fabka. Zase byli u fabky lepší roky a stav. Já jsem ale sehnal fakt nádherej kousek za dost slibnou cenu. Priority pro mě byly: bezpečnost, prostor, škodovka a benzín...Navíc je octa nádherná jak ve vnitř tak zvenku...No nechte se překvapit asi vám vyrazí dech jako mě.. Jen doufám že mi jí budete přát...

Jinak muziku já pánové vůbec neřeším. Chci jen časem 2din LCD aby jsme mohli s mladou koukat na dovče...Uděláme asi toulku po jižních čechách jen se stanem...

No měřil to semnou i kolega a hold když měříš prdel vystrčíš, bejt váma tak tu fotku uložím! Je to raritka, většinou já zapisuju a fotím, rukama moc nemakám. :lol: Ne kecám, hold úděl projektanta je i lézt ve výškách, hnusech apod a zaměřovat :)
Uživatelský avatar
GeorgeWWW
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 15. črc 2008 13:17:27
Bydliště: Čáslav, Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od GeorgeWWW »

Pro mě u Octy I RS vedou hlavně klasické, třípostorové tvary - jsem prostě sedanovej. Navíc, jak píšeš, tak se shodnem v tom, že podle mě je O RS I hezčí než II, člověk se vejde ještě do té kategorie 1,3 - 1,8 a podvozově je na tom trochu i líp, ve smyslu sportovnějšího svezení. Pro Fabku ale zase hlavně hrajou údaje o spotřebě. Ale asi u mě taky vyhraje Octa. Takže neprozradíš ani cenu Tholisy? ;)
Obrázek
RedmeX - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od RedmeX - FK »

jeeej okta a ešte RS, to by som si dal povedať :D
Mne sa síce viac páči nová, ale je fakt, že cena je niekde inde a pre starú hrá zase dobrá váha. Naviac dielov zoženieš dosť a za dobrú cenu :)
Diesel v rýchlom aute je fajn, ale športovým by som ho nenazýval...

Robila sa stará okta RS aj ako kombi?
Uživatelský avatar
GeorgeWWW
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 15. črc 2008 13:17:27
Bydliště: Čáslav, Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od GeorgeWWW »

RedmeX: Jojo, dělala a na rozdíl od dvojkové verze měla třeba zadní stříšku.
Obrázek
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Cenu říkat nebudu, až bude vše v kapse ;) Navíc se ve slušných rodinách neříká ;) Tak či tak půlku dám hotově, půl budu splácet :( Takže kdyby se něco stalo, tak jí hold prodám a budu bez dluhů.
Uživatelský avatar
GeorgeWWW
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 15. črc 2008 13:17:27
Bydliště: Čáslav, Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od GeorgeWWW »

Já už půl roku jezdím přes Chvalovice, kde je bazar se Škodovkama a vždy slintám nad žlutou kráskou http://www.cars.cz/xchanger/custom/autopop/cl.jsp (níže). Ale ještě chvíli budu muset šetřit, než si jí pořídím a do té doby už tam nebude :( Tak aspoň prozraď barvu, když už nic jiného...
Obrázek
RedmeX - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od RedmeX - FK »

Tholis: hlavne ak sadneš do nového auta, mysli na to, že to nie je felda. Aby si sa niekde nevyspal pár dní po kúpe ;)

A v kombíku by to bol bomba rodinný voz. Ja sedany nemusím...
Uživatelský avatar
p@vel
Příspěvky: 1529
Registrován: sob 30. pro 2006 17:09:54
Bydliště: Vysočina

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od p@vel »

Plánujete si někdo ponechat feldu až do smrti? Nemyslím, třeba jako auto na denní užívání ale třeba do budoucna jako veterána. Já o tom docela uvažuju, že pokud bych sehnal nějakou vyvoněnou 1.6 v maximální možný výbavě, tak bych si jí asi už nechal na pořád, protože stejně by jí dejme tomu za 4-5 let nikdo nekoupil. Doufám, že to vyjde no. Ale pokud nenajdou nějakou fakt pěknou a octvávky do podzima ještě trochu spadnou na ceně, tak asi bude okina TDI, sice moc na naftu nejsem ale dost mě do toho kamarádi ukecávají no ale radši to teď nebudu řešit do podzimu času dost :lol:
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Bude to stříbrná. Kombíka bych zatím nechtěl. Octávka má dle mého dostačující kufr na dost dlouho. Než děti budou tak velké aby se tam nevešli tak už bude jiné..Jinak RSek je teď spousta, nemyslím že bude problém nějaké sehnat. Já jsem byl nervózní, ale fakt by nebyl problém. Chce to někoho kdo to zná. Mě hodně pomohl luka a jeden kluk z RS fóra.

Co se týká ježdění, tak opravdu nebudu blbnout, se silným autem moc zkušenosti nemám, takže hezky pomaloučku, polehoučku, slíbil jsem to i majiteli. Byla by škoda jí zrušit, je moc krásná...

A dost o mým autě na to je čas...Já si ještě 2měsíce počkám :( Co teď kdo dělá? Já jsem u přítelkyně a koukám na přátele, ona se pilně učí na maturitu. chudák..Ještě že to mám za sebou..
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

No mě volali z práce že dneska opět směna odpadá a jdu do práce až v úterý.To zas bude výplata :(
Uživatelský avatar
p@vel
Příspěvky: 1529
Registrován: sob 30. pro 2006 17:09:54
Bydliště: Vysočina

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od p@vel »

A já už myslel, že už je to s boschem celkem ok ale koukám, že asi pořád ne :(

Ve kterým boschi děláš? Pávov, Starý hory nebo Dolina?
Uživatelský avatar
GeorgeWWW
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 15. črc 2008 13:17:27
Bydliště: Čáslav, Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od GeorgeWWW »

Jo tak na přátelé koukám taky, kromě pátku a soboty, kdy jsem s klukama v hospodě, koukám pravidelně. A jinak netrpělivě čekám příchod letního obutí. Snad do konce týdne přijdou...
Obrázek
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

P@vel:Kdepak,je to pořád stejný,ne li horší.Jsme pondělky doma zadarmo.Dělám na Pávově
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

No chlapy s tou prácí je mi vás líto, to je fakt na hovno, to mě dneska šéf říkal že EU prodlouží dotace a podle toho kolik je na rekonstrukce čistíren a kolik je firem co to dělají není šance je proinvestovat, takže my jsme celkem vpohodě. Zase je otázka jestli i já. nikdy nevíte kdy vás někdo nebude chtít..Nejvíc mě sere jak je ta krize uměle vyvolaná, je to v podstatě jen kuli médiím, protože ty hypotéky za kterými se to schovává jsou jen v pár okresech v USA a ztrátovost je jen 1%

No já koukám na přátele skoro pravidelně, teď nemám tak nějak do ničeho píchnout, mám fakt drsnej režim abych co nejvíc ušetřil..Proto je u nás program jen televizní..Až bude auto chci to přítelkyni vynahradit, dlužím jí to poslední dobou má semnou božskou trpělivost, chudák jen dřepí doma semnou, ale zase se může učit na maturu..

Co se týká letních mám vystaráno, spíš řeším zimní, jestli nechám felicii jako wintercar, nebo někde seženu levné 17ky lité a zimní gumy..
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Btw. rád bych tu oživil menší rozepři..Pánové zajímal by mě názor co zvítězí na sprintu fabie 1.2HTP (cca 52kW) nebo felice 1,3MPI (cca50kW). Jeden človíček co si tu kompenzuje (asi velikost) se tu hádal jak fábku natře a jak si je dává k snídani a jakej je to shit, dle mého pokud je to série fabka a série felicie, nemá šanci...Navíc byť mi ten motor není sympatickej tak ho nezatracuji, využití má...
Rex - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Rex - FK »

1,2 vyhraje pokud s tím umí jezdit
Uživatelský avatar
GeorgeWWW
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 15. črc 2008 13:17:27
Bydliště: Čáslav, Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od GeorgeWWW »

Podle mě by měla mít Felda o neěco malinko větší krouťák, takže si myslím, že alespoň důstojným soupeřem by Fabce měla být...
Obrázek
Uživatelský avatar
GeorgeWWW
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 15. črc 2008 13:17:27
Bydliště: Čáslav, Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od GeorgeWWW »

Omyl: Felda 106 vs. Fabia 112Nm...
Obrázek
Rex - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Rex - FK »

já ti říkal že ji fabka v pohodě dá
Uživatelský avatar
p@vel
Příspěvky: 1529
Registrován: sob 30. pro 2006 17:09:54
Bydliště: Vysočina

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od p@vel »

Ale felda by hatapku ve vyšší rychlosti dát mohla ne?
Rex - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Rex - FK »

to co si fabka najede tak ji felda těžko dojede. ale nad 100 by měly být vyrovnané
Odpovědět