www.auto-vin-decoder.com

Detail uživatele Pluhda

Odkaz na tuto stránku: www.feliciaklub.cz/pluhda
Serie Typ Felicia GLX (Hatchback) Felicia klub
Rok 1996
Objem 1,3 (50Kw)
Barva Zelená tmavá metalíza - 9590

Auto jsem kupoval před 3 roky za 35000Kč, ale nejspíš bych nikdy neměnil, jsem spokojen a vzhledově auto vypadá nádherně. To bylo něco na úvod :)
Výbava felicie při koupi byla: plechový kola, otáčkoměr s digi hodinami, nárazníky v černé barvě, přední vzpěra na tlumiče, zadní červené lampy, plyšové sedačky, kožený volant s airbagem, textilní koberečky.
To asi byla kompletní výbava.
Aktuální výbava: Kožené sedačky ( vyhřívání teprve budu instalovat ), elektrická zrcátka, zelené gumové chromové koberce, palubní počítač, kouřové zadní lampy, diodové stropní světlo, nabarvené bubny a třmeny na zelenou barvu, letní litý kola, zimní plechový kola. To je asi vše :)
Jinak auto má najeto 105 326 Km. Moje maximální rychlost co jsem jel byla 150 Km/h ale motor se nebránil a ještě by zvládnul víc
Tónované skla, elektrické stahování předních oken, výměna brzdových komponentů, laděný výfuk, nalakovat nárazníky do barvy, výměna předních blatníků, zavaření pátých dveří, zadní spoiler pro usazení SPZ, elektrické naklápění světel, podsvícení interiéru do zelené barvy, druhé diodové stropní světlo, sehnat kožený tapec na dveře, madla na dveřích polepit do karbonu, změnit polepy budíků, stěrače flat, kouřové blikače, nabarvit přední světla ale jen decentně :), decentní křídlo, vana do kufru, sportovní filtr, výměna všech těsnění, výměna svíček, zelené oplety na všechny hadice i VN kabely, loketní opěrka, řadící páka z fábie, chromový
knoflíky na topení, kdybych si na něco ještě vzpomněl tak připíšu :)
Přezdívka: Pluhda
Stránka byla zpracována za 0.023s.