Hledám pronájem bytu Č.B.

pokec o všem možném i nemožném
Vosa - FK

Hledám pronájem bytu Č.B.

Příspěvek od Vosa - FK »

Zdravím pánové,
Vím že se to moc sem nehodí ale ptám se všude, neví, nebo nepronajímá někdo z vás byt v Českých Budějovicích nebo blízkém okolí kam jezdí MHD? Minimálně 3+kk (Raději ale 3+1, 4+kk, 4+1) za dobrou cenu tak do 10 tis. i s energiema. Čím míň ale tím líp.

Nemusí být zařízený, jen aspoň sporák, lednice, pračka může být ale i nemusí.

Nehledáme nějaký luxus, ale ani žádný squad, kam se budu štítit i fotek toho bytu!

Přítelkyni a její dvě kamarádky přijali na vysokou a já už tam mám skoro zařízenou práci, takže by jsme se bydleli ve 4. Slušní lidé, žádné hovada co chlastají a dělají bordel. Nehodlám byt vybydlet, nejsem idiot!!

Klidně se zavážu i smlouvou, že ten byt bude v pořádku. Kuřáci sice jsme, ale NEDĚLÁ nám problém jít si zakouřit ven, nebo na balkon!
Domácí mazlíček určitě ne!

Díky vám všem za nabídky/informace! ;)
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Hledám pronájem bytu Č.B.

Příspěvek od kwik »

Vosa - FK

Re: Hledám pronájem bytu Č.B.

Příspěvek od Vosa - FK »

Tam právě že koukám ale nechci nic dávat zlodějům jako jsou RK, raději dám majiteli 3 nájmy dopředu než jim nějaký peníze ;)
Mir44
Příspěvky: 1
Registrován: stř 30. kvě 2018 14:06:08

Re: Hledám pronájem bytu Č.B.

Příspěvek od Mir44 »

Na druhou stranu s realitní kanceláří je celkem slušná šance, že o pronajímateli něco vědí a taky je ošetřená právní stránka. Bez realitky sice neplatíte provize, ale můžete se taky spálit. Jednou jsem hledala byt bez realitní kanceláře a po třech týdnech domlouvání my majitel v den, kdy jsme měli podepsat smlouvu oznámil, že si to rozmyslel a byt raději pronajme kamarádovi... Případně nastane nějaký problém, který nemáte ve smlouvě, protože byla špatně napsaná atd... Jinak když jsem hledala byt já, tak docela pěkné měli třeba tady.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám pronájem bytu Č.B.

Příspěvek od 103457 »

Mir44 myslím, že už našel, je to 5 let starý příspěvek. ;)
Odpovědět