Únik chladící kapaliny

Simos 2P
135M, 136M
Jofinko - FK

Únik chladící kapaliny

Příspěvek od Jofinko - FK »

Ztraca sa mi chladiaca kvapalina.Ako sa da zistit kde unika? Viem, najcastejsia chyba je tesnenie "bloku".Ked dosla zo servisu tak bolo v pohode(medzi ryskami)- kvapalina bola menena.Od vtedy to ubuda.Dolial som tak asi uz 1L a dnes som tiez kukal a je tak urcite menej.Trva to asi od zaciatku tohto roka.
smazany clen - FK

Re: Chladiaca kvapalina-únik

Příspěvek od smazany clen - FK »

Prohlídni všechny hadice,jestli není někde netěsnost,včetně vodní pumpy.Dále sundej plech pod motorem a prohlídni spoje hadic pod vodní pumpou.Je to tohle:
Obrázek
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Chladiaca kvapalina-únik

Příspěvek od Dejwis »

Bud někde praskla hadice, nebo to často dělá že to vytéká u spínače větráku! Někdy stačí dotáhnout, někdy vyměnit těsnění, nebo zkus nejdříve koupit nové víčko vyrovnávací nádržky...
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
borlan - FK

Re: Chladiaca kvapalina-únik

Příspěvek od borlan - FK »

Pokoušel bych se v první fázi vysledovat, zda se to mizení kapaliny nějak projevuje pod autem. V garáži to je celkem snadné. Pokud parkuješ jako já u chodníku před domem, tak to už obnáší po zaparkování pokleknout, zmapovat situaci na příslušném prostoru asfaltu a druhý den před odjezdem znovu pokleknout. Pozor - s modlením to nemá nic společného... :D. A nejtěžší na tom je na tyto úkony-pokleky nezapomenout, páč opomenutí v první fázi přináší dohady typu "je to ode mne?", opomenutí druhé fáze "kua zase nevim jestli tam něco bylo"... :-)
Jofinko - FK

Re: Chladiaca kvapalina-únik

Příspěvek od Jofinko - FK »

Startuje to na vsetky.Nic som si divne nevsimol.
viecko mam nove asi 2mesiace.Pod autom nieje ziadna skvrna.
smazany clen - FK

Re: Chladiaca kvapalina-únik

Příspěvek od smazany clen - FK »

Matias píše:
A co by to znamenalo kdyby jen na tři??

To by znamenalo v tom častém případě,že je v háji těsnění pod hlavou,v tom horším a méně častém,že je hlava prasklá.Voda se dostává do spalovacího prostoru a při studeném motoru je někdy v jednom válci voda a chytne to na tři válce.Sáním,výfukem a zahřátím se voda vytlačuje do výfuku,potom se změní v páru a nakonec ten předtím zavodněný válec začne normálně spalovat a pracovat,takže to začne běžet na všechny čtyři. :?
smazany clen - FK

Re: Chladiaca kvapalina-únik

Příspěvek od smazany clen - FK »

No mě to občas nastartuje na tři, ale jen do prošlápnutí plynu. Minulý týden jsem měnil těsnění pod hlavou. A od té doby mi to udělalo taky jednou. Ale udělá mi to je jednou za hooooodně dlouho. Třeba jednou za 3 měsíce. Myslel jsem si, že to je nějaký big problém, ale děda to má taky. Ale chystám se teďka měnit svíčky, tak je to možná i tím a nebo tou zapalovací lištou.
smazany clen - FK

Re: Chladiaca kvapalina-únik

Příspěvek od smazany clen - FK »

A když jste měnili to těsnění,měřili jste přesahy vložek?Jestli se ještě pamatuju,tak pro motory škoda s hliníkovou hlavou to bylo 0,07-0,13mm s tím,že se vzájemně mohou lišit o 0,03mm nebo tak nějak. :roll:
smazany clen - FK

Re: Chladiaca kvapalina-únik

Příspěvek od smazany clen - FK »

No to měřil kámoš. A bylo to v poho. Já rozebral, zkouknul rovinu hlavy, vyměnil těsnění a smontoval. On to přeměřil. Prý to je ok. Já jsem mezi tím dělal něco jiného. Tak jsem mu na to nekoukal.
smazany clen - FK

Re: Chladiaca kvapalina-únik

Příspěvek od smazany clen - FK »

Olej mi to nebere. :- Naštěstí. Akorát jsem hned po udělání těsnění musel tahat kámoše. Což se mi zrovna nezamlouvalo. :-( Tak jsem hodně ohřál motor. :-( Voda se vařila. Ale asi to bylo zavdušněný. Protože teďka jsem s tím jezdil a je to v poho. Voda neubývá a drží se to tak 1-2mm pod 90*. Ještě chci kouknout pod čidlo teploty jestli tam je voda, nebo vzduch. Jestli se to už odvzdušnilo.
smazany clen - FK

Re: Chladiaca kvapalina-únik

Příspěvek od smazany clen - FK »

Tak to by tím být nemělo,to je v pohodě. :)
smazany clen - FK

Re: Chladiaca kvapalina-únik

Příspěvek od smazany clen - FK »

Tohle se nezavzdušňuje jako š 120.Max do prvního otevření termostatu.Někdy stačí promačkat hadice.Já to zavzdušněný nikdy po výměně kapaliny nebo hadice neměl.Co termostat.Jak je tam dlouho?A spínač větráku funguje?
smazany clen - FK

Re: Chladiaca kvapalina-únik

Příspěvek od smazany clen - FK »

No spínač fungoval, akorát jsem si nestihl všimnout jestli to maká když jsem to ohřál, protože jsem makal rychle odpojit lano po rozatžení. Termostat nevím jak tam je dlouho, ale jestli to bude dělat paseku dál. V pátek jedu na chatu. Tak jestli bude problém, tak hned měním termostat. Větrák maká, to jsem zkoušel klemou. ale teďka to budu monitorovat. No já vím, že se to nezavdzdušňuje. Ale když jem to komplet vypustil i z bloku a nalil novou, tak tam asi byla kapsa. No a teďka se to po otevření termostatu, teda jestli se otevřel srovnalo.

Tak na chatu jsem jel s tchánem. Ale trošku jsem jezdil po městě a vše se zdá být ok. Měnil jsem i svíčky a měřil tlaky ve válcích. Ve všech mám stejně. Tak by to mohlo být ok.
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Ztráta chlad. kapaliny

Příspěvek od xmorfeuz »

Tak jsem dnes zjistil, že se mi za 1,5 měsíce ztratila celá nádobka chl. kapaliny...

zahřál jsem to, mrknul na hadice, pumpu, chladič atd. a všechno bylo úplně suché až na ty místa na obrázcích...

oleje nepřibývá

může to tudy téct ??? stačí dotáhnout přední šrouby na hlavě ??

Dík
Uživatelský avatar
URNA
Příspěvky: 1669
Registrován: sob 09. úno 2008 15:34:45
Bydliště: Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta chlad. kapaliny

Příspěvek od URNA »

čau no to se nedělá!To budeš muset rozebrat a dát noví těsněni po hlavou;)...protože ty šrouby maj určitej moment utahování...ale stejně by ti to nepomohlo;).
Felda 1.3 a hlavně jí dej napííít!!!! 1náááááááááá 2náááááááááááááá 3 náááááááááááááááááááááááááá
.........
Jack - FK

Re: Ztráta chlad. kapaliny

Příspěvek od Jack - FK »

Bolo to mokré od chl. kvapaliny? Pokiaľ áno, tak to typujem na tesnenie pod hlavou.
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta chlad. kapaliny

Příspěvek od xmorfeuz »

ale kdyby to bylo tesneni, neteklo by to taky do oleje ? :(
Uživatelský avatar
URNA
Příspěvky: 1669
Registrován: sob 09. úno 2008 15:34:45
Bydliště: Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta chlad. kapaliny

Příspěvek od URNA »

No to jako by tam teklo...a koukal jsi na měrku oleje a na víčko?Jestli na tom nemáš takovej bílej sjrajt(emulzi)?...jestli jo tak to máš i v motoru..a nebo koukal jsi třeba pod auto když dlouho stojíš jestli tam nemáš někde flek?
Felda 1.3 a hlavně jí dej napííít!!!! 1náááááááááá 2náááááááááááááá 3 náááááááááááááááááááááááááá
.........
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta chlad. kapaliny

Příspěvek od xmorfeuz »

pod víčkem je to krásně bílé...a já myslel že je to kvůli zimě, takže teda těsnění...díky ;)
Josh123456 - FK

Re: Ztráta chlad. kapaliny

Příspěvek od Josh123456 - FK »

Když se ti ztrácí toli vody, tak je problém bu´d v těsnění a nebo ti to někde teče, když ti nepřibejvá olej, ale to by si možná poznal, když ti to tolik teče, že ti to i studené chytne na tři válce např. a nebo z vejfuku jde bílej kouř. Taky záleží kolik najedeš km za ten 1,5 měsíce, když se to tak vezme.
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta chlad. kapaliny

Příspěvek od xmorfeuz »

startuje pěkně a z výfuku bílý kouř nejde :D oleje taky nepřibývá, ale to už jsem psal...to by mě zajímalo kam se to ztrácí :roll:
Mara - FK

Re: Ztráta chlad. kapaliny

Příspěvek od Mara - FK »

Já měl minulej tejden řachlou jednu hadici od topení a teklo to v podstatě jenom pod tlakem, tak ještě jednou zkoukni hadice než budeš sundavat hlavu.
mosmi - FK

Chladiaca kvapalina strata a.....

Příspěvek od mosmi - FK »

Zdravim vsetkych,mam problem v tom ze sa mi v poslednej dobe straca chl.kvap.Za dva mesiace asi tak za 1,5 deci.Denne chodim do prace asi 10 km tam a 10 naspat.Zistil som ze na viku je bielo zlty maglajz,moze to byt tym ze chdim len na taketo kratsie trasy?Aj vo vyrovnavacej nadrzke je dookola trochu akoby daka tmavohneda masnota.Motor startuje dobre na prvy krat a na vsetky 4 valce,olej vyzera byt cisty,myslim ked vytiahnem mierku oleja tak nic nebadat ani ho nepribuda ani nemizne.Meral som aj tlaky vo valcoch a vsetky maju rovnako 12,5 atm.Akurat co sa mi stalo,tak raz pri starte som pocul ako daco buchlo o prednu kapotu,a ked som ju otvoril,tak som zistil ze mi vyrazilo nalievacie viko na motore,stalo sa mi to po prvy krat ako mam auto,tak som tam dal novy tesniaci kruzok trochu vacsi a ten drzi fest,lebo ten co som tam mal tak drzal len vlastnou vahou.Je to v poriadku ked citit po zlozeni toho vika ,take akoby ofukovanie z toho otvoru?Budem vdacny za kazdu radu.Dik.
mikka
Příspěvky: 915
Registrován: čtv 18. led 2007 21:04:23
Bydliště: Olomouc

Re: Chladiaca kvapalina strata a.....

Příspěvek od mikka »

Ztráta chladicí kapaliny 1,5 deci za 2 měsíce - to klidně může být jenom nějaká drobná netěsnost, třeba na spojích hadic, nebo ucpávkou vodní pumpy. Hnědá sračka na víku ventilů při provozu jenom na krátkých tratích je taky celkem běžná věc. A špína ve vyrovnávačce nemusí být hned od oleje ve vodě. Těsnění pod hlavou bych zatím neřešil.
Netěsnost chladicího systému se může projevit třeba jenom při natlakování, např. pomocí malého kompresorku. Rozpojí se hadička od termostatu do nádržky, nátrubek nádržky se ucpe a na hadičku se připojí tlakový vzduch. Přetlak bude odfukovat víčkem nádržky. Pak se prohlídne chladicí systém, jestli někde nekape chladicí kapalina.
rogalo - FK

Re: Chladiaca kvapalina strata a.....

Příspěvek od rogalo - FK »

Mám ten sám problém ,nové těsněni pod hlavou už visí na stěně , jenom trochu teplo a hlavně aby byla rovná hlava a neteklo to kolem vložek . Jinak nemusíš mit strach, tak rychle to nerupne že by jsi dojel .Pokud ti to nerupne mezi pístem a vodou , to jsem už v dávných časech dojel hned když mi to ruplo a zamnou nebylo vidět ,z výfuku šla kouřová clona a byl jsem za chvilku bez vody ,tá byla ve fýfuku .
mosmi - FK

Re: Chladiaca kvapalina strata a.....

Příspěvek od mosmi - FK »

A to take ofukovanie ked otvorim to viko na nalivanie oleja je normalne,ci by to nemalo byt?S kadial sa tam dostava ten vzduch?
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladiaca kvapalina strata a.....

Příspěvek od Kuladmin »

Je to normalni to je podtlak z vany jak jdou pisty dolu proto tam je prave ta hadice od vicka do filtrboxu. Jinak mam uplne stejne ,,problemy,, jizda 8km tam 8 zpet a taky trosicku ubyva a trosku peny pod vickem. Jedno misto jsem uz nasel povolilo se mi cidlo na vetrak na chladici takze jsem ho dotahl umyl a uz je tam sucho ale stejne trosku nekde asi pri natlakovanym okruhu utika.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta chladící kapaliny, ale trochu jinak

Příspěvek od 103457 »

Ztrácet se může všude tam, kde bude motor mokrý. :o
Nebo přes těsnění hlavy a to ti bude motor bíle kouřit.
Ty musíš najít, kde je nějaká netěsnost.
Monstrak - FK

Re: Ztráta chladící kapaliny, ale trochu jinak

Příspěvek od Monstrak - FK »

Mám podobnej problém. Vždycky když doleju kapalinu, dostane se během pár stovek Km zpět na minimum a tam to zůstane třeba 10000Km. Prostě co dám nad rysku minima zmizí nevim kam.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta chladící kapaliny, ale trochu jinak

Příspěvek od 103457 »

Tak to jde ven přes víčko, kapalina teplem nabyde a potom vyšplouchá. Určitě nemáš pod víčkem tu vložku. Dokud jsem jí nedal do nádržky, tak mi to taky dělalo. Teď mám klid.
mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta chladící kapaliny, ale trochu jinak

Příspěvek od mause »

a nemáte třeba prasklou tu nadobku??? ja jsem to viděl u favorit po te co mu to zamrzlo..
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
Uživatelský avatar
Pawlick
Příspěvky: 674
Registrován: pon 16. dub 2007 19:07:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta chladící kapaliny, ale trochu jinak

Příspěvek od Pawlick »

Neteče ti vodní pumpa? Toho si ani nemusíš všimnout, protože tam není pořádně vidět a navíc se to třeba hned odpaří. To že ubude na určitou úroveň a pak hladina neklesá by se dalo vysvětlit tím, že čím méně kapaliny tam máš, tím více je tam místa pro vzduch, který se již tolik nenatlakuje a tudíž to netěsné místo to už nemusí tolik pouštět. Ale je to jen teorie.
Obrázek Felicia 1.3 LXi BMM 50kW, http://pawlick.rajce.net
MartinC

Re: Ztráta chladící kapaliny, ale trochu jinak

Příspěvek od MartinC »

Když mi trochu tekla vodní pumpa, dělalo to přesně toto. Kapalina sklesala na rysku MIN a tam zůstala třeba 10 000 km :)
Monstrak - FK

Re: Ztráta chladící kapaliny, ale trochu jinak

Příspěvek od Monstrak - FK »

Jak se s tim popere Bric nevim, ale já zkusim dát vložku pod víčko a jestli to nebude tim, tak na to kašlu, rozvody jsem měnil bez pumpy nedávno. Ale mám dojem, že to bude právě tou podložkou, okolo uzávěru je nádržka oranžová, i když to před jízdou utřu. Ještě jedna otázečka: Kam ta kapalina přes tu pumpu většinou prosakuje? díky
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta chladící kapaliny, ale trochu jinak

Příspěvek od Kuladmin »

Rozvody a vodni pumpa je tady naprosto oddelena vec. Pumpa je pohanena drazkovym remenem co pohani jeste altik. Takze pumpu-cerpadlo vymenis celkem snadno.
Dandula007 - FK

Re: Ztráta chladící kapaliny, ale trochu jinak

Příspěvek od Dandula007 - FK »

Zdravím všechny, mechanik mi řekl, že mi taky teče vodní pumpa. Mam felicii 1.3mpi r.v.2000 bez klimi, ale se servem. Mam prý koupit tu správnou vodní pumpu. V prodejně mi nabízeli pumpu na 4 nebo 6 drážkovou řemenici. Nakonec mi mechanik řekl, že ta má je dost velká, tak soudím, že jde o model 6 drážkovou. V prodejně mi nabízejí vodní pumpu na tu 6 drážkovou buď za 1000kč nebo 1700kč nebo 3300kč. Máte někdo zkušenost s výrobcem či mi poradíte, jak správně vybrat? Cenový rozdíl je značný, fakt se nevyznám. Díky za komentáře :)
flacek - FK

Re: Ztráta chladící kapaliny, ale trochu jinak

Příspěvek od flacek - FK »

Teda s prominutim ale kdyz ti "mekanyk" neni schopen spocitat drazky na remenici a rekne ti ze je teda velka tak to bych se tam bal dat auto :D Jinak ne vzdy vysoka cena znaci kvalitu.Jak uz jsem nekolikrat nekde cet docela slusny pumpy jsou od VIKA samozrejme origo je origo ale zase ta cena:( ale rozhodne nechod moc do polaku a turku atd.
Dandula007 - FK

Re: Ztráta chladící kapaliny, ale trochu jinak

Příspěvek od Dandula007 - FK »

vodní pumpa 2..JPG
vodní pumpa 1..JPG
vodní pumpa.JPG
Tak mám výměnu vodní pumpy za sebou, rovnou jsem tam napálil nový řemen a nechal zrepasovat alternátor. Vše jsem koupil origo díly škoda na 1.3MPI r.v.2000 bez klimatizace, ale se servem (6 drážek řemenice, delší řemen, atypicky větší pumpa). Pumpa potvůrka pomalu, ale jistě čůrala, dirka byla pěkně schovaná :x :x viz.foto
Monstrak - FK

Re: Ztráta chladící kapaliny, ale trochu jinak

Příspěvek od Monstrak - FK »

Tak v mojim případě to utíkalo přes víčko, koupil jsem ve Škodovce za 51Kč takovej plastovej trychtýřek, strčil jsem ho do nádržky a je klid.
Grafy - FK

Ztracená voda

Příspěvek od Grafy - FK »

Ahoj všichni.Mám takový problém.Ztrácela se mi voda a motor se přehříval.Nechal jsem si vyměnit těsnění pod hlavou,zbrousit hlavu,vyměnit termostat a spínač ventilátoru.Problém s přehříváním se tím odstranil,ale pořád se mi tratí voda.V oleji není a ztrácí se tak cca 1 litr za 14dní až 3týdny.Mám i nový chladič a nikde pod autem.ani v autě ani kapka.Je to 1,3 mpi.Ještě jsem nezkoušel vymontovat saharu.Ve víku na dolévání oleje se oběvuje kondenz.Neměl někdo z vás podobný problém ? Třeba i u jiného vozu než je Felda.Předem dík za každou radu.
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztracená voda

Příspěvek od Kuladmin »

Ja se bojim ze ti to stale jde do oleje co presahy vlozek byly kontrolovany? Pripadne udelany nove?? Nebo pak se podivej na vodni pumpu zda okolo ni nejsou flicky apod ona se ta voda tam lehce rychle vypari na horkym motoru ideal je podivat se tak po 1-2km to tam jeste bude - odskouseno zrovna nedavno mi uz zacla ukapavat a propoustet.
Grafy - FK

Re: Ztracená voda

Příspěvek od Grafy - FK »

Vodní pumpa je fungl nová,montovaná při opravě hlavy.Přesahy kontrolovány nebyly,ale nevidím důvod.Přece pokud se v tom motoru nikdo nevrtal tak by přesahy vložek měly být ok.Nebo je to zase nějaká specifická anomálije u Felicií ?
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztracená voda

Příspěvek od Tomas6 »

Je to specifická anomálie všech těchto motorů co se montovaly od dob 1000MB až po feldy.Blok je z hliníku a slabý tak se kroutí.Proto se musí přesahy kontrolovat.Většinou bývají vložky utopené a jakákoliv práce s těsněním a hlavou bývají jen na chvíli nebo úplně zbytečné.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztracená voda

Příspěvek od Kuladmin »

Ty vlozky to chce po kazde sundane hlave kontrolovat ne snimi hned treba hybat ale kontrolovat ano jinak je to dost casto zbytecna prace. Viz tvuj pripad.
skeda - FK

Re: Dotaz -ztrata vody

Příspěvek od skeda - FK »

to je dost,zkontroluj,jestli ti nekde neprotejka z hadice atd,jinak v tomhle pocasi to je normalni ze se ti huli z auta,jinak to bude asi to tesneni pod hlavou
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz -ztrata vody

Příspěvek od emilio52 »

Jestli není na víčku od oleje takový šlem tak ti to utíká někde z hadice netěsní . mělo by to být i znát i když voda vyschne tak tam zůstává takovej bordel z fridexu.Prohledat všechny spoje hadic.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz -ztrata vody

Příspěvek od Kuladmin »

A mrkni i na vodni pumpu zda uz netece!!
Keke - FK

Hadice chladící kapaliny

Příspěvek od Keke - FK »

Ahoj,potýkám se s problémem s hadicemi,poslední dobou mi na vstupu a výstupu do chladiču tečou a u termostatu taky,měnil jsem nedávno tu vrchní co vede od termostatu ale nepomohlo to,moc to neteče ale je tam vždycky kapka,sice nekapne ale nevadí a u chladiča mi to steče po chladiči po kraji až dole,první sem myslel že teče chladič ale to byl omyl. Stahoval jsem to ale vůbec to nepomohlo a je to pořád stejné :? ,tak se ptám jestli by to nebylo lepší stahovat když jsou hadice teplé nebo už si nevím rady :( :cry:
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadice chladící kapaliny

Příspěvek od emilio52 »

A opucovals pořádně tu trubku co na ní je ta hadice navlečená ? Jestli tam je nějakej bordel tak to pak podchází.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Keke - FK

Re: Hadice chladící kapaliny

Příspěvek od Keke - FK »

právě že opucovál :cry: ,zajímavé že někdy uplně (ale to málokdy) bez problémů nic není vlhké :? a to tam sem chtěl příští rok koupit nový fridex, no s takovou mě to poteče ještě víc,jak se to probere :( :shock:
Odpovědět