Dutiny - ošetření, přípravky a vše okolo

karoserie, narazniky, skla atd.
Odpovědět
Libca - FK

Re: Dutiny

Příspěvek od Libca - FK »

Ale tím přicházejí o zákazníky!!!!!!!!!!
Existuje něco podobného co se dá normálně sehnat?
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Zdenda19895 »

Libca píše:Ale tím přicházejí o zákazníky!!!!!!!!!!
Existuje něco podobného co se dá normálně sehnat?
Se nediv. Na materiálu by moc nevydělali. :) Práce se platí, :lol: :lol:
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
Uživatelský avatar
DJ.Mara
Příspěvky: 634
Registrován: pon 12. pro 2005 22:29:47
Bydliště: Velké Svato?ovice TU
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od DJ.Mara »

asjerk píše:Tak sem pátral a RUST STOP nikde nekoupíme. Dodávají to jen ve 150 l sudech a to si nikdo z nás asi nekoupí.:lol: Jediná možnost je nechat si to udělat a nebo přesvědčit někoho v tom servisu aby to ulil a prodal, ale to se jim nebude chtít.

Tak koupíme ten sud a vystříkáme s tím všechny feldy na FK. :D :D :D
Octavia I combi 1.9 TDi zatím 66Kw ;-)
smazany clen - FK

Re: Dutiny

Příspěvek od smazany clen - FK »

DJ.Mára píše:
asjerk píše:Tak sem pátral a RUST STOP nikde nekoupíme. Dodávají to jen ve 150 l sudech a to si nikdo z nás asi nekoupí.:lol: Jediná možnost je nechat si to udělat a nebo přesvědčit někoho v tom servisu aby to ulil a prodal, ale to se jim nebude chtít.

Tak koupíme ten sud a vystříkáme s tím všechny feldy na FK. :D :D :D

;) :lol: :lol: :lol:
smazany clen - FK

Re: Dutiny

Příspěvek od smazany clen - FK »

Poradí někdo dobrý servis na zlínsku, kde dělají dutiny ? Díky za pomoc :D
smazany clen - FK

Re: Dutiny

Příspěvek od smazany clen - FK »

No kdyby šel alespoň sehnat ten 150 litrový sud, tak by nebylo marné se domluvit a vzít to ve více lidech. Každej by si vzal 5 nebo 10 litrů a všichni by byli spokojeni.
smazany clen - FK

Re: Dutiny

Příspěvek od smazany clen - FK »

Zbysek píše:No kdyby šel alespoň sehnat ten 150 litrový sud, tak by nebylo marné se domluvit a vzít to ve více lidech. Každej by si vzal 5 nebo 10 litrů a všichni by byli spokojeni.

Tady http://www.volny.cz/ruststop/auta.htm je tel. číslo na dodavatele. Podle mě by se s ním dalo na tom sudu domluvit. Ještě sehnat 15 - 20 lidí. :D
Libca - FK

Re: Dutiny

Příspěvek od Libca - FK »

Tady jsem něco našel http://www.liqui-moly.cz/katalog/lepeni-a-tesneni/149:ochrana-dutin.Nemuselo by to být zas tak špatné.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Atnarfus »

Já chci dutiny vystříkat ještě během srpna. Na nějaké speciality bodám. Cestou z práce v drogerce koupím rezistin za pár korun, fláknu ho tam a Felda mne možná přežije. Favo z roku 90 jsem vystříkal 2x a je furt jako nové.
Podběhy, pod nárazníkama a hrany prahů napatlám Tlumexem. Ani nebudu mazat pistoli, vezmu to štětcem.
smazany clen - FK

Re: Dutiny

Příspěvek od smazany clen - FK »

Místo vyjetýho oilu bys mohl použít transformátorový nebo kompresorový olej.Není v podstatě cítit. :)
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od emilio52 »

že nesmrděj to jsem psal už 26.června :lol: :lol: jeden díl rezistínu a dva díly oleje a je to svatý . :)
Naposledy upravil(a) emilio52 dne úte 05. srp 2008 12:42:13, celkem upraveno 1 x.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
smazany clen - FK

Re: Dutiny

Příspěvek od smazany clen - FK »

emilio52 píše:že nesmrděj to jsem psal už 26.června :lol: :lol:

Jojo.Já jen ,že máme tohle v práci,tak to chci jen potvrdit. :)
Vojtus

Re: Dutiny

Příspěvek od Vojtus »

majkl píše:
Atnarfus píše:Prahy u Feldy nijak zvlášť nereznou, ta s nima se zase nemusíš tak trápit. Důležité je zalepit tu pitomou škvíru mezi zadním lemem a prahem a pořádně naplnit zadní lemy.

Nad tím jsem přemýšlel hoooodně dlouho a moc a na nic jsem nepřišel.
Když ji nechám: přeci jenom za jízdy tudy "fouká" a dutiny okolo zadního kola a kufru jsou jakštakš vysušovány, ale zase za deště tam za jízdy musí zatékat voda snad až ke koncovým světlům. Nechali to tak z fabriky, tak to asi nejaký důvod snad bude mít.
Když ji zadělám: nic z toho co výše napsáno, takže ani to "vyfukování" z čehož bych měl celkem strach. Nebude to mít stejný efekt jako různé plastové lemy a nástavce prahů, tzn. nezačne to hnít ještě rychleji?

taky jsem nad tim premyslel a jsem rad za nazor ze se to ma proste zaplacnou, ted uz jenom sehnat trochu casu:-( pac je pravda ze presje u ty diry styk prahu a toho lemu to zaclo pekne reznout, kvest a hnit...skoda ze jsem to nevedel pred rokem, kdy bylo hafec casu:))) Ale pred zimou bych dal ten Rust Stop a snad se to aspon zastavi
To Atnarfus: Cim se daji zaplnit ty zadni lemy pls? nazev cehokoli, sezenu koupim,ale jinak se v tom vubec nevyznam...
na zaplneni diry obyc silikon nebo radsi nejakej z tydle nabidky?
http://www.liqui-moly.cz/katalog/lepeni ... nici-hmoty koukal jsem na ten prvni nebo druhej, a potom ten posledni silikon... :)
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Zdenda19895 »

Já tu škvíru zalepenou nemám a nerezaví mi to. Myslím že je lepší když to větrá. Důležité je, ošetřit to zevnitř. Já to mám pravidelně pořádně vystříkané RUST STOPem. :D
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
Návštěvník

Re: Dutiny

Příspěvek od Návštěvník »

Zdenda19895 píše:Já tu škvíru zalepenou nemám a nerezaví mi to. Myslím že je lepší když to větrá. Důležité je, ošetřit to zevnitř. Já to mám pravidelně pořádně vystříkané RUST STOPem. :D

jj..kdyz to "pravidelne vystrikas"..to se zanedbalo a ted uz to lehce kvete:)ale pracuje se na tom ;)
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Atnarfus »

Zdenda19895 píše:Já tu škvíru zalepenou nemám a nerezaví mi to. Myslím že je lepší když to větrá. Důležité je, ošetřit to zevnitř. Já to mám pravidelně pořádně vystříkané RUST STOPem. :D


Vezmi kousek drátu a zaškrabej tou škvírou v té dutině. Ono to tak větrá, že je to plné mokrého bláta.

Já to mám zalepené transparentním silikonem (něco levného na koupelny). Má to i tu výhodu, že při stříkání dutin to nevyteče ven, ale zůstane to právě v prokletém napojení blatníku a prahu ve velkém množství. Naposledy jsem do lemu nalil asi čtvrt litru rezistinu a nevytekla ani kapka :D
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Zdenda19895 »

Atnarfus píše:Vezmi kousek drátu a zaškrabej tou škvírou v té dutině. Ono to tak větrá, že je to plné mokrého bláta.
:D

Když, tak u mě jedině mastného bláta. Je to nasáklé RUST STOPem který vodu odpuzuje. :D
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Atnarfus »

V to můžeš doufat, že se vodu odpuzující RustStop nacucal do mokrého bláta, které už tam bylo.
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Zdenda19895 »

Atnarfus píše:V to můžeš doufat, že se vodu odpuzující RustStop nacucal do mokrého bláta, které už tam bylo.
Nebylo. :) Já jsem RUST STOP aplikoval hned do nového auta a dělám to pravidelně dál. Navíc, nástřik dělám až když je auto po několikadenních vedrech při kterých je kastle rozpálená tak, že na ní neudržíš ruku, dokonale vyschlá. Takže naopak. Voda se nedostane do mastného bláta. :) RUST STOP totiž není vosk, nebo něco podobného ale mastná, velmi vzlínavá kapalina. Nechápu proč mne všichni přesvědčujete že mi auto musí rezivět, když já VÍM ŽE NEREZAVÍ. Kdo byl na srazu mohl auto vidět. Na autě není žádná rez, přesto že není garážované a v zimě jezdí víc než v létě a v červnu to bylo deset let co ho mám. :D Všechny díly včetně laku jsou původní. Kdyby mi na parkovišti různí debilové neudělali na autě rýhy které jsem opravoval, nemusel jsem na auto sáhnout. Zrovna tak jako mě někteří přesvědčují že lemy pod plastama musím mít shnilé, přesto že já VÍM že jsou zdravé. Já jsem první majitel a vím co se z autem dělo od začátku. Jak to může posuzovat někdo, kdo nové auto v životě neměl a neví co se z jeho autem za celé roky dělo a jak se o něj kdo staral. Atnarfus, to nemyslím konkrétně na tebe. Myslím všeobecně. :) Zrovna tak jako když si někdo koupí vrak, který nejede, žere jako kráva a pak tvrdí že všechny Felicie nejedou a žerou jako kráva. :lol: PS Právě plastové lemy částečně kryjí ten spoj, takže se tam tolik bordelu nedostane.
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
Uživatelský avatar
Ponman
Příspěvky: 2282
Registrován: stř 06. zář 2006 22:17:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Ponman »

Musim sakra souhlasit se zdendou.Auticko je opravdu jako nove kdyz vyjede z fabriky.Hele a presne jak rikas,ty sam musis vedet nejlepe jak na tom feli je.A videl jsem ji na vlastni oci,fakt funglovka ;)
Felda,to je auto!!!! Aspoň víš,že jedeš!!!
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Atnarfus »

Mě taky nerazaví i když jsem dutiny stříkal jenom jednou a to ve čtyřech letech stáří auta. Zatmelil jsem co bylo potřeba a auto deset let drží jako nové i při použití levného rezistinu s olejem.
Investice tak 500Kč a výsledek stejný.
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Zdenda19895 »

Atnarfus píše:Mě taky nerazaví i když jsem dutiny stříkal jenom jednou a to ve čtyřech letech stáří auta. Zatmelil jsem co bylo potřeba a auto deset let drží jako nové i při použití levného rezistinu s olejem.
Investice tak 500Kč a výsledek stejný.

Tak já ti nevím. U prvního auta jsem používal Tlumex, u všech ostatních co jsem měl, Rezistin. Všechny mi časem shnily i když jsem je měl taky jako první majitel a zatmelil jsem co se dalo. Nástřik jsem prováděl opakovaně asi po dvou až třech letech. :? :?
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Atnarfus »

Loni v září mi jedna baba drbla do zadního lemu. Tak se to muselo roztáhnout od sebe aby šlo vnější plech vyklepat. Plech byl jako nový.
Teď jak je to opravované, tak už to určitě začne reznout a to mne docela se..
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Zdenda19895 »

Atnarfus píše:Teď jak je to opravované, tak už to určitě začne reznout a to mne docela se..

Asi jo. Jak se jednou do káry začne vrtat, už to jede. Je třeba to víc hlídat. :)
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Atnarfus »

Podběh a lem jsem v tom místě už pořádně napajcoval a teď až budu stříkat na druhém autě dutiny, tak tohle taky pořádně proleju.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Atnarfus »

Je hnusně, tak jsem se dneska pustil do rozborky auta mé manželky. Sundal jsem nárazníky a zástěrky. Drátěným kartáčem na vrtačce odrbal co kde začínalo reznout.
Už ho mám zespodu i umyté. Doufám, že vyjde předpověď a bude začátkem týdne hezky aby mi to uschlo. Pak hodím do podběhů pořádnou vrstvu tlumexu a do dutin nějaký ten litr rezistinu.
Musí to být do prvního září zase v provozu.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Atnarfus »

Dneska mne překvapil kolega. Ukazoval jsem mu fotky jak natírám podběhy a on překvapeně koukal na díry do prahů a dutin.
Mrkněte na tuhle fotku
http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=bKAwCKmY7D.JPG

Já mám na obou Feldách do dutin ty velké kulaté díry (normálně jsou samozřejmě zazátkované). On že je tam nemá. Má Laurina z roku 96. To tam dřív nedělali?
majkl - FK

Re: Dutiny

Příspěvek od majkl - FK »

Nedivil bych se. Já na M98 díru mám a tu samou pod zástěrou zepředu. Ani jsemnezkoušel zda je vidět zkrz :)

Jo a ten zelenej mutagen je prosím co?
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Atnarfus »

Těch děr je tam spousta. Do prahu zepředu i zezadu. Do kapsy pod kufrem. V podběhu zadního kola je jedna šikovná na vystříkání lemů.

To zelené je základovka. Teď už je to černě napatlané tlumexem.
jonasjenas

Re: Dutiny

Příspěvek od jonasjenas »

Ahoj, co říkáte na vystříkání dutin hydraulickým olejem, mám ho zadarmo... tak bych ho tam mohl narvat kolik bych chtěl... nemáte sním někdo nějaké zkušenosti
Díky ;)
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od emilio52 »

Už jsem to tu psal
jeden díl rezistínu a dva díly oleje a je to svatý . Dělal jsem to na š120 a po 22letech zatím ječtě není rezatá ale dělalo se to hned od novýho vozu . Pak to stačí jednou za tři roky. Já spokojenej .
Moc ho tam ale nedávej docela dlouho to teče ven když se to přežene . :lol: :lol:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Atnarfus »

Co je mastný to nerezne. Tím rezistinem to ale řízni.
jejda

Re: Dutiny

Příspěvek od jejda »

Já spíš četl, že se ten rezistin má ředit naftou nebo petrolejem.. prej aby to lépe chytlo, tak nevím komu mám veři,t je fakt, že olejem nic zkazit nejde :D
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Atnarfus »

Nafta nebo petrolej. Dá se tím autem pak ještě jezdit?
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Zdenda19895 »

jejda píše:Já spíš četl, že se ten rezistin má ředit naftou nebo petrolejem.. prej aby to lépe chytlo,:D
Aby to líp chytlo, je lepší benzín. Je hořlavější. :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
Teea - FK

Re: Dutiny

Příspěvek od Teea - FK »

Tak jsem si vcera nechal taky auto udelat systemem RUST STOP a abych pravdu rekl udelalo to na mne celkem dojem. AT uz jsem si kdysi davno Formana nechal udelat v servisu a pak si to delal sam a cpal vsude kde to slo rezistin z konkorem cele auto pak smrdelo (jezdim denne auto se u mne nezastavi :) ) A ani to z toho nikudy moc nevytykalo. Tak ted je auto namazano snad vsude ale v kabine nic nesmrdi :)
Tak doufam ze ted Feli chvili vdrzi. Do ted byla garazovana ale ted ji zacaly tezky casy :)
Nechal jsem to delat ve Frydku na doporucenni Zdendy19895. Sice jsem si trosku najel protoze v OV uz to nedelaj ale zatim z toho mam opravdu dobry pocit.

M.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Atnarfus »

Super.
Škoda že ten materiál není k mání. I když já už mám auto tak naplněné rezistinem, že by se to nikam asi nedostalo.
Teea - FK

Re: Dutiny

Příspěvek od Teea - FK »

jj u mne to bylo teprve prvni strikani. Koupil jsem od tchana na jare. Stalo skoro porad v garazi a melo najeto 22tis :) Takze to melo kam lizt :)

M.
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Zdenda19895 »

Atnarfus píše: mám auto tak naplněné rezistinem, že by se to nikam asi nedostalo.

Ale dostalo. Je to opravdu tak vzlínavé že se dostane i tam kam hustý Rezistin ne. Navíc je to mastnota která ti rozpustí ztuhlý Rezistin se kterým se smísi, takže znovu pěkně přilne. :)
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Zdenda19895 »

To Teea: Doporučuji nechat Rust Stop působit týden nebo dva a potom umýt motor a motorový prostor. Stačí zhora. Já jsem to poprvé nechal tak a časem se do mastonty nachytal prach. Stačilo zvednout kapotu a byl jsem špinavý jako prase. :lol: Ani jsem nemusel nic dělat. :lol: :lol:
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
Teea - FK

Re: Dutiny

Příspěvek od Teea - FK »

jj Zatim to nechavam tak. I kdyz auto z venku uz pekne zacina na tu mastnotu vse lepit :)
Cim myjes motor ?
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Zdenda19895 »

Teea píše:jj Zatim to nechavam tak. I kdyz auto z venku uz pekne zacina na tu mastnotu vse lepit :)
Cim myjes motor ?
Já to jednou, za čas, obyčejně před STK, nechám umýt na myčce Wapkou. Z venku to už můžeš umýt. Z dutin to nevymyješ. :lol: Ono nikde není napsané že se to nesmí umývat. Ale já to vždy nechám asi týden. :)
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Atnarfus »

Tak pánové konečně hotovo. Dnes jsem se do toho dal a udělal jsem dutiny na obou Felicíích i na Favu. To byla zase akce :D

Ale až se zima zeptá, tak se jí budu smát do ksichtu.
Pantheria

Vystříkání dutin

Příspěvek od Pantheria »

Zdravím,
vím, že to je otřepané téma, ale nikde jsem se nedočetl následující:

1. Hrozí při vystříkání dutin zatuhnutí stahování oken?
2. Hrozí, že se zašpiní filc nebo sko v části úchytu tak, že ten resistin pak bude při stahování dále spinit sklo?
3. Je nutné nejprve všechno z dveří sundat a vyčistit na čistý plech?
4. Zkoušel někdo stříkat resistin s olejem 1:1 postřikovačem s ruční pumpou?

Chci si vystříkat dveře, otec to nikdy neudělal a tudíš tam asi bude bordel za těch cca 9 let.

Díky
Uživatelský avatar
Pawlick
Příspěvky: 674
Registrován: pon 16. dub 2007 19:07:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vystříkání dutin

Příspěvek od Pawlick »

Já bych spíš sundal tapec a udělal to ručně. Není to takový problém a můžeš si být jistý, že to je pořádně. A nic neumažeš ;) Taky jsem to tak udělal, rezistin normálně štětcem...
Obrázek Felicia 1.3 LXi BMM 50kW, http://pawlick.rajce.net
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Vystříkání dutin

Příspěvek od emilio52 »

Jojo kdysi jsem to štříkal malířskou stříkačkou ( zahradní postřikovač) a pohoda ,prodával se dokonce i takovej porychtunk s dlouhým šlaufkem a dostalo se to všude ,večer hodím foto.
f 005.jpg

Obrázek
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Pantheria

Re: Vystříkání dutin

Příspěvek od Pantheria »

Tak to vypadá fajnově. škoda, že to už neseženu. Skoro týden koukám po netu a nic vhodného jsem neobjevil. A pokud, tak je to součást drahých sad. Asi to zkusím vyrobit z hadičky a hřebíku.
Naposledy upravil(a) emilio52 dne pon 29. pro 2008 22:05:42, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace
majkl - FK

Re: Vystříkání dutin

Příspěvek od majkl - FK »

já používám toto http://www.a-c.cz/cz/sortiment/p6246.htm

bez hadičky na spodek a podběhy,
s hadičkou, která má na konci trysku do dutin

Je to teda přímo na 1litrové náplně a o pohon se stará kompresor, mám pocit, že něco kolem 5atm
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Vystříkání dutin

Příspěvek od emilio52 »

Možná by se to dalo sehnat v potřebách pro zahrádkáře tam jsem to kupoval.Ale je to dávno . :)
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Odpovědět