www.auto-vin-decoder.com

Detail uživatele Krttek

Odkaz na tuto stránku: www.feliciaklub.cz/krttek
Serie Typ Felicia LX(Hatchbak) Felicia klub
Rok 1999
Objem 1,3MPi (40Kw)
Barva Zelená Petrol - D9D9

Zatím je v základní výbavě, rok 1999 s motorem 781.135M ve výbavě LX , takže zatím nic moc, ale mam alespoň palubní počítač a centrální zamykání s DO a nějakým alarmem. Je opravená karoserie a nové blatníky takze koroze prakticky žádná. Jediné co sem zatím nechal dělat tak jsou tmavé fólie na zadních oknech. koupeno u AUTO BESKYD s.r.o. ve Vidči u Rožnova pod Radhoštěm a zatím spokojenost na to že to je 1.3 MPi s 226 xxx Km je celkem tichá . je to sice jen 40kW verze ale i tak jede celkem pěkně.
Mezi prvními věcmi bude určitě doplnění výbavy a to dodělání předních mlhovek výměna sedaček za pohodlnější mikroplyšové z motorizace 1.6, potom možná nějaký pěkný volant protože nemám airbag můžu si teoreticky vybrat. Upgrade vnitřního osvětlení a to přední stropní světlo z octavie a původní feliciovské dát dozadu do prostoru nad posádku na zadních sedadlech. pak snad nějaké pěkné 15" kola nějaké jednoduché pětipaprskové. pak možná úprava budíků a možná i takové to lehké křídlo s integrovaným brzdovým světlem.
Fotografie: Krttek Fotografie: Krttek Fotografie: Krttek Fotografie: Krttek Fotografie: Krttek Fotografie: Krttek Fotografie: Krttek Fotografie: Krttek Fotografie: Krttek
Přezdívka: Krttek




Stránka byla zpracována za 0.022s.