Pojďte si postěžovat,pokecat...

pokec o všem možném i nemožném
Odpovědět
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

tak nejvíc žeru overhaulin!!! Mám rád foose, pak jsem miloval smetiště, ale to už nedávají. Dirty jobs je nářez. Chopchop je sranda, ale jak každej chváli ty ekl výtvory to je děs...Bořiči mýtů taky ujdou...Co mě neba je jak se to dělá, ze začátku to bylo super, ale teď se to opakuje a není to ono..Taky mě serou ty kaskadéři, samá smažka...
Dexter - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Dexter - FK »

jj ten chopschop je k smíchu co tam výrábí vůbec nechápu proč to vysílaj to je jak kdyby natáčeli někoho u nás na vesnici jak ladí 105-ky :lol: jěště jsem zapoměl amerycký choper Orange country choper tam se často směju nejvíc jak si to tam furt něčim ničej a je jim to jedno viz kuželkářská koule ve stropě rozsekaný dveře sekerou atd. to sou dobrý týpkové
smazany clen - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od smazany clen - FK »

Mě by zajímalo, jak je to mezi Boydem (American HotRod) a Chipem Foosem (Overhaulin) V jednom díle se boudy vztekal, že mu jeden techniok přešl k Foosovi, a říkal tam že s Foosem byly kdysi dobří přátelé, ale pak se nějak pohádali a teď mezi nima vládne konkurenční boj, a když se podíváte někdy na závěr jjakéhokoliv dílu Overhaulin (Chip Foose), tak tam v pozadí krom Charlieho (bývalý klempíř od Boyda) ještě je v pozadí taky Mike - taky dělník od Boyda...mohli by to trošku rozjasnit jak to mezi nima je :D

Jinak co říkáte na Ultimate Survive...nevím jestli ten chlap to myslí vážně nebo je opravdu tak nechutný :D
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne čtv 19. bře 2009 19:13:08, celkem upraveno 1 x.
Dexter - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Dexter - FK »

tak to je dobrá chuťárna teda když pije moč, žere na co příjde atd. :lol:
smazany clen - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od smazany clen - FK »

...a pije vytlačenou vodu, z hovna od slona :D
Dexter - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Dexter - FK »

:lol: :lol: :lol: bych ho chtěl vydět po natáčení jestli si týden rovná žaludek střeva atd. :lol: to není možný co on sežere jestli nepochází ze somálska, ale jinak je to borec kde už všude byl a co zažil
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Raceman »

Kein píše:Mě by zajímalo, jak je to mezi Boydem (American HotRod) a Chipem Foosem (Overhaulin) V jednom díle se boudy vztekal, že mu jeden techniok přešl k Foosovi, a říkal tam že s Foosem byly kdysi dobří přátelé, ale pak se nějak pohádali a teď mezi nima vládne konkurenční boj, a když se podíváte někdy na závěr jjakéhokoliv dílu Overhaulin (Chip Foose), tak tam v pozadí krom Charlieho (bývalý klempíř od Boyda) ještě je v pozadí taky Mike - taky dělník od Boyda...mohli by to trošku rozjasnit jak to mezi nima je :D

Jinak co říkáte na Ultimate Survive...nevím jestli ten chlap to myslí vážně nebo je opravdu tak nechutný :D


oni byli kámoši jenže pak začala velká konkurence a pohádali se
Boyd Mikeho z dílny vyhodil protože tam dělal na CNC bokovky právě pro Foose a ten karosář to Boydovi na férovku řekl že mu Chip dal lepší nabídku tak odešel
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

No sice je to borec co sežere, ale když něco žere, půlka ne-li víc mu zteče od huby...Moc toho nepolkne, no taky bych raděj dělal pro foose, na tom overhaulin mě serou jen moderátoři, kór ta pipka...
Uživatelský avatar
1.3MPi
Příspěvky: 167
Registrován: ned 02. bře 2008 15:49:08
Bydliště: Stredné Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od 1.3MPi »

Tholis píše:Jinak nejhorší vozovky dle mého jsou v jižních čechách...

To si ešte nevidel cesty u nás na Slovensku :cry: .To je kapitola sama o sebe :lol:
Škoda felicia 1.3MPi Lpg
tgfh - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od tgfh - FK »

Před Zlínem jde zase vidět tahle značka a pod ní dodatek: 5km
http://www.dopravni-znaceni.eu/dopravni ... e/A07a.jpg

A je vyřešeno :lol:
Dexter - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Dexter - FK »

jj to je u nás taky prostě tam hoděj tu značku a víc se o to nezajímaj a auta tam pak jezděj slalom mezi dírama, takhle to asi bude za chvilku všude a bude vymalováno
tgfh - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od tgfh - FK »

Já bych tu značku postavil na každý hraniční přechod a je ušetřeno :lol:
Dexter - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Dexter - FK »

:lol: :lol: :lol: výborný řešení... doufam že to nečte nějakej poslanec nebo někdo od dopraváků, aby to tam nakonec nestálo :lol:
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Maty »

nebo se ta značka nebude ani nikam dávat a zavede se mezi pravidla jako pásy, světla ,.... :D prostě seš v ČR? jsou tam díry :D.. a na silnice bych umisťoval značku s označením úsek bez děr (10m) :D :lol:
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
p@vel
Příspěvky: 1529
Registrován: sob 30. pro 2006 17:09:54
Bydliště: Vysočina

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od p@vel »

nevíte jestli všechny feldy co mají ABS, tak mají i EDS nebo to byla další položka navíc? A pak by mě zajímalo jestli felda měla. Pak by mě zajímalo jestli měla senzor opotřebení brzdových destiček, sice sem to v žádném katalogu neviděl ale vídám to celkem často v inzerátech....
SobiM - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od SobiM - FK »

Tholis píše:luke: jsem tě tak četl a už jsem měl strach že tě naprala, by byl fór kdyby to byl někdo z fóra, třeba sobim co tě chtěl trhnout aby mohl říkat že dá i RSko :lol: já nechápu ty revolty proti náklaďákům, to nikomu nedochází že nám vozej banány, elektroniku, hadry atd? Nebejt tahačů nemáme nic. Kecy že se to má dělat po dráze si nechte, dráha až k hypermarketu nevede, max k velkým skladům a to málokdy...Jinak nejhorší vozovky dle mého jsou v jižních čechách...

kein: vidíš to a já nemá vředy z žádného auta, dle mého krom pár vyjímek má každej své místo a důvod na slunci..teda krom volva :lol:

raimmy: ty cucáky jsou dobrý na oblbnutí bolesti, ale dle mého ti moc nepomůžou, dobrý je takovej ten sprej co se stříká do krku, ale je to na poblití...

Chlapy kdo z vás kouká na discovery a na co? Já na nic jiného nekoukám:) Čumím i teď:)


Co proti mě furm máš??? :lol: Se zachovej jako chlap a řekni mi to do očí.. :lol:
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

co je to televize? :mrgreen: :lol: :lol:

jinak značku "díry" bych zavedl celoplošně a celorošně na území čr :lol: :lol:
peleech - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od peleech - FK »

p@vel píše:nevíte jestli všechny feldy co mají ABS, tak mají i EDS nebo to byla další položka navíc? A pak by mě zajímalo jestli felda měla. Pak by mě zajímalo jestli měla senzor opotřebení brzdových destiček, sice sem to v žádném katalogu neviděl ale vídám to celkem často v inzerátech....

Senzor opotřebení brzdových destiček jsem měl už na škodě 125L. Začal pískat, jakoby kov na kov:) Ale nikdy jsem ho tam nenašel :oops:
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

SobiM: já nemůžu oni mi to pak smažou :lol: do očí ti to neřeknou ani kolegové, takže předpokládám že si ranař, kór po tvé reakci pod textem :lol:
Ty voe senzor opotřebení a EDS na feldě? No fuj to by nám soudruzi ze škody neudělali aby z feldy udělali elektronickou obludu :lol: Jinak u nás na severu ty silnice tak hrozný nejsou, teda krom hlavní v ústí u Tesca...
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Ivarek »

EDS se do Feld dávala.
Pravidlo že každá s ABS má EDS neplatí.
Uživatelský avatar
MartinB
Příspěvky: 661
Registrován: pon 15. zář 2008 17:31:55
Bydliště: Opava/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od MartinB »

lidi jestli se furt nudíte v práci, tak se mrkněte na online krmelec. Tedkom poslední dobou je to velký hit u nás na Báni....
mms://tv.eenet.ee/siga
MartinB ;-) a jeho Felí 50 kiloWattová kráska v kombajnu
Můžeš se mrknout ;-)
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... 16&t=15025
Uživatelský avatar
jenda_dc
Příspěvky: 111
Registrován: stř 27. úno 2008 10:25:09
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od jenda_dc »

Tholis píše:...Nejvíc mě sere jak je ta krize uměle vyvolaná, je to v podstatě jen kuli médiím, protože ty hypotéky za kterými se to schovává jsou jen v pár okresech v USA a ztrátovost je jen 1%...


Myslím že jsi psal, že jsi projektant, že jo? A asi hodně pracujete na státních zakázkách... Pak chápu, že finanční krize je pro Tebe médii nafouknutá bublina. Krachující banky, oslabení automobilového průmyslu (včetně subdodavatelů), další krachující podniky a horda lidí bez práce zase taková bublina nejsou... Je to na dlouhý vysvětlování ekomomického pojetí světa... Ale jinak nic ve zlym.

Feldu (do kombíku se vleze i kočárek s nákupem, ale na kočárek je ještě čas) si nechám co to půjde. Je v dobré kondici. Snažím se dělat vše proto, aby byla a věřím, že ještě dlouho bude. Zatím máme nalítáno krásných 72 tisíc.
Obrázek
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

jenda_DC: Já to blbě prodal omlouvám se, krize už je dnes zkutěčná, ale vyvolali jí média, to že není odbyt a lidé se bojí je neopodstatněné, kuli několika hypotékám se zhroutil systém a už nepůjde nahodit, pokud lidé nebudou investovat, což nebudou pokud nemají práci. Nejsem ve státní firmě a nedělám na státních zakázkách, bohužel díky závazkum k EU , se mé odvětví silně dotuje, tak mám klid. Ale to jako firma ne jako zaměstnanec. Já se nikomu nevysmívám, naopak rád bych pomohl i když nevím jak.. Jen říkám že se zveličil průser a tím vznikl velkej skutečnej...
Uživatelský avatar
p@vel
Příspěvky: 1529
Registrován: sob 30. pro 2006 17:09:54
Bydliště: Vysočina

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od p@vel »

Ivarek píše:EDS se do Feld dávala.
Pravidlo že každá s ABS má EDS neplatí.


A jak to poznám, je tam nějaká další řídící jednotka?
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Raceman »

extra řj tam není je to všechno v jedný jednotce s ABS a nejlíp to poznáš když jí píchneš na VAG
Uživatelský avatar
jenda_dc
Příspěvky: 111
Registrován: stř 27. úno 2008 10:25:09
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od jenda_dc »

To Tholis: Chtěl jsi hádku tak jsem se jí snažil vyprovokovat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ne to je vtip. Chtěl jsem jen dodat další pohled - ekonomický. Vzhledem k tomu co umím a dělám ani jiný být nemůže ;) .
Ty mechanismy krizí jsou složitý, ale v podstatě je to tak jak říkáš. Lidi musí najít důvěru investovat a investovat... Pak by se to v podstatě mělo rozběhnout. Jenže když není práce nejsou investice a není práce - začarovanej kruh.
Obrázek
Josh123456 - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Josh123456 - FK »

Stejne se EU rozpadne a bude po ftákách :lol: :lol:
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

No já si jdu pořídit RSko, jdu na to logicky...Kdo viděl mad max tak pochopí :lol: Hold jak jinak bojovat s krizí a nedostatkem paliv než pořádným výkoným a žravým autem :lol: Podporuji tím ekonomiku :lol: Teda pokud prodejce ty peníze roztočí :lol:
Josh123456 - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Josh123456 - FK »

roztočí je v baru na Velké Točně :-D :lol:
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

Aby jsi pomohl mě tak musíš koupit naftu,ale osobákem mi zase nepomůžeš,takže kup nějakýho MANa a já budu moct v práci udělat o 1 čerpadlo víc :lol:
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Chlapy naftu ne, naftu fakt ne... :lol: Nafta patří do kamen a plyn do sporáku!!! ;)
Josh123456 - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Josh123456 - FK »

Tholis: moje řeč ;)
nemám rád ty klakláky nebo syčoklakláky. :)
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

Tak moje příští auto bude určitě sičoklaklák,líbí se mi že to jede,tolik nežere a docela se mi líbí i ten zvuk,takže další auto jasný tdi.
Josh123456 - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Josh123456 - FK »

kejzi1: tak ti přeji, aby si natrefil na dobrý kousek.. ;)
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

Díky,ale je to ještě dost daleko,zatím musí sloužit felis.Bude to buď škoda,VW a nebo Seat
Josh123456 - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Josh123456 - FK »

jj dobrá volba značky-já bych asi taky tak uvažoval, kdybych volil TDi.
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

Tholis píše:Chlapy naftu ne, naftu fakt ne... :lol: Nafta patří do kamen!!!


:evil: :evil:

To asi nebudem kamarádi :!: :!: :!: :lol: :lol:
Dexter - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Dexter - FK »

čekal jsem kdo se ozve, tohle tvrzení ať padne kdekoliv na jakymkoliv foru vždy se něco strhne :lol: benzín x nafta odvěký rozepře co kam patří :lol:
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Maty »

jaký rozepře??? Vždyť to je jasný :-D :lol: ... benzín do auta, nafta do náklaďáku nebo kamen, a plyn do sporáku nebo kotle :-D :lol:
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

luke: no to bych do tebe neřekl :o Ty máš rád sazostřely? No to mě překvapuje. Jako naftu v náklaďácích chápu a plně podporuju, tam má význam...
kejzi1: Tak s tím zvukem si mě dostal, ten zvuk je jeden z největších mínusů! To je fakt hrozný to: trdn trdn trdn, jak když sipeš ložiska do plechovky...Druhá věc je jak je ten motor celkově špinavej...Všude saze, černota fuj blé..

benzín X nafta...To je jasný jak facka...

Motor o stejném objemu a zdvihu jeden naftovej a jeden benzínovej..Stačí srovnat nepřeplňovaný a je to jasný že? Pak srovnejte přeplňovaný se stejným objemem turba...Benzíín, benzíín benzíín.. A to se na vznětovejch skoro nikdo vývojově nepodílí, páč se snažeš zlepšovat diesel...
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne pát 20. bře 2009 15:41:08, celkem upraveno 1 x.
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

Tholis:Asi jsem divnej ale líbí se mi to ;) Líbilo se mi to i na rally,sice dýmu jak z kamen,ale jelo to krásně ;)

Jinak musíš občas motor umýt,pak bude čistej :lol:
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

thlis: já jsem starej ropák :D :D

přijde ti tenhle motor "Všude saze, černota fuj blé.." :?: :lol: :lol:

Obrázek

Aby jsi se pak nedivil až tě na teplický s tvým RS bude předjíždět prašivá ibiza s fuj blé motorem a ty se ani nechytneš :D :D
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Maty »

Luke: Jak blouho jsi to čistil? :D
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Dexter - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Dexter - FK »

to je novej motor s tím se ještě nejezdilo :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
p@vel
Příspěvky: 1529
Registrován: sob 30. pro 2006 17:09:54
Bydliště: Vysočina

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od p@vel »

Luka: nemáš nový fotky ibizy, jak jste na ní pokročili?
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

Já to říkám že je to krásnej motor.Ať měl švára Octu nebo teď Passata tak jsme motor vypucovali a nebylo nic poznat.Naftu já můžu,ale ne ve feldě,to až v něčem větším a hlavně s Turbem
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

hele,nebylo to nic strašnýho,něco jsem vystříkal bremsákem,pak jsem to celý nastříkal myčem na kola a po chvíli vapem :D :D

p@vel: fotky nemám,auto vypadá pořád stejně,akorát jsem doma nashromáždil nějaký věci a snad do 14 dnů bude přestavba napůl jako slalomový speciál a napůl jako palačinka :lol: :lol: :lol:
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

luke: tak já už tu ropu teda uznávat budu :oops: Abychom teda jako byli kamarádi. Já jsem ale myslel že seš benzínovej...Jinak ty mě trhneš všude se vším, já nejsem závodník. Třeba jednou budu s novým autem, ale ze začátku budu opatrnej.


Já nemyslel okolí motoru pánové, ale ty usazeniny vevnitř, o tom dýmu, smradu a špinavým výfuku nemluvě ;)
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

asi ti otevřu víčko dolívání oleje v mým autě a v tdi ibize.. :D :D

a navíc nafta voní narozdíl od benzínu kterej se nedá dýchat a čpí :D :D :D

ROPA kupředu :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
p@vel
Příspěvky: 1529
Registrován: sob 30. pro 2006 17:09:54
Bydliště: Vysočina

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od p@vel »

no je pravda, že taková ifa nebo avie voní hezky. :lol:
Odpovědět