FilmováAuta.CZ

Detail uživatele Keldon

Odkaz na tuto stránku: www.feliciaklub.cz/keldon
Serie Typ Felicia GLXi (Combi) Felicia klub
Rok 1997
Objem 1,6MPi (55Kw)
Barva Zelená smaragdová metalíza - 1L1L

Ahoj,
jsem Keldonova felda. Můj páníček si zvolil přezdívku Keldon podle jména psa.
Jsem tedy Felicia 1.6 MPi a byla jsem vyrobena na jaře roku 1997. Moje předchůdkyně byla Š 1000 MB, r. v. 1968, kterou můj páníček získal po svých rodičích. Tato mu sloužila neuvěřitelně dlouho, až do mého zakoupení v dubnu 1997. Rovněž i moje barva byla vybrána podle jeho milovaného embéčka. Než šlo embéčko pryč, tak si nás páníček obě společně vyfotil.
Jinak se mám dobře a žiju si dokonce jako "prase v žitě". Nejezdím každý den, odpočívám v garáži a v zimě vidím sníh na vlastní oči jen zřídkakdy, takže rez mne zatím ještě nepostihla. Se soucitem se tak dívám na ulicích na své soukmenovce. No holt, nemůžeme být všichni stejní.
Jezdím po ostravských ulicích, které se mi nezdají až zas tak špatné. Nikde zde neuvidíte "kočičí hlavy" jako třeba v Praze. Vozím svého páníčka s rodinou na nákupy, na chatu na Morávce v Beskydech a o nedělích pak do kostela.
Mám poměrně slušné vybavení:
Alu-disky, zámek Construkt, dálkové ovládání s alarmem, střešní okno, přídavné zadní brzdové světlo a také palubní počítač TC-6. U něj je však jaksi porouchané čidlo průtoku, takže můj páníček čeká, jak to zde šikovní chlapci na fóru vyřeší. Říkal mi, že už na tom pracují. Žel na klimu a posilovač už jaksi nezbylo, takže se páníček při řízení dosti zapotí.
Jinak je celkem o mně dobře postaráno, v motoru se mi pravidelně mění olej Total Quartz 7000 10W-40 a jsem obuta do pneu Pirelli 165-70/R 13. Svému páníčkovi se tak odměňuji pěknou spotřebou (6,81 l/100 km).
Jak dlouho ještě budu svému páníčkovi sloužit? Nevím. Ví to opravdu jen Pán Bůh. Ostatně to nevíte ani vy, lidé, jak dlouho zde budete.
Fotografie: Keldon Fotografie: Keldon
Jméno a příjmení: Vlastimil Merta
Přezdívka: Keldon
Město: Ostrava - Zábřeh
Stát/kraj: Moravskoslezský kraj (T)
Stránka byla zpracována za 0.023s.