D: venuji 3 kola z Felicie se zimnimi pneumatikami

něco za něco
Pravidla fóra
1) Výstižné označení nadpisu inzerátu označením odpovídající značkou - P: pro sekci Prodám, K: pro Koupím a D:/V: pro Daruji/Vyměním
2) Je pozadovana vlastni fotka zbozi (sekce prodam, vymenim) Jak vkladat fotky najdete zde.
3) Kontakt na prodejce/kupujiciho
4) Koncova cena zbozi.

Pokud to nekdo nesplni je automaticky smazano. Texty jako "dodam pozdeji" znamenaji nesplneno = bude smazano.

Rovněž budou smazány offtopic diskuse k prodávanému zboží, a jejich autorům bude zvýšena úroveň varování. Nepleťte si inzeráty s běžnými diskuzemi!

Podrobna pravidla jsou na této strance.

D: venuji 3 kola z Felicie se zimnimi pneumatikami

Příspěvekod Luka$ » úte 10. zář 2019 16:38:10

Dobry den pane Hosku,
prekazi mi v kancelari 3 kola se zimnimi pneumatikami z Felicie. Kdyby nekdo z Vaseho klubu mel o ta kola zajem, rad mu je venuji, at nekomu udelaji jeste sluzbu. Pneumatiky maji vzorek pres 3 mm. Kola opravdu venuji, nic za to nechci, jsou k odberu na Praze 4. Mate-li moznost tu informaci + muj mejl predat prostrednictvim vasich web stranek clenum klubu, budu rad.
Dekuji, s pozdravem Leos Novak

Kontakt: leos.novak@suro.cz
Luka$
administrátor
http://www.feliciaklub.cz

Ty znáš mé cesty a silnice a víš, že mnoho lidí jezdí nerozumně a lehkomyslně. Dej, ať mezi ně nepatřím, ale ať jsem ke každému zdvořilý a laskavý. Dej, ať se nestanu vrahem, a pomáhej mi, abych se vrátil zdráv a beze škody pro druhé i pro mne.
Luka$

Zpět na Vyměním/Daruji